Parama tinklapiui

Rūta Vitkevičienė

LT657044060007906950

SEB bankas

Arba

PayPal: el. paštas reruvi@gmail.com

Jei pritariate mano veiklai ir jei galite paremti – Jūsų finansinė parama labai pagelbės šio tinklapio gyvavimui. Iš anksto esu labai dėkinga kiekvienam už geranorišką paramą!

2021 metais Jūsų parama – 110 eurų – dėkoju už palaikymą!

2022 metais Jūsų parama tinklapiui – 80 eurų – nuoširdus ačiū už palaikymą!

2023 metais Jūsų parama – 20 eurų – dėkoju už tinklapio palaikymą!

Iš visos širdies dėkoju visiems, kas man padeda 🙂 !

(informacija papildyta 2023 metų kovo mėnesį)

17 minčių apie „Parama tinklapiui“

 1. Vakar netikėtai radau šią svetainę. Joje labai daug naudingos medžiagos. Paskaičius iš karto pasidarė geriau ir lengviau 🙂 Ieškau informacijos kaip galėčiau su jumis, Ruvi, susisiekti, bet jokios kontaktinės info nerandu. Parašiau į jūsų nurodytą el. paštą, bet niekas neatrašo… Gal galite su manimi susisiekti nurodytu el. paštu, noriu jūsų konsultacijos, žinoma jeigu galima būtų 😉

  Patinka

 2. Labas vakaras,
  radau Jūsų tinklaraštį ir be galo apsidžiaugiau. Čia patalpinta medžiaga – tikra atgaiva sielai bet kokiems gyvenimo atvejams. Be to, radau daug medžiagos, kurią galėčiau panaudoti savo darbe. Perskaičiau, kad negalima publikuoti be autoriaus sutikimo. Kadangi dirbu pedagoginį darbą, bendrauju su vaikais, kolegomis, mokinių tėvais, norėčiau paprašyti leidimo kartais pasinaudoti Jūsų publikuojama medžiaga. Visada paskelbsiu, kad tai ne mano mintys, nurodysiu Jūsų tinklaraščio adresą.Jums linkiu stiprybės, neišsenkančių kūrybos šaltinių.

  Nuoširdžiai
  Vanda

  Patinka

 3. Labas vakaras, Vanda!

  Labai ačiū už gerus žodžius 🙂 !

  Žinoma, naudokite tai, kas Jums tinka – rašau pirmiausiai tam, kad pasidalinčiau su visais ir labai džiaugiuosi, jei galiu būti naudinga žmonėms 🙂 .

  Dėkoju už palinkėjimus! Ir aš linkiu Jums sėkmės, kūrybingumo ir entuziazmo tokiame svarbiame ir atsakingame darbe su vaikais 🙂
  !

  Patinka

 4. Laba diena. Šiandien atsitiktinai, o gal ir ne :), atradau šį puslapį, ieškojau vienos man patikusius minties kilmės (čia pirmiau ją perskaičiau http://atsibudimas.ucoz.com/, pasirodo ne vien ji buvo, o šiaip, puikus puslapis, su daug įvariusių straipsnių, tikriausiai kiekvienas gali rasti ką nors, kas sudomins ir padės kurioje nors srityje), nes panašu, kad ji buvo iš kažkur pasiskolinta, tad todėl aš čia. Gražių, įkvepiančių, bei pamokančių minčių, citatų, taipogi ir įvairiausių pasakojimų, tikrų ir ne, čia atradau, kurios labai patiko ir nuotaiką pakėlė, reiks labiau įnikti į visą čia esančią medžiagą ir šen bei ten pritaikyti sau ir pasidalinti su kitais, tad dėkui ir sėkmės!

  Patinka

  1. Labas, Klaudijau 🙂

   Smagu, kad jums čia patinka. Džiaugiuosi kiekvienu bendraminčiu 🙂

   O dėl įrašų – pagal įrašų datas matosi, kas iš ko “skolinasi“. Ne pirmą kartą man nurodo šį tinklapį, bet šis žmogus nerašė nieko dėl bendradarbiavimo – na, tai jau jo reikalas, ką jis iš kur skolinasi.

   Užsukite dažniau 🙂

   Patinka

 5. Sveiki gyvi,
  Buvau užklydęs ir aš į tą puslapį, kur Klaudijus nurodė, tačiau šis gerokai man priimtinesnis už aną. Vis jį paskaitinėju, ir žmonai rekomendavau, laukiu jos atsiliepimų. Sėkmės jums dideliausios.

  Patinka

 6. Atgalinis pranešimas: Tinklapio apžvalga – ruvi
 7. Atgalinis pranešimas: Tinklapiui -11 – ruvi
  1. Labas, Ingrida 🙂 !

   Žmogus, kuris užduoda klausimus, visada gauna atsakymus vienokia ar kitokia forma, svarbu tai pamatyti ir suprasti. Kiekvienas sutiktas žmogus žino kažką, ko nežinome mes, todėl visada įdomu bendrauti su bendraminčiais. Ačiū už gerus žodžius, už paramą tinklapiui, geriausios kloties Jums 🙂 !

   Patinka

  1. Labas, Agne!

   Aš iš Vilniaus pakraščio. Dėkoju Jums už gerus žodžius, už širdies šilumą ir palaikymą 🙂 !

   O dėl stiprybės – kartais mes patys net neįtariame, kokią turime vidinę jėgą, kol neatsiduriame kažkokioje kritinėje situacijoje. Žinoma, geriau, kad jų nebūtų, bet jei jau nutinka – svarbu neprarasti žmoniškumo. Ir dar kai aplink tiek gerų žmonių, mes viską galime įveikti 🙂 …

   Ačiū Jums, Agne 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: