Kai mano nuotaika prasta..

Kai mano nuotaika prasta, aš pagalvoju, kad mano siela laukė eilėje milijardus metų, kad taptų žmogumi.. Na, ne tik mano..

Ten, Danguje, gyvenimas visai kitoks – ramus, aiškus, harmoningas. Ir todėl mūsų sielos nori išbandyti save dualumo sąlygose Žemėje- kur kiekviena harmoninga savybė turi priešingybę..

Sielos stebi Žemę ir mato, kad ten visko tiek daug!. Žemėje daugybė spalvų, skonių ir kvapų; nuostabi gamta, gyvūnija ir augmenija.. Galima maudytis jūroje, kepti bulves ant laužo, kopti į kalnus, auginti gėles..

Žemėje yra mama ir tėtis, meilė ir draugystė, vienybė ir kūryba.. Žemėje galima įsimylėti! Galima kurti šeimą ir auginti vaikus, galima draugauti, galima kartu kurti, galima valandų valandas kalbėtis, o galima tiesiog laikytis už rankų ir jausti širdžių šilumą..

Todėl visos sielos nori kuo greičiau pakliūti į Žemę! Jos sako viena kitai: “Aš labai reikalinga Žemėje!. Nes aš viską harmonizuosiu: saugosiu gamtą, kursiu ir dirbsiu visų labui, mokysiu gėrio vaikus!.. Ir tikrai negaišiu laiko kažkam blogam.. Aš atsilaikysiu prieš bet kokius išbandymus! Tikrai nepasiduosiu blogiui!“

Bet.. ten, Danguje, dvasiniai vadovai žino, kad dažniausiai tai tik geri norai, kuriuos sielos, deja, pamiršta, kai pakliūna į Žemę.. Todėl ne taip paprasta į ją pakliūti, reikia subrandinti savo norą – laukti savo eilės, kuri yra labai, labai ilga: kartais tenka laukti milijonus metų..

O paskui reikia patvirtinti ir pagrįsti savo ketinimą specialioje dangiškoje “komisijoje“, kur nagrinėjamos sielų paraiškos ir užduodami įvairūs klausimai. Kiekvienos sielos būtinai paklausia:

– Koks jūsų vizito į Žemę tikslas?

Siela gali atsakyti:

– Aš labai noriu tapti muzikantu ir savo muzika įkvėpti bei džiuginti žmones!..

– Ar tikrai? – pasitikslina komisijos nariai.

– Tikrai, tikrai!..

– Na, žiūrėkite, nepamirškite savo ketinimo. Nes.. dauguma muzikantų tampa menedžeriais.. Galime jus šiandien pat nusiųsti į Žemę: vizą išduodame 98 metams.. Bet jei neįvykdysite savo ketinimo – teks atšaukti jus anksčiau, kad bėdų ten nepridarytumėte ir sau, ir kitiems..

Štai taip.. Ir eilę ilgiausią Danguje išlaukia sielos, ir kiekviena nešasi į Žemę didingą svajonę! Bet jei jos neįgyvendina – vėl laukia ilgoje-ilgoje eilėje..

Todėl – kai man liūdna, kai mano nuotaika prasta.. aš bandau įsivaizduoti, kaip ilgai mano siela laukė, kad pakliūtų į Žemę ir taptų Žmogumi!. Ir kokį karštą troškimą – atnešti visiems tik meilę ir gėrį – ji čia atsinešė..

.. Ir mano nuotaika kaipmat pasitaiso 😉 ..

(Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt)

Visiems saulėtos nuotaikos 🙂 !

2 mintys apie „Kai mano nuotaika prasta..“

 1. Labai gražus ir įkvepiantis pasakojimas 🙂 Ir tikrai, svarbiausia juk nešti meilę ir gėrį, tik kartais sunku tai suvokti dėl visuomenėje vyraujančių nuostatų, jog reikia tapti “tuo“ ar “anuo“, pelnyti pripažinimą, uždirbti pinigų. Iš kitos pusės, galbūt ne profesija svarbiausia, juk meilę ir gėrį gali skleisti nepriklausomai nuo to kuo tu gyvenime užsiėmi (būdamas tuo pačiu menedžeriu), tik ko gero, dirbant mėgstamą darbą tai daryti kur kas lengviau nei nemėgstamą..:) Tokie mano pasvarstymai, gero Jums artėjančio savaitgalio taip pat 🙂

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Labas, Vilte 🙂

   Ačiū 🙂 !

   Man labai patinka posakis: “Kai meilė bus pirmoje vietoje, visa kita bus savo vietose“ 🙂 .. Visos mūsų problemos – dėl meilės trūkumo.. Ir viskas mūsų rankose – kas, jei ne mes? 🙂

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: