Tinklapio apžvalga

Persikėlėme į kitą serverį, todėl trumpai apžvelgsime – kas nuveikta ir kokie ateities planai.

Pirmiausiai – mano nuoširdi padėka visiems, kas prisidėjo prie tinklapio atnaujinimo! Dėkoju Donatui už atliktus perkėlimo ir atnaujinimo darbus 🙂 ! Jis pagrindinis šio tinklapio kuratorius, mano mokytojas ir pagalbininkas. Tai jis paskatino mane rašyti ir visapusiškai prisidėjo prie šio tinklapio kūrimo. AČIŪ, Donatai 🙂 !

Taip pat dėkoju dar vienam geram žmogui – Rolandui 🙂 ! Jis siūlė savo besąlygišką pagalbą atnaujinant svetainę ir suteikė man daug vertingos informacijos. Ir nors jo pagalba nepasinaudojome, nes viską sutvarkė Donatas –  AČIŪ, Rolandai, už geranoriškumą 🙂 !

Dėkoju visiems, kas parėmė šį tinklapį pinigais –  jūsų pernai paaukota pinigų suma buvo skirta serverio nuomos apmokėjimui dar vieneriems metams. AČIŪ 🙂 !

Labai džiaugiuosi, kad yra tiek daug gerų žmonių, kurie padrąsina geru žodžiu, šiltais atsiliepimais, įdomiais komentarais ir pasiūlymais. Dėkoju jums 🙂 !

Kas nuo šiol pasikeis? Džiugu, kad tinklapį galima bus skaityti mobiliuosiuose telefonuose – jau senokai esu gavusi pastabų, kad senasis tinklapio šablonas to neleido.

Bandėme dėti spalvą tinklapio fonui, bet kol kas pasirinkome baltą. Nuotraukos tinklapio viršuje keisis, jas rinksime daugiausiai iš asmeninių nuotraukų archyvų.

Senieji įrašai lieka, gal tik po truputį trinsiu tuos, kurie tapo neaktualūs arba morališkai “paseno“.  Temos taip pat lieka tos pačios. Kiek plačiau rašysiu dvasingumo, žmogiškumo, vienybės temomis – šito mums visiems dabar labai trūksta..

Rašysiu ir apie įkvepiančius ateities projektus, dalinsiuos humanizmo ir dvasinės evoliucijos idėjomis, senųjų Mokymų išmintimi. Versiu pamėgtas alegorines istorijas ir įvairių perskaitytų knygų ištraukas ir citatas.

Gaunu pastabų, kad rašau “suapvalindama kampus“, vengdama aštresnių pasisakymų aktualiomis temomis. Tai nesikeis, nes negatyvumo informacinėje erdvėje dabar apstu, ir mes visi nuo to jau pavargome.. O mano tikslas – ne nuolat badyti pirštu į negeroves, bet parodyti tai, kas visiems mums jau akivaizdu, ir – ieškoti būdų pakeisti tas negeroves.

Gavau prašymą išskirti atskira tema žalingų įpročių tematiką – šie įrašai dabar yra skyrelyje “Sveikata“. Pasiūlymas pagrįstas – įrašų šia tema nemažai, ji aktuali, ir tikrai bus patogiau juos atrasti atskirame skyrelyje. Artimiausiu metu tai išspręsime.

Džiaugiuosi, kad tinklapyje atsirado ir kitų autorių kūrinių – tai autoriai Algirdas Markevičius ir Stasė Balčytienė. Jei atsiras kitų autorių – nuoširdžiai kviečiu 🙂 ! Kokios publikavimo sąlygos? Pasidalinti savo kūriniu besąlygiškai, ir – kad jis būtų pozityvus, įkvepiantis arba pamokantis, kviečiantis susimąstyti 🙂 ..

Per savaitę bus skelbiami 3-4 įrašai, tarp jų – vienas muzikinis kūrinys. Nors.. tai gali keistis dėl įvairių aplinkybių, ir jei įrašai kurį laiką nebus skelbiami – įspėsiu apie tai iš anksto. Kaip ir anksčiau, bus motyvuojančių filmukų, smagių istorijų apie vaikučius ir apie gyvūnus.

Ir truputį apie statistiką.. Persikėlus į naują serverį, senoji statistika dingo, o naujoji dar mažai ką gali parodyti. Apsilankymų skaičius senajame serveryje vidutiniškai svyravo nuo tūkstančio iki pusantro tūkstančio per dieną. Nauji parodymai dar mažai ką nusako, po truputį skaitomos visos temos, daugiausiai skaitomos – sveikatos tema ir alegoriniai pasakojimai skyrelyje “mintys“.

Kurį laiką, kol viską sureguliuosime, ir kol aš įprasiu prie naujo šablono valdymo, galimi įvairūs laikini nesklandumai – atleiskite už juos..

O dabar – svarbiausia – PADĖKA JUMS VISIEMS 🙂 ! Ačiū, kad lankotės, kad parašote savo nuomonę komentaruose 🙂 ! Dėkoju, kad rašote man laiškus į asmeninį paštą (reruvi@gmail.com).

Būkime kartu.. Mes kuriame šią erdvę kartu 🙂 !

Rūta

4 mintys apie „Tinklapio apžvalga“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: