Keiskimės.. švieskime!

Kaip lengvai mes pasineriame į negatyvumą, kaip lengvai juo dalinamės su kitais.. Mes net nepastebime, kaip palaipsniui pradedame matyti visur išskirtinai negatyvumą, todėl pradedame nepastebėti savo gyvenime gražių akimirkų ir gėrio.

Tampame įvairiausių neigiamybių ekspertais, pranašais ir žinovais – uoliai renkame tuos informacinius juodulius iš visų kampų ir pakampių. O juk visas šis sunkus bagažas palengva kaupiasi ir galiausiai perpildo mus..

Negatyvumas nuodija mūsų sielą, nes yra priešingas mūsų dvasinei prigimčiai. Ir mūsų siela kenčia, nes nėra pritaikyta kaupti tą slegiantį balastą. Todėl savo negatyvia būsena mes intuityviai stengiamės atsikratyti, perduodami kitiems tai, ką sukaupėme savyje..

Ir ką gi mes atiduodame kitiems? Ogi “dalinamės“ tuo, kuo esame perpildyti: aptarinėjame įvairias negatyvias naujienas ir gandus, vertiname ir smerkiame kitų poelgius ir gyvenimus, piešiame niūrias ateities perspektyvas, skundžiamės ir apkalbinėjame, ir, apskritai – bet kokioje situacijoje ar žmoguje tuoj pat įžvelgiame negatyvumą.

Sustokime. Taip, pasaulyje daug negatyvumo ir neteisybės, bet.. “ugnis ugnimi negesinama“. Pažvelkime sąžiningai į savo vidinę būseną ir apsivalykime – liaukimės dauginti negatyvumą.

Tai nereiškia, kad nematysime blogio – tai reiškia, kad keisime savo požiūrį: vietoje begalinių niūrių kalbų mes ieškosime galimybių pozityviai išspręsti iškylančias problemas. Ir, žinoma, išmoksime matyti gyvenime gėrį ir džiaugtis juo.

Ir aišku, kad pradžioje bus nelengva. Taip, veiks senoji inercija, provokuojanti elgtis negatyviai. Traukte trauks paniurgzti, pasiskųsti, paskaitinėti bauginančias antraštes ar pažiūrėti kokią televizijos ginčų šou.. O ir aplinkiniai ne iš karto priims tokius mūsų pasikeitimus.

Bet.. juk pasaulis keičiasi, kai pradeda keistis žmonės. Todėl – keiskimės. Tapkime patys tuo pokyčiu, tapkime kitiems įkvepiančiu pavyzdžiu: dovanokime pasauliui tyrą meilę ir gerumą. Išmokime džiaugtis paprastais kasdieniais dalykais: bendravimu, gamta, kūryba.

Džiaukimės pačiu gyvenimu, kaip tai daro maži vaikai. Pradėkime matyti gėrį – žmonėse, aplinkybėse, pasaulyje. Spinduliuokime savo širdies šilumą..

Švieskime! Tapkime tyros dvasinės šviesos šaltiniais.. Dauginkime ir puoselėkime Gėrį – tuomet negatyvumui tiesiog nebeliks vietos mūsų gyvenime 🙂 ..

Pagal Evos Raj esė, vertė ruvi.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: