Apie mane

Sveiki 🙂 !

Nuo pat tinklapio gyvavimo pradžios turėjau kelis tikslus: suburti žmones į tarpusavio pagalbos, diskusijų, saviraiškos oazę, ir, žinoma – pabandyti rašyti įvairiomis temomis, nes rašyti mėgau nuo mokyklos laikų. Gyvenimo pažinimas man – pats įdomiausias procesas, todėl buvo ir tebėra įdomu pasidalinti savo atradimais su kitais žmonėmis, o kartu ir pakviesti diskutuoti įvairiomis temomis.

Tiesiog dalinuosi šiame tinklapyje savuoju gyvenimo pažinimo procesu – tuo, ką patyriau, suvokiau ir supratau 🙂 .. Čia atrasite ir mano pačios rašytų, ir kitų autorių parašytų, o mano išverstų tekstų, ir mano renkamų aforizmų bei alegorinių istorijų.

Ar pavyko? Nežinau, man sunku vertinti, bet kad skaitytojų yra 🙂 – labai džiaugiuosi. Reiškia, atrandame kažką bendro 🙂 !

Ir iki šiol turiu pagrindinį tikslą: labai noriu priminti žmonėms, kad jie yra savo gyvenimo kūrėjai, kad visi turi unikalių gebėjimų ir talentų, kad visi yra svarbūs ir reikalingi, kad visi turi savo širdyse beribį gerumą, dvasingumą ir gebėjimą mylėti, todėl norisi padrąsinti kiekvieną, abejojantį savo jėgomis 🙂 .. Mylėkime, gerbkime, palaikykime vieni kitus, vienykimės geriems darbams visų labui – ir pasaulis pasikeis ir suklestės 🙂 ..

Prisistatysiu dabar jau pilnai: Rūta Vitkevičienė, o internetinėje erdvėje – Ruvi, Viltė. Daug kas klausė – kodėl Ruvi? Na, dabar jau aišku: tai vardo ir pavardės du pirmieji skiemenys. O Viltė – tiesiog man gražus vardas, todėl ilgą laiką buvo mano internetinis slapyvardis.

Situacija mano gyvenime nuo tinklapio įkūrimo pradžios 2009 metais iki šios dienos pasikeitė kardinaliai: 2010 metų rudenį su vyru pakliuvome į didelę avariją, kurią sukėlė prieš mūsų mašiną iš priešpriešinės juostos iššokęs kaktomuša girto vairuotojo vairuojamas automobilis.

Nuo tos dienos dėl patirtų sužalojimų ir kojos operacijos mano gyvenimas tapo pakankamai uždaras, o šis tinklapis – svarbiausias ryšys su pasauliu ir.. savotiškas “vaistas“, neleidęs visiškai palūžti dvasiškai ir jaustis reikalingai..

Naudodamasi šia erdve, noriu padėkoti VISIEMS, kas palaikė mane tuo sunkiu gyvenimo periodu savo laiškais ir šiltais palinkėjimais. Dėkoju jums iš visos širdies! 🙂 Po tokių sukrėtimų ir sužeidimų buvo gera sužinoti, kad šiame pasaulyje tiek daug gerų žmonių! 🙂 AČIŪ!

Deja, kai kurie sužalojimai jau neatstatomi, liko traumų pasekmės, dėl kurių negaliu gyventi taip, kaip gyvenau iki avarijos. Todėl tinklapyje atsirado skyrelis “PARAMA“. Tai didelė paspirtis toliau tęsti veiklą, nes yra kasmetinės įmokos už tinklapį ir kitokios su tuo susijusios išlaidos. Žinau, kad finansiškai dabar daug kam nelengva, todėl esu labai dėkinga už tai, kad prisidedate prie šio tinklapio gyvavimo. AČIŪ 🙂 !

Būsiu dėkinga, jei kažkas galės pasiūlyti man darbą pagal jėgas, nes dėl sveikatos apribojimų ieškau tokio, kurį galėčiau dirbti namuose: galėčiau prižiūrėti tinklapį (atsakyti į komentarus ir įkelti arba rašyti tekstus), galiu versti tekstus iš rusų kalbos į lietuvių ir iš lietuvių – į rusų, galiu užrašyti iš garso įrašo tekstą lietuvių ir rusų kalbomis, galimi ir kitokio namudinio darbo variantai (išskyrus tinklinį marketingą). Mano asmeninis paštas – reruvi@gmail.com

Internetinių svetainių savininkams: jei norite publikuoti tekstus iš mano svetainės, susisiekite su manimi paštu: reruvi@gmail.com , arba – kopijuodami tekstą, tiesiog įdėkite nuorodą į mano svetainę. Jei norite keisti tekstą ar tekstų pavadinimus – praneškite man.

Labai dėkoju visiems už šiltus atsiliepimus 🙂 ! AČIŪ visiems bendraminčiams – kad skaitote ir rašote komentarus, diskutuojate, rašote man laiškus. AČIŪ, kad esate.. šią erdvę mes kuriame kartu 🙂 .

Su Meile 🙂 –

Rūta (Viltė, Ruvi)

(papildyta 2019 vasario mėnesį)

2 mintys apie „Apie mane“

 1. Labas.Jei galite parasykite laiska.Ir nepikite kad rasau is jusu svetaines.Nes lelabai draugauju su teknologijomis.O tema duomiuosiu Holistiniu poziu i sveikata.Ir dekoju jums kad jus uzsiemete tinklapio rasimu ir ji rasote jau daugiau negu 10 metu.Ir atsiprasau jei pasirodziua nemandagus rasimas nera mano stiprioji puse.Sekmes rasant toliua tinklapi.

  Patinka

  1. Sveiki, Nikai!

   Ačiū už gerus žodžius!

   O jei turite klausimų, kuriuos norite užduoti man – parašykite man į asmeninį e-paštą, adresas yra paskelbtas. Atsakau visiems, gal ne visada greitai, bet atsakau 🙂 .

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s