Nauja Pradžia

Žemėje  vyksta didžiulės permainos, ir vienaip ar kitaip tai jaučia visi žmonės. Bet kiekvienas žmogus tai patiria savitai.

Kažkas pastebi, kad ankstesni pomėgiai išblėso, ir tai, kas anksčiau teikė džiaugsmą, dabar visai nedžiugina.

Kažkas, atvirkščiai, aptinka laimės šaltinį pačiuose paprasčiausiuose dalykuose, kurių anksčiau nepastebėdavo.

Kažkas atvėrė savyje talentus ir gebėjimus, kurių net neįtarė turintis.

Kažkas pajuto, kad jį supantys žmonės pasikeitė – jie, pasirodo, visai ne tokie, kokie anksčiau atrodė…

Kažkam atrodo, kad tai, kas vyksta, yra nerealu, kad tai kažkoks baisus sapnas arba fantastika, kad to tiesiog negali būti!

Kažkieno gyvenime staiga prasidėjo pozityvūs pokyčiai, kurie dar visai neseniai atrodė neįmanomi.

O kažkas su nuostaba vėl atveria sau – save patį, atrasdamas savyje bruožus, kurių anksčiau nematė – tarsi tapo visai kitu žmogumi…

Viskas keičiasi – keičiasi gamta, keičiasi klimatas, keičiasi pasaulis, keičiasi žmonės…

Ir daugumai tai atrodo nesuprantama ir keista, kartais net baugu. Kas vyksta? Anksčiau viskas buvo kitaip. Nejaugi iš tiesų – pasaulio pabaiga?

Ir tik pabudę, skleidžiantys Šviesą žmonės žino atsakymą į šį klausimą. Taip, tai senojo pasaulio pabaiga, bet ne Žemės ar žmonijos pabaiga. Atvirkščiai – tai Nauja Pradžia.

Šviesa užlieja Žemę. Meilės ir Tiesos Šviesa, sklindanti pas mus tiesiai iš Kūrėjo. Ji apšviečia viską, kas atgyveno ir išsigimė, štai kodėl mes vis dažniau pamatome tai, kas buvo slepiama tamsoje.

Šviesa nuplauna tamsą ir purvą, ji atneša mums naujas galimybes evoliucijai, žmonijos ir visos gyvybės gerovei, kūrybai, laimei, klestėjimui. Šios permainos pozityvios, tačiau tam, kad jos taptų mūsų visų realybe, turi sugriūti tai, kas atgyveno.

Skleidžiantys Šviesą žmonės tai žino ir jaučia atsakomybę, todėl saugo vidinę ramybę širdyje, nežiūrint į nieką. Nes jie pirmieji pabudo ir atsiliepė į Visatos virsmo virpesius, pirmieji įsileido Kūrėjo Šviesą ir Meilę į savo širdį.

Jie tapo Šviesos nešėjais. Kelrodžiais kitiems žmonėms į Naują Pradžią.

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerosios vilties mums visiems 🙂 !

5 mintys apie „Nauja Pradžia“

 1. Aš taip pat laukiu kada baigsis ši korupcijos liga aka korona, tai yra apgaulė. Taip, dabar pokyčiai visuomenėje bus, žmonės mąstys kritiškiau, kritinis mąstymas, mano nuomone, ateityje bus mokomas mokyklose. Galbūt bus išslaptinti slapti, nuo žmonijos slėpti patentai.

  Patinka

  1. Labas, Pauliau!

   Tiesa visada ir neišvengiamai išaiškėja – tai dėsnis. Žmonija jau pavargo nuo melo ir subrendo tiesai – o tai ryškus ženklas, kad pokyčiai kolektyvinėje žmonijos sąmonėje jau vyksta. Na, o kas žmonijos sąmonėje – tas ir realybėje, tai taip pat dėsnis, todėl buvo tiek daug pastangų paveikti ir iškreipti žmonių sąmonę ir pasaulėžiūrą. Žmonija bunda, ir, žinoma, viskas keičiasi ir keisis: kažkam pabaiga, o kažkam – pradžia 🙂 …

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: