Tavo vidinė jėga

Geriau būti akmeniu, kuris daugeliui neįkandamas, nei minkomu moliu kažkieno rankose. Dar blogiau, kai tokių rankų daug, ir kiekvienos lipdo iš tavęs bet ką, bet tik ne tavo tikrąją esybę.

Kai bando primesti tau svetimą pasaulį, svetimas svajones, svetimus tikslus ir prioritetus. Kai tu savo valia suspaudi savo stipriąsias kosminio mastelio energijas iki mažo oro balionėlio lygio. Kai tu nusprendi, kad nerodyti šių energijų pasauliui bus saugiau ir ramiau.

Tačiau kam saugiau? Akivaizdu, kad ne tau. Tiems, kam tavo vidinės bangos sukelia audrą ir kas negali jų suvaldyti. Kam tavo laisvamaniškumas ir pilnavertiškumas kelia pavojų ir galimybės tave kontroliuoti praradimą.

Tam, kas yra laisvas, kaip ir tu, kas yra betarpiškas, kas jaučia šį pasaulį, kas savyje atspindi šį pasaulį – tavo energijos nekels pavojaus, jos bus jam artimos ir natūralios. Jos skleidžia sąžiningumą, nuoširdumą, meilę, teisingumą ir tiesą.

Ta vidinė jėga visada supurto nedorus ir neprisileidžia jų prie savęs. Ir supurto net neprisiliesdama, vien tik žvilgsniu, suduodama per silpnas vietas, per iliuzijas, per liguistą susireikšminimą, per sielos juodulius ir meilės nebuvimą.

Todėl kad betarpiškai laisvo žmogaus jokios manipuliacijos jau neveikia. Ir neįmanoma nieko iš jo nulipdyti, nes būti kitokiu jis jau niekada negalės.

Padėka autorei! Pagal Anželikos Hoffman esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir vidinės stiprybės mums visiems 🙂 !

7 mintys apie „Tavo vidinė jėga“

 1. Kai akys mato, širdis jaučia, o meilė gyvena mumyse ..kelio atgal nėra. Gražios dienos visiems! Ir ačiū Rūtelei už įžvalgas, tai labai svarbu.

  Patinka

  1. Sveiki 🙂 !

   Diana, būtent, pritariu – kai yra vidinė laisvė, kuri suteikia galimybę pamatyti tiesą, pajusti širdimi, kas yra tikra, patirti meilę, o tiksliau meilės būseną, kuri kaip saulė, neskirsto, kam šviesti – tuomet tikrai kelio atgal nėra, nes.. mes esame tokie, kokie gimėme: dvasingi, tyri, dori, laisvi, kūrybingi ir esame harmonijoje su visa gyva kūrinija 🙂 ..

   Žinoma, gyvenimo sistema (ne rojuje gyvename..) tą vidinę laisvę prigesina… Bet jei ta vidinė laisvė pabudo, jos jau negali užgesinti jokia prievarta, jokia priespauda ar tironija. Ji mumyse bet kokiose aplinkybėse, ji suteikia jėgų ir drąsos išgyventi bet kokiose situacijose ir neprarasti žmoniškumo.

   Algirdai, tikrai, esame visapusiškai supančioti ir apriboti, bet vidinė laisvė yra tai, ko iš mūsų negalima atimti. Laisvamaniai žmonės visais laikais neša negęstantį žmoniškumo ir dvasingumo fakelą visai žmonijai. Jų dėka nenužmogėjame galutinai, nes jų vidinė jėga žadina kitų žmonių vidinę jėgą.

   Visi mes atėjome čia, kad padarytume šį pasaulį šviesesniu ir geresniu. Tamsa ir blogis labai aktyvūs ir agresyvūs, tuo tarpu gėrio ir šviesos jėgos veikia visai kitu būdu – harmonizuodamos, atkurdamos, atgaivindamos, įkvėpdamos. Jos nekovoja su tamsa, jos tiesiog šviečia, nes tamsa – tai šviesos nebuvimas.. Ir viskas vyksta per žmones, todėl ir sakoma: Dievas neturi kitų rankų, išskyrus mūsų… velnias – taip pat..

   Švieskime, laikykimės ir palaikykime vieni kitus, ir vieną dieną nebeliks nei vieno tamsaus kampelio 🙂 ..

   Patinka

 2. Tikrai taip Rūtele ir ne kitaip. Tik kartais pasigendu tos visuotinės bendrystės šviesos, nes dažniausiai šviesūs žmonės gyvena tyliai ir nematomai, ko nepasakysi apie tamsiąją pusę. Gal laikas būtų susivienijus šviesti didesne šviesa, juk stiprybė vienybėje. Ateis laikas ir tam, tikiu visa širdimi.

  Patinka

  1. Miela Diana, tikrai labai norisi ir vienybės su žmonėmis, ir veiklos visų gerovei, ir harmonijos… bet dabar turime pergyventi šį chaoso periodą. O dauguma žmonių tikri didvyriai – belieka tik stebėtis, kaip ištvėrė pastaruosius dvejus metus, kaip laikosi dabar.. Prieš kokį penketą metų net susapnuoti negalėjome tokio košmaro… Žmonės pavargo, išseko, – juk reikia, nežiūrint į nieką, auginti vaikus, kažkaip užsidirbti pragyvenimui, palaikyti artimuosius ir draugus. Net jei kažkas palūžo, tam yra labai svari priežastis, todėl kiekvienas vertas supratimo, palaikymo ir pagarbos.

   Na, o tamsioji pusė… Gerai tai, kad su jais viskas darosi vis aiškiau – krenta veidmainysčių ir melo kiautai, išlenda susireikšminimas, puikybė, godumas, neapykanta, agresija – ir tai jau pamato vis daugiau žmonių. Taip ir turi būti: kai situacija privedama iki absurdo, tuomet ir žmonės pamato “nuogą karalių“ – o tai ir yra jo valdymo pabaigos pradžia.

   Tiesa, aš pastebėjau, kad vis daugiau žmonių nori susitikti, nori bendrauti, yra geranoriškai nusiteikę. Matyt, persisotinome jau tų izoliacijų ir saviizoliacijų, juk mums gyvybiškai reikalingas gyvas, betarpiškas bendravimas, bendra vienijanti veikla, bendri ateities planai 🙂 .. Laikykimės, turėkime, nežiūrint į nieką, savąjį ateities planą – šviesią, harmoningą, taikią, ateitį žmonijos ir planetos gerovei. Tikėkime, kad taip ir bus – ir tikrai tai pamatysime 🙂 . Tikrai, tikrai..

   Patinka

 3. Apie vidinę jėgą. Siekiantys mus valdyti mėgina palaužti būtent mūsų vidinę jėgą, tačiau geriausiu atveju jiems pavyksta palaužti arba priversti paklusti tik mūsų kūną. Tą darantys naudojasi mūsų baime. Tie žmonės kurie bet kokia kaina siekia apsaugoti savo kūną, galiausiai praranda savo vidinę jėgą. Koks jausmas valdo tokius žmones? Ogi tas pats kuriuo naudojasi siekiantys mus valdyti.

  Patinka

  1. Taip, Algirdai, tokių nesveikų santykių tarp žmonių apskritai neturi būti, nes rezultatas ir siekiančių palaužti, ir palaužtų vienodas – žmoniškumo praradimas, todėl degraduoja ir vieni, ir kiti.. Baimė, kančia, agresija žmogų sukausto, sugniuždo, palaužia, užgesina, stabdo. Žmonijos evoliucija galima vienybėje, santarvėje, bendroje veikloje visų labui, bendroje kūryboje, pažinimo džiaugsme, meilėje..

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: