Pagal tinklapio spalvą…

Patinkanti žmogui spalva – tai viena iš jo dabartinės vidinės būsenos išraiškų. Keičiasi vidinė būsena – keičiasi ir spalva, kuri mums patinka. Ir nesvarbu – tai drabužis, sienų spalva, ar tinklapio fonas.

Taigi, tinklapio fonas ar dominuojanti spalva gali nemažai pasakyti apie jo šeimininką.. 🙂

Raudona. Šią spalvą renkasi pasitikintys savimi, energingi, aktyvūs žmonės. Jei raudona dominuoja tarp kitų spalvų – žmogus nori sustiprinti savo emocinius pojūčius. Jei tokį tinklapio foną renkasi moteris – tai stipri moteris (gali turėti ir vyriškų savybių): valinga, ryžtinga, energinga, charizmatiška, mėgstanti bendrauti, greitai užsiplieskianti.

Rausva. Kai tokį foną renkasi jauna mergina – ji gyvena svajonių pasaulyje apie pasakišką meilę. Švelni ir rami, mėgsta jaukumą. Neretai jos rausvas tinklapis pakeičia jai gyvenimo realybę. Grubūs komentatoriai ilgam išmuša ją iš pusiausvyros. Jei moteris renkasi tokią spalvą savo tinklapiui – ji romantiška, optimistiška, mylinti save. Ji nori pasijusti bejėge mergaite arba.. tokia jaučiasi.

Oranžinė. Ją renkasi energingi, intuityvūs, gabūs, originalūs, siekiantys permainų ir linkę svajoti žmonės. Jiems patinka išsiskirti, būti dėmesio centre, sublizgėti savo komentarais. Tačiau gali veidmainiauti ir apsimetinėti.. Moterys – geranoriškos, bet lengvabūdės. Jei oranžinės spalvos pernelyg daug – tai puikybės ir noro pasirodyti ženklas.

Geltona. Pasitikintys savimi, ramiai priimantys savo ir kitų trūkumus žmonės. Vertina nepriklausomybę, bet būna kategoriški, todėl dažnai sukelia antipatiją. Stiprios valios, protingi ir jausmingi, o jų teikiama informacija įdomi bei kupina šypsenėlių :).

Moterys, pasirinkusios geltoną spalvą tinklapiui – praktiškos, racionalios, dažnai avantiūristės. Gerai sutaria su savo tinklapio skaitytojais ir noriai su jais bendrauja.

Žalia. Ją renkasi aukštai save vertinantys (idealizuojantys) žmonės, norintys, kad ir kiti pripažintų jų pranašumą. Jie dažnai tikrina tinklapio reitingus ir populiarumą, nori patikti, padaryti įspūdį. Pareigingi, tikslingi, nuoseklūs. Tamsiai žalios spalvos mėgėjai – užsispyrę ir atkaklūs.

Moterys – pedantiškos, uždaros, kartais pernelyg kritiškos. Gali pasiaukojančiai pagelbėti kitam. Su ja nelengva, bet gali būti įdomu.

Salotinė. Šią spalvą mėgsta tie, kurie yra valdingi, o kartais net ciniški. Jie mėgsta vadovauti ne tik savo tinklapyje, bet ir gyvenime. Tačiau komentuodami atsargūs, ypač jei tema jiems nepažįstama. Užtat mėgsta pastūmėti kitus diskusijoms ir laukti – kas iš to gausis.

Žydra. Ši spalva simbolizuoja psichologinės pusiausvyros siekį. Tokio tinklapio šeimininkas ramus ir vidiniai harmoningas. Jis jaučia ryšį su visais skaitytojais. Žydra spalva – jautrumo, prisirišimo ir ištikimybės simbolis. Tačiau tokie žmonės sunkią akimirką lengvai nupuola į pesimizmą.

Mėlyna. Liudija apie tinklapio šeimininko harmoniją su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Toks žmogus žingeidus ir atviras pažinimui, tačiau kartais gali būti jautrus ir neryžtingas. Ramybė, pusiausvyra ir filosofinis požiūris į gyvenimą padeda nereaguoti į užgaulius komentarus ir nesivelti į tuščiažodžiavimus.

Moteris, pasirinkusi mėlyną foną tinklapiui – geraširdė, jautri, nuoširdi, tačiau kartais pernelyg priklausoma nuo komentatorių nuomonės.

Violetinė. Svajotojai, siekiantys laisvės ir nepriklausomybės. Mėgsta intelektualų bendravimą, netikėtumus, paslaptingumą ir siurprizus. Jautriai reaguoja į kritiką. Moterys – nori visiems patikti, nes be dėmesio vysta lyg gėlės.. Fantazuotojos, svajoklės, mistikės. Su jomis ir lengva, ir sunku, bet tikrai neliūdna.

Balta. Ją renkasi žmonės su gerai išvystyta vaizduote. Gali būti dvilypiai: užjausti sunkią akimirką ir tuo pat metu atsiriboti nuo svetimų problemų. Jei kažkas nepatinka komentaruose – ignoruoja. Šią spalvą dažnai renkasi ir tie, kas pradeda naują etapą gyvenime. Pastebėta, kad pesimistai ir skeptikai vengia baltos spalvos.

Pilka. Šią spalvą tinklapiui pasirinkę paprastai mėgsta techniką ir tiksliuosius mokslus. Jie tvarkingi, kūrybingi. Gali pasirodyti nuobodoki, bet užtat yra visuomet pasirengę padėti. Pasirinkę šią spalvą taip pat gali būti ir nepasitikintys savimi arba ieškantys kažkokių problemų sprendimų žmonės.

Moterys dažnai dvilypės: po išoriniu pilkumu gali kunkuliuoti vulkanas. Gali atrodyti vienokia (rami, griežta), bet su artimiausiais draugais – visai kitokia. Protingos, bet neryžtingos.

Ruda. Ramus charakteris, bet trūksta gyvenimo optimizmo. Jie nuodugniai viską apgalvoja ir tik po to veikia. Mėgsta vienatvę ir tylą, griežti ir taupūs. Sunkią akimirką jais galima pasikliauti. Linkę į apmąstymus apie pasaulio problemas.

Šiltus, jaukius rudus atspalvius, pvz., pieniško šokolado atspalvį, tinklapio fonui renkasi ramios arba siekiančios ramybės moterys.

Juoda. Itin mėgiama tinklaraštininkų spalva. Tokie žmonės jausmingi ir aistringi – tai maišto, stichijos spalva. Tačiau tas maištas ne geranoriškas, o įtakotas aplinkinių. Deja, juodo fono mėgėjas ne visada gali teisingai įvertinti situaciją, dėl to dažnai nukenčia. Diskutuodami su juo susidursite su emocijomis, noru “išsiaiškinti“.

Dauguma paauglių praeina “juodą“ periodą savo tinklapiuose. Už išorinio maištingumo slypi noras būti suprastam ir įvertintam, o juoda spalva – tarsi tikrų emocijų ir jausmų priedanga.

Švelnūs atspalviai. Visi “kūdikiški“ atspalviai – rožinė, žydra, švelniai žalsva jau tarsi savaime nurodo vaikiškumą, bejėgiškumą, infantilumą. Jei suaugę renkasi tokias spalvas – jie jausmingi, pažeidžiami, romantiški, ir, galbūt, dar tik numato savo gyvenimo kelią. Jie vis dar gali turėti mielų vaikiškų charakterio bruožų :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s