Kiekvieną rytą…

Kiekvieną rytą yra galimybė pradėti viską iš naujo. Kiekvieną rytą mes gimstame atsinaujinę po kelionių kažkur toli, ką mes vadiname sapnais.

Kiekvieną rytą į veidrodį žvelgia visai kitoks žmogus su naujomis mintimis, nauju įkvėpimu, naujomis svajonėmis ir planais. O nuo mūsų ankstesnių, vakarykščių, nelieka nei pėdsako. Tai tikra magija – ryte jų jau tiesiog nėra!

Kiekvieną rytą Kūrėjas mus žadina saulės šviesa. Žadina naujam gyvenimui, atgimimui, atsinaujinimui, bet mes dažnai to negirdime, nesuprantame, arba – baiminamės, nenorime ar nedrįstame žengti už įprastų rėmų ribų.

Kiekvieną rytą mes turime laisvę atleisti sau ir kitiems, nusimesti kitų žmonių lūkesčių grandines, pripažinti savo silpnas puses, augti dvasiškai, prisiminti seną savo svajonę, paskambinti arba parašyti brangiam žmogui, patikėti savimi, atsisakyti nepatogių ir nereikalingų daiktų, palikti tai, kas daro mus nelaimingais, suteikti sau tylos akimirkas, sudeginti senienas, perdažyti sienas namuose, aplankyti seniai matytus draugus, liautis bijoti, prisipažinti meilėje, atverti širdį, pakeisti gyvenimo kryptį…

Kiekvieną rytą ruoštis naujai dienai, kaip geriausiai dienai. Klausytis ne radijo stočių ar televizijos naujienų, bet savo širdies balso, kuri vienintelė žino viską apie tave. Kiekvieną rytą atverti akis taip plačiai, kad aprėptume visą pasaulį su visomis jo grožybėmis: vandenynais, kalnais, laukais, upėmis, ežerais ir miškais.

Kiekvieną rytą pradėti naują dieną, tarsi tai būtų pirmoji mūsų diena Žemėje… Ką jūs norėtumėte padaryti tiesiog dabar? Apie ką seniai svajojote? Padarykite tai dabar! Pasitikėkite savimi, pasitikėkite gyvenimu.

Kiekvieną rytą Kūrėjas mums visiems dovanoja dar vieną stebuklą – galimybę kurti, dalintis savo širdies šiluma, mylėti, užjausti, vienytis, džiaugtis.., bet dauguma galvoja, kad tai niekai, ir kad nėra jokių stebuklų.

Tačiau stebuklai – visada mumyse ir šalia mūsų, tereikia juos pastebėti. Tik kartais jie gali mums atrodyti labai paprasti ir kasdieniški…

Kiekvieną rytą mes turime stebuklingą galimybę – GYVENTI GYVENIMĄ.

Pagal V. Lesonen esė, vertė ruvi.lt

Gražios vasariškos savaitės mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Kiekvieną rytą…“

  1. Labas. jaučiu tave. Dar nežinau, kam ir kodėl ir kada – bet norėsiu pasikalbėti. Atsitiktinumais netikiu. Nors šiandien turiu tik kelias minutes, nors nieko apie Tave nežinau – sakau, Iki pasimatymo. Mano vardas Alė.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: