Kad būtų dar daugiau pavasario…

Kasdieniniai pavasario stebuklai… Tokie paprasti ir savaime suprantami. Ir mes kažkur giliai širdyje apie juos visada viską žinome, bet kartais pamirštame.

Apie tai, kaip gera pavasarį vieną rytą pradėti keltis kartu su saule. Pasveikinti naują dieną, stebint dangų arba paukščius už lango, nusišypsoti sau veidrodyje ir smagiai apsisukti saulėtoje virtuvėje.

Apie tai, kad klausytis galima ne tik mėgiamos muzikos, bet ir gamtos garsų, o  kartais – ir tylos.

Pavasaris mūsų erdvėje gali prasidėti nuo vos juntamų, sklandančių ore pojūčių, o gali ir nuo naujos staltiesės ant stalo ir kvepiančių gaiva lengvų užuolaidų.

O jei ryte užrašysime popieriuje viską, kas galvoje užgimsta drovia mintimi – galime ir įkvėpimą pačiupti už rankos, ir net susilieti su juo…

Kvapni kava ir viržių arbata… Ar galima čia dar ką nors pridurti?

Gėlės. Vazose arba vazonuose, arba sudžiovintos tavo užrašų knygelėje – visa tai byloja apie pavasarį. Šviežias smuzi, salotos ir ką tik išspaustos sultys suteiks energijos ir padovanos dvasios žvalumą. 

Išlaisviname erdvę kažkam naujam ir stebuklingam. Ir namuose, ir sieloje. Perrenkame knygas, laiškus, šiltus megztinius, kvepiančius egle ir cinamonu – atsisveikiname su žiema visiems metams.

Atrandame įprastuose dalykuose kažką naujo. Staiga pažvelgiame į savo buitį kaip į kažką nepažįstamo, kitomis akimis. Pasidžiaugiame savo namų grožiu ir jaukumu.

Dažniau atveriame langus ir pripildome orą mėgiamais eteriniais aliejais. Keičiame šiltus drabužius lengvais ir spalvotais.

Pasodiname žalumynų balkone arba sode, kad būtų dar daugiau pavasario!

Sugalvojame savo paprastus pavasarinius ritualus, kurie atitinka mūsų pojūčius ir norus. Mūsų pavasarinius pojūčius.

Padėka autorei! Pagal V. Dorn esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir pavasarinio atgimimo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Kad būtų dar daugiau pavasario…“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: