Baimė

Žinote, kas mus labiausiai riboja gyvenime? Tai, kad mes gyvename baimėje.

Bijome, kad mus atstums. Bijome, kad išjuoks. Bijome išsiskirti iš visų. Bijome, kad mūsų nesupras ir paliks. Bijome, kad nieko nesigaus. Bijome, kad kažką prarasime. Bijome, kad nemylės. Bijome…

Ir ta baimė sukausto gerklę, kai reikia kalbėti. Baimė mus priverčia blaškytis, kai reikia nusiraminti. Baimė priverčia ieškoti kaltų, kai reikia imtis veiksmų. Ta baimė sukausto kūną, kai reikia eiti į žmones. Baimė stabdo mintis, kai pradedame galvoti apie kažką gero gyvenime.

Ta baimė sako tau: “pasilik ten, kur dabar esi, juk nežinia, kas ten už durų, o čia bent jau šilta ir viskas taip įprasta!“ Baimė priverčia ieškoti negatyvumo, įžvelgti jį ir ten, kur jo nėra. Baimė priverčia šlietis prie tokių pat gyvenančių baimėje žmonių – taip jūs sau pasiteisinate, kad ir kiti bijo, todėl tai lyg ir normalu, o ir paprasčiau bijoti drauge.

Ta baimė šnabžda tau: “Na, nieko-nieko, kada nors tavo gyvenime bus kas nors gero, nutiks kažkoks stebuklas, štai tada ir pagyvensi, o dabar – nieko nekeisk, nes bus dar blogiau.“

Bet, pasirodo, pakanka nors kartą peržengti savo baimę, padaryti tai, ko labai bijojai ir pamatyti, kad ta baimė – absoliutus niekas, tiesiog minčių kratinys, bėganti eilutė, tuštuma, ir.. – ji pasitraukia.

Tai tikra vidinė evoliucija, kuri sujudina ir atgaivina tavyje baimės sukaustytą dvasinę jėgą ir laisvę. Ir tada visas pasaulis keičiasi: tavo būsena, tavo mintys, tave supantys žmonės, aplinkybės, galimybės ir svajonės. Ir tai neįtikėtinas pokytis!

Nors kartą žengus tokį žingsnį, gyvenimas jau nebus toks, kaip anksčiau.

Reikia tik drąsos jį žengti.

Pagal nežinomo autoriaus tekstą, vertė ruvi.lt

6 mintys apie „Baimė“

  1. Labas, Jone 🙂 , sveiki, Algirdai:) !

   Tai nėra paprasta (nebijoti), kai taip aktyviai manipuliuojama baime.. Bet – bent jau neįsitraukime ilgam į negatyvumą, sąmoningai atsiribokime nuo manipuliavimo šaltinių. Mūsų baimė – “maistas“ tamsai, tai ją ir palaiko. Ir iš tiesų – Gėris yra kitoje baimės pusėje..

   Svarbiausia – kurkime ir saugokime harmoniją savo erdvėje, mylėkime artimuosius, palaikykime kitus sutiktus žmones – tai tikrai išsigelbėjimas (ir galimybė išlikti Žmogumi 🙂 ) nuo visų išorinių negandų.., kurios tikrai tikrai praeis 🙂 . O energiją ir jėgas galime atgauti gamtoje.. Saugokime ir mylėkime vieni kitus, nepraraskime tikėjimo Gėriu, ir tamsa galiausiai išnyks 🙂 ..

   Patinka

  1. Labas, Angela 🙂 !

   Ačiū! Kiekvienas žmogus atranda knygas, autorius, mokytojus, kurie padeda atrasti atsakymus į rūpimus klausimus ir atverti savo dvasinę prigimtį. Dalinkimės savo atradimais, tai gali padėti ir kitiems žmonėms 🙂 .

   Patinka

   1. Su malonumu dalinuosi. Visiems patariu ieškoti atsakymų į klausimus. Gal kartais atsakymai iš karto nepatinka, kai supranti kad kažkur klysti, bet tai padeda keistis. Juk nieko nėra nepajudinamo, viskas kinta. O kai pats keitiesi, keičiasi ir aplinka;)

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: