Tikrasis Gerumas

Darydami gerus darbus, nelaukite žmonių reakcijos ar atpildo, tiesiog dalinkitės tuo, ką jūs galite atiduoti. Nesvarbu, kas tai – geras žodis, palaikymas sunkią akimirką ar konkreti pagalba.

Jei darydami gerus darbus tikitės, kad tai, ką jūs darote kitiems, turi sugrįžti jums ypatingu atpildu, tuomet toks gerumas – parodomasis, tai asmeninės naudos paieškos. Neapgaudinėkite savęs ir kitų – žmonės tai jaučia.

Verčiau pasidžiaukite tuo, kad darote gerus darbus – tai ir yra tikrasis gerumas. Gerumas – visada besąlygiškas ir tyras noras pagelbėti, palengvinti kitam, nudžiuginti žmogų, sušildyti dėmesiu ir rūpesčiu.

Tačiau ir žmogus, kuriam pagelbėjo, turi tai prisiminti ir jausti nuoširdų dėkingumą – tai sveikos žmonių tarpusavio sąveikos ir vienybės pagrindas.

Kiekvieno žmogaus širdyje yra suvokimas, kad visi mes, žmonija, esame didžiulė šeima, todėl net nedidelis gerumo gestas gali daug ką pakeisti – didinti harmoniją ir bendrą visų mūsų gerovę.

Atminkime: vienybės ir darnos pagrindai mūsų pasaulyje griūva tuomet, kai padaręs gerą darbą, nuolat tai primena, o sušildytas gerumu, tai pamiršta.

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Tikrasis Gerumas“

 1. Vaikai gerai moka pamatyti tą tikrą gerumą, nesuvaidintą.

  Tikrasis gerumas yra kai tu daliniesi savo mintimis, emocijomis, bet nebūtinai tik materialiais dalykais.

  Mano mėgstamiausia emocija yra liūdesys, tas toks tikrasis, be pykčio prieskonio. Liūdesys, kaip emocija, mėgstamiausia todėl, nes ją yra sunkiausia suvaidinti, tada žmogus dažniau būna sąžiningas ir sako tiesą, be to, pasidalintas liūdesys gali virsti viltimi, viltimi, kad viskas pasauly bus geriau.

  Patinka

  1. Tikrai, Pauliau, ir vaikai, ir gyvūnai jaučia tikrąjį gerumą, nuoširdumą. Nuoširdus bendravimas, draugystė, vienybė yra mums visiems gyvybiškai reikalinga ir kasdienybėje, ir džiaugsme, ir liūdesio akimirką – žmogui reikalingas žmogus 🙂 .

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: