Kas per mane ateina į šį pasaulį?..

Norėdami pažinti save, mes daugybę kartų užduodame sau klausimą: “Kas aš esu?“ Tačiau ieškodami atsakymo į šį klausimą, galime pakliūti į spąstus ir klystkelius, kurie neišvengiamai stabdo mus savęs pažinimo kelyje.

Mes tampame priklausomi nuo tų, kas, mūsų manymu, duoda atsakymą į šį klausimą. Ir visai nesusimąstome apie tai, kad toks žmogus gali turėti savanaudiškų interesų ir sėkmingai mumis manipuliuoti.  

Bet ir mes patys kuriame įvairiausius įvaizdžius, kurie vis tvirčiau pririša mus prie išorinės formos. Mes tampame pažeidžiami, kai paleidžiame “didybės manijos“ arba “mažo žmogaus komplekso“ programas. Iš esmės, mes patys aktyvuojame programas, kurios maitina tuštybės arba menkumo pojūčius.

Ir jei mes būsime sąžiningi su savimi, tuomet pamatysime, kad visa tai neišvengiamai ne tik sukelia gilų nusivylimą, bet ir atima daugybę energijos, kad atkurtume jėgas, kurias išeikvojame dirbtinai palaikomai saviidentifikacijai.

Todėl, galbūt, mes vis tik ne visai teisingai keliame klausimą savęs pažinimo kelyje? Galbūt, teisingiau būtų paklausti: “O kas per mane ateina į šį pasaulį?“

Nors, žinoma, kiekvienas gali užduoti šį klausimą savaip: “Ką aš nešu žmonėms?“, “Kuo pripildyta mano erdvė?“, “Kokias energijas aš skleidžiu?“

Štai tokie klausimai ir maksimaliai nuoširdūs atsakymai į juos gali mus atvesti į tai, ko mes iš tikrųjų ieškome.

Į savo Aukščiausios Esybės atvėrimą…

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Pavasarinės šilumos ir geros savaitės mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Kas per mane ateina į šį pasaulį?..“

 1. Labas Rūta, perskaičiusi šį esė, aš ir paklausiau savęs kas per mane ateina į šį pasaulį? Turiu apie ką pamąstyti. Ačiū!

  Patinka

  1. Labas, Virginija 🙂 !

   Sunkokas klausimas… Bet tikrai reikia jį sau užduoti. Dabar mūsų laikas, ir labai svarbu, ką mes nešame šiam pasauliui – nereikia kažkokių žygių, reikia pradėti nuo mažų, bet labai svarbių kasdieninių veiksmų savo šeimoje, savo artimoje aplinkoje.. bet tie veiksmai prisideda prie visumos ir įtakoja įvykius pasaulyje. Atrodytų, viskas ir paprasta, ir tuo pačiu sudėtinga, nes sunku patikėti, kad paprasti maži veiksmai įtakoja kolektyvinę žmonijos sąmonę ir žmonijos gyvenimą.

   Ačiū, miela Virginija, saulėtos nuotaikos, gražios dienos 🙂 ! Neškime pasauliui Meilę, Tiesą, Šviesą 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: