Širdies neapgausi

Ateina laikas, kai tu matai ir jauti kiekvieną melo, falšo ir veidmainystės apraišką. Tu tai aiškiai jauti ir visa esybe atmeti. Kai girdi melą, tau tiesiog darosi negera.

Kai išmoksti girdėti širdimi, tuomet bet koks melas tau – tai tušti žodžiai, kurie neturi energijos, tai protu sugalvoti žodžiai, kad manipuliuotų kito žmogaus protu, bet jie negali manipuliuoti širdimi. Širdis mato ir jaučia melą.

Širdies neapgausi, širdis atsiliepia tik į tai, kas buvo pasakyta iš širdies. O žmonės, kurie meluoja, kaip nekeista, šalinasi nuoširdžių žmonių. Tarsi pajunta, kad jais neįmanoma manipuliuoti, kad jiems sunku sumeluoti.

Bet kai sutinki tyrą ir atvirą žmogų, tu kaipmat pajunti jo nuoširdumą, ir klausydamas jo, tu šypsaisi vidine šypsena. Jo kalba skaidri. Jis kalba tiesą. Jo žodžiai kupini energijos. Jis kalba paprastai, kartais mažai, bet iš esmės. Jo žodžiai visada pasiekia tavo širdį.

Tokius žmones tu vertini ir brangini. Bendraudami jūs kuriate tyrą nuoširdumo  erdvę, todėl tau norisi kuo dažniau su jais būti. Su jais tu vis labiau išgrynini savo gebėjimą pajusti tiesą.

Tu supranti, kad tai labai svarbus gebėjimas, todėl daug drąsiau keliauji toliau per gyvenimą, ieškodamas tiesos grūdų, kruopščiai atskirdamas juos nuo melo pelų.

Padėka autoriui! Pagal L. Aleksa esė, vertė ruvi.lt

Meilės, santarvės ir vienybės mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Širdies neapgausi“

 1. Rūta, ačiū už esė ,,Širdies neapgausi“. Manau, jog Jūs ir Jūsų skaitytojai galėtų patvirtinti, jog – širdies neapgausi. Džiaugiuosi, kad gyvenimas suteikia galimybes sutikti tyrus ir atvirus žmones, kurie nušviečia mano pasaulį.
  Ačiū Jums, miela Rūta!

  Patinka

  1. Labas, miela Virginija!

   Labiausiai džiugina, kad vis daugiau žmonių netenkina melas ar tuščiažodžiavimas, auga tiesos poreikis, ir tai parodo, kad tikrai žmonės pradeda klausyti savo širdies..

   Ačiū Jums, Virginija, už Jūsų širdies šilumą 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: