Tegul laisvai sklinda jūsų Šviesa

Bet koks įprotis, priklausomybė – didžiulis energijos praradimas. Tai daugiasluoksnė pavergimo sistema, kuri valdo žmogaus gyvenimą.

Smegenų srityje – tai neuroninės grandinės, kurios susiformavo vienodų veiksmų kartojimo dėka. Ir jos “reikalauja“, kad ir toliau tie veiksmai būtų kartojami.

Ir kad būtų gaunami “džiaugsmo hormonai“, pirmiausiai dopaminas, iš išorinių stimuliatorių. Ir nuolatinis siekis juos gauti. Tokiu būdu vyksta pažeidimai toje smegenų žievės dalyje, kuri atsakinga už savikontrolę. 

Psichikos srityje – tai tvirtas prisirišimas prie malonumų šaltinio. Nuolatinis nerimas, kad jo nebus ar jo bus nepakankamai. Kančia, “lūžiai“, kai jo nėra. Malonumų šaltinis laikomas didžiausia gyvenimo vertybe.

Viso to pasekoje – depresijos, neurozės, psichikos ir sveikatos griovimas.

Įsivaizduojate, kiek energijos dėl to netenkama? Žalingi įpročiai ir priklausomybės palengva užvaldo ir sunaikina žmogų, padaro jį bevaliu, paklusniu.

Ar ne todėl alkoholis, nikotinas laikomi “norma“, garbinami priklausomi santykiai? Kultivuojama kančia? Kai žmogus įtraukiamas į keletą priklausomybių, galima užmigdyti jo sąmonę. Tuomet jis nesugeba savarankiškai mąstyti, yra lengvai įtakojamas, nelaimingas, amžinai kaltas…

Pasaulis dabar greitai keičiasi, todėl svarbu laiku persiorientuoti, atsinaujinti ir laiku švarinti kūną, sąmonę, psichiką, sielą, dvasią… Visa tai susieta ir įtakoja mūsų gyvenimo kokybę. Ir, kaip taisyklė – pasaulį aplink mus. Todėl kad pasaulis – tai juk mūsų kolektyvinė energija.

Metų pradžia – pats laikas atsikratyti žalingų įpročių ir priklausomybių. Jei jau jos yra. Neleiskite joms siurbti jūsų energijos. Neleiskite valdyti jūsų gyvenimo.

Jūs – nuostabi, drąsi siela, kuri atėjo čia tokiu nelengvu metu. Jūs Naujojo pasaulio Kūrėjas. Neleiskite savęs palaužti, būkite stiprūs.

Tegul jūsų Šviesa spinduliuoja skaidriai ir ryškiai.

Padėka autorei! Pagal T. Godard tekstą, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: