Taip visada būna

Mažas pagerinimas veda į didesnius.

Visada taip būna – išvalai dulkes lentynoje, o paskui pats nepastebi, kaip pradedi generalinę tvarką. Arba imiesi dėlioti tvarkingai kojines stalčiuje – ir visą spintą sutvarkai, viską į vietas sudedi. Geri rezultatai įkvepia, o maži pagerinimai veda į didesnius.

Man skarelę gražią padovanojo, ją reikėjo prie kažko priderinti. Todėl, kad skarelė labai vertinga, artimo žmogaus dovanota. Ir aš paltą tai skarelei nupirkau. Ir net naują lūpdažį. Ir nuotaika pasitaisė, taip visada būna, kai gerumo gyvenime daugėja.

Taip ir žmogui galima padaryti kažkokį mažą gerą darbą – ir nuo to prasidės globaliniai geri pokyčiai. Geras žodis, nuoširdus palaikymas, nedidelė dovanėlė, kuri nudžiugins ar papuoš žmogų ir paskatins keistis.. Ir sutikti gerus žmones, ir puikiai su jais pabendrauti – juk nuotaika gera! 

Todėl maži geri darbai – jie visai ne maži. Jie gali pakeisti gyvenimą į gerąją pusę ir atnešti didelę, didelę laimę… Mažas gėris sušildo mažą širdį šiame dideliame pasaulyje. Ir prasideda geri pokyčiai. Taip visada būna. 

Padėka autorei! Pagal Anos Kirjanovos esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Taip visada būna“

  1. Labas, Jone 🙂 !

   Aš jau seniai pastebėjau šį dėsningumą, ypač kai padedi žmonėms, kurie atsidūrė sunkioje situacijoje. Jie ne todėl negali kažko išspręsti, kad nesugeba ar nenori, bet tiesiog netenka vilties, kai užgriūva problemos ar sunkūs periodai – jie palūžta. O toks žmogus jau tikrai negali nieko spręsti, nes viskas atrodo jam beviltiška, o ir pagalbos prašyti drovisi, nenori pasirodyti silpnu. Ir va tokiu periodu vieniems reikia konkrečios pagalbos, o kitiems pakanka ir nedidelio postūmio, kad jis atsigautų ir atsitiestų. Ir žinote, kas tokiu metu labiausiai įkvepia palūžusį žmogų? Ogi vienybės pojūtis, bendrumas, jausmas, kad žmogus ne vienas, nepaliktas bėdoje…

   Visais laikais ir bet kokioje, net sunkiausioje situacijoje, mus gelbėja žmoniškumas. Yra toks posakis: “Jei tu jauti skausmą – tu gyvas, jei tu jauti kitų skausmą – tu žmogus“. Mes visi gimstame su empatijos jausmu, kuris iš esmės ir yra vienijantis mus jausmas ir besąlygiškos meilės išraiška, bet jį užgesina egoizmas, kuris, kaip koks virusas, skleidžiamas ir aukštinamas su įmantriais “meilės sau“, “asmeninio tobulėjimo“, karjerizmo, materializmo ar kitais lozungais. Bet žmogaus prigimtis stipresnė – žmonės visada pajunta įkvėpimą, didelį vidinį džiaugsmą ir pilnatvę, kai yra vieningi, kai turi bendrus visiems gėrį nešančius tikslus, kai gali pagelbėti nusivylusiems ir palūžusiems. O Besąlygiška Meilė.. ji neskirstoma į meilę sau, saviems, svetimiems ar kitiems – ji tiesiog yra ir skleidžiama visiems ir viskam, ji vienija, suartina, atgaivina 🙂 ..

   Būkime drauge, palaikykime vieni kitus 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: