Lyg švyturiai tamsoje

Yra įvykiai mūsų gyvenime, kurie sukelia įtampą, skausmą, baimę, apatiją, ir gali atrodyti, kad tai niekada nesibaigs. Tačiau anksčiau ar vėliau jie baigiasi. O kokie mes po to išliekame, ir ar pasineriame į sekinančią negatyvumo būseną, didele dalimi priklauso nuo to, ar palaikome negatyvumą savo mintimis ir veiksmais.

Ir tai ne atsiribojimo ar abejingumo klausimas, tai mūsų fizinės ir psichinės sveikatos klausimas. Mūsų organizmas taip veikia: jis negali nuolatos patirti vien negatyvumą… todėl net giliausiame skausme ar neviltyje yra prošvaistės – akimirkos, kai skausmas aprimsta, ir žmogus staiga pastebi kažką gražaus, pozityvaus: saulės nušviestus medžius, paukščių čiulbėjimą, pajunta gėlių kvapus ar kadaise pamėgtų valgių skonius… Taip mūsų psichika ginasi nuo griaunančio negatyvumo poveikio.

Bet žmonės sunkiose aplinkybėse kartais neleidžia sau kreipti dėmesį į tokias smulkmenas, jaučiasi lyg neturėtų teisės patirti kažką šviesaus. Tačiau tai pats gyvenimas ima viršų, kad mes neprarastume sveiko susidomėjimo gyvenimu. Nežiūrint į nieką.

Todėl reikia saugoti vidinę pusiausvyrą – mūsų bazinę psichikos būseną. Ramybė ir sveika nuovoka padeda įveikti sunkumus – ne tik priimti adekvačius sprendimus, bet ir palaikyti bei įkvėpti žmones, kurie yra šalia.

Gyvenimas gyvuoja meilės, tiesos ir vienybės dėka – tai mūsų švyturiai gūdžiausioje tamsoje. Gyvenkime gyvenimą… Nežiūrint į nieką.

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerosios vilties mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Lyg švyturiai tamsoje“

 1. Linkiu visiems isaugoti savo dvasine pusiausvyra giliausiame skausme ar neviltyje, niekada nepasiduoti ir isnerti is viso to naujais, daug stipresniais zmonemis!

  Patinka

  1. Labas, Jone 🙂 !

   Ačiū! Laikykimės. Tik dvasinė pusiausvyra ir geroji viltis padeda išgyventi sunkius periodus, palaikyti, padrąsinti ir padėti mylimiems ir artimiems žmonėms.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: