Stebuklinga apyrankė :)

Visi žinome apie pozityvumo jėgą, tačiau pozityviai nusiteikusių žmonių nėra daug. Ar susimąstėte, kas mums trukdo būti pozityviais? Aplinkos poveikis, gyvenimo sąlygos, kiti žmonės..? Taip, tai gali daryti mums neigiamą poveikį, jei.. esame nusiteikę negatyviai!

Juk būti pozityviu nereiškia nuolat dirbtinai šypsotis ar linksmintis. Būti pozityviu reiškia remtis savo stipriosiomis dvasinėmis savybėmis, visada aktyviai ieškoti geriausių sprendimų ir tiesiog.. gerinti, harmonizuoti savo ir visų žmonių gyvenimą :).

Kartą tai užsibrėžė padaryti vienas žmogus – šventikas U. Bouenas. Jo istorija išties nuostabi: ji dar kartą mums parodo, kad vienas žmogus gali pakeisti labai daug – šiandien jis jau turi milijonus bendraminčių!

Šventikas stebėjo savo parapijiečių elgesį ir pamatė vieną dėsningumą, apie kurį jau buvo girdėjęs iš įvairių šaltinių: mūsų žodžiai ir mintys tiesiogiai veikia mūsų poelgius. Žinojo jis ir dar vieną dėsnį: nori pakeisti pasaulį – keiskis pats.

Tuomet jis sugalvojo originalų metodą, kurį pirmiausiai išbandė pats. O įsitikinęs savo metodo veiksmingumu, šventikas pasiūlė išbandyti jį ir kitiems žmonėms. Rezultatai pranoko visus lūkesčius :)!..

Kame metodikos esmė? Iš pirmo žvilgsnio viskas labai paprasta: tereikia ant rankos užsidėti apyrankę (specialiai metodikai gaminama violetinė – transformacijos spalvos apyrankė su užrašu “Complaint Free World“), bet galima ir kitokią; ją reikia nešioti 21 dieną (3 savaites); ir, svarbiausia – tą laikotarpį gyventi be skundų, kritikos ir apkalbų.

Svarbi detalė: jeigu per šį laikotarpį žmogus užsimiršta ir pradeda skųstis, kritikuoti, apkalbinėti ar kitaip reikšti negatyvumą – jis turi užsidėti apyrankę ant kitos rankos ir pradėti dienų atskaitą iš naujo. Tęsti reikia iki tol, kol ant vienos rankos apyrankė išbus 21 dieną.

Neįtikėtina, bet išbandę šią metodiką žmonės keitėsi neatpažįstamai.. Ir tokio pasikeitimo negalima buvo nepastebėti, todėl ir aplinkiniai – artimieji ir draugai, jungėsi prie šio įdomaus eksperimento, dėdavosi apyrankę ir.. keitėsi į gerąją pusę.

Kodėl gi toks paprastas metodas yra toks veiksmingas?

1. Svarbus nusiteikimas: jau nuo pat pirmos eksperimento dienos žmogus žino, kad jam negalima kalbėti negatyviai, o pats geriausias būdas tai atlikti – pradėti pastebėti pozityvumą savyje, žmonėse, pasaulyje.

2. Padidėja pastabumas, dėmesingumas savo mintims, savo kalbai, savo elgesiui – o tai labai svarbu kiekvienam žmogui. Dėmesingumo dėka žmogus išmoksta būti sąmoningas.

3. Šio eksperimento metu žmogus sužino daug naujo apie save, savo mąstymą ir gyvenimo būdą. Tai labai vertinga patirtis ir motyvas keistis.

Atrodo, paprasta, tiesa? Beje, šio metodo rezultatai kartais nustebina ir tuos, kurie laiko save dvasingais, pozityviais ir pažengusiais žmonėmis ;).. todėl pabandyti verta kiekvienam :)..

Pabandom?.. 🙂

Pagal W. Bowen knygą “Complaint Free World“ (“Pasaulis be skundų“)

Visiems linkiu smagaus savaitgalio!! 🙂

4 mintys apie „Stebuklinga apyrankė :)“

 1. Sveiki:)

  Valentina, nebandžiau, įdomu būtų ;). Pozityvumas, harmonija – mano gyvenimo principai. Kaip gaunasi įgyvendinti – pati negaliu spręsti :)..

  Milda, SĖKMĖS! 🙂

  Guste, pabandyti verta viską, kas patraukia. Jei kažkam ir nepavyks, tai bus vertinga patirtis :).

  Visiems geros dienos! 🙂

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s