Vidinė šviesa

Vidinė sielos šviesa – tai ypatinga energija, kurią skleidžia mylintis žmogus. Šios energijos negalima pamatyti akimis, bet ją galima pajusti.

Galima pajusti tą meilę ir gerumą, kuriuos skleidžia šviesus žmogus. Jis traukia kitus žmones savo šiluma ir nuoširdumu.

Su juo norisi atvirai pasikalbėti, pasidalinti slapčiausiomis mintimis, nes jo mintys ir žodžiai padeda mums priimti teisingus sprendimus.

Šalia jų mes tampame geresni, tyresni.

Tokio žmogaus žvilgsnis atviras, dėmesingas, jo akys skleidžia švelnią šviesą. Jo balsas kupinas meilės ir gerumo, jis paguodžia, įkvepia, grąžina pasitikėjimą.

Ir net nesvarbu, ką daro šviesus žmogus ir ką jis kalba, svarbiausia, kad jo draugijoje formuojasi meilės, ramybės ir vienybės atmosfera.

Toks žmogus išmoko mylėti šį pasaulį ir žmones be sąlygų, todėl jo širdis virto neišsenkančiu meilės šaltiniu.

Tokių žmonių yra daug. Ieškokite jų, būkite su jais. Kai šviesūs žmonės susivienija, jų jėgos taip sustiprėja, kad jie gali nuveikti labai daug, neįtikėtinai daug gero!

O ką gi daryti, jei sutinkame savo gyvenimo kelyje tamsius žmones? Ir kodėl žmonės pradėjo juos vadinti “tamsiais“? Kas užgesina jų vidinę šviesą?

Pasirodo, vidinę šviesą labai lengva užgesinti. Tereikia supykti, nusiminti, apgauti, susireikšminti, ir vidinė žmogaus šviesa kaipmat blanksta.

Ir jei žmogus nesugeba atgauti vidinės ramybės ir toliau patiria neigiamas emocijas ir būsenas – jis rizikuoja tapti tamsių, neigiamų energijų skleidėju.

Tamsiems žmonėms, kaip taisyklė, būna labai sunku, nes jiems atrodo, kad visi jų vengia, jie galvoja, kad niekas jų nemyli, todėl jie kankinasi ir kankina kitus.

Padėti tokiems žmonėms gali tik šviesūs žmonės. Jie apgaubia juos šiluma, gerumu, meile, supratingumu. Atsargiai nurodo klaidas, nuramina, padeda atgauti ramybę ir vidinę stiprybę.

Mokykimės po žmogaus egoizmo ir pykčio kiautu pamatyti jo tyros sielos šviesą.. Tuomet įvyks tikras stebuklas: kiautas subyrės, o žmogaus vidinė šviesa suspindės visu grožiu..

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Visiems gražaus savaitgalio 🙂 !

4 mintys apie „Vidinė šviesa“

 1. Labas rytas, Rūta, ačiū, kad padėjote man labiau apibendrinti savąjį kelią ir pagalvojau pasidalinti mintimis. Tai dalis teksto, nes ilgokas. Vidinė energija pajausi tik tada, kai pats būsi tam pasiruošęs, kai tavo vidus norės, sieks, bus ištroškęs sutikti tokį žmogų, arba kels klausimus apie savo gyvenimą, ieškos jų. Tada jo ieškojimai gali privesti prie tokio žmogaus. Ir tai bus dovana ieškotojui. Sutikti dvasingos energijos kupiną ir skleidžiantį žmogų nelengva – tu pats turi būti vertas to. O kad būtum vertas, turi tapti ieškotoju, nes tik ieškantieji pradeda eiti tuo keliu, kuriame slypi atvirai nematomi atsakymai, jie užkoduoti ir juos padeda surasti tie dvasinės energijos turėtojai, išmintingieji. Jų energijose, jei esi nevertas nepasivoliosi taip lengvai, nes jie jos nedalina šiaip sau, o jei duoda, skiria, tuomet turi būti grįžtamasis ryšys – noras mokytis iš jų, siekis eiti jų keliu, noras dalyvauti jų kelyje. Klausite, kodėl turiu duoti nieko negavęs? Pirma yra davimas, ir tik po to gavimas – čia savaime aiškus dėsnis, taigi šiuo atveju, jei jau priėjai iki tokio žmogaus, vadinas esi iš dalies jau vertas to susitikimo ir tau pačiam nežinant tave priveda prie tokio žmogaus, todėl tai jau yra dovana, vadinas jau kažką gavai, taigi toliau jausk kaip turi viskas vystytis, kitaip prateriosi savo dovaną ir neaišku kaip toliau viskas vyks. Išeitų daug kas, o gal viskas, priklauso nuo paties žmogaus, jo vidinių savybių, jo nuojautos lygio, noro girdėti ir žinoti apie kažką nematomą ir t.t.
  Aš bandau auginti ir skleisti tokią energiją, bet tai susiję su mano asmenybės vidumi, aš turiu pirmiausia pažinti savo vidų, savybes, ir visa kas susiję su mano galvojimu. Daug turiu “darbo“ nuveikti, kad galėčiau skleist taip, kad žmonės pajautę, “išgirdę“ iš ten mintį prieitų. Tai viena, o kita – kad jie norėtų duoti (dalyvauti mano/mūsų kelyje). Tai nėra taip lengva, nors man kuo toliau tuo labiau matosi, kad tai nėra sunku. Štai vakar padariau sau tokį atradimą, kad pirmas dalykas ką reikėtų žmogui turėti – abejoti, pradėti abejoti savo žinojimu ir žinojimu apie viską. Ir dar toliau seka tolesnių užduočių nemažas sąrašiukas. Gal kam padėsiu jų kelyje, gal pamąstymams. Ačiū dar kartą, Rūta, kad dalyvaujate mano kelyje.

  Patinka

  1. Labas, Rūta 🙂 !

   Dėkoju Jums, kad dalinatės savo patirtimi – tikrai kažkam tai gali būti paspirtis ar patvirtinimas, kad kiti žmonės taip pat ieško savęs.. Nes pamesti save šioje realybėje labai lengva, iliuzijos įmantriai nuklaidina mus toli nuo esmių.

   Kas liečia šviesius žmones – kiekvienas žmogus gimsta šviesus, dvasingas, geras. Bet gi mūsų sąmonė yra užmigdoma labai greitai – praktiškai dauguma jau paauglystėje pakliūna į sistemos pinkles, kai palengva įtraukiami į susireikšminimą (ego), kūno aistras, emocinius bangavimus, vartotojišką gyvenimą. Na, o pabusti nėra jau taip paprasta..

   Be to, mieganti sąmonė labai pasiduoda proto diktatui, todėl miegančiam sunku suprasti, kas yra tas pabudimas. O pabudimas pirmiausiai yra suvokimas, kokioje realybėje mes gyvename ir kaip ji mus veikia. Ir žinoma, tuomet iškyla svarbiausias klausimas – o kas gi yra žmogus? Ir į šiuos klausimus galime atsakyti tik tuomet, kai pažadiname savyje gebėjimą jausti, atverti širdį, girdėti intuiciją.. Su gebėjimu jausti atgimsta ir sąžinė, ir tiesos pojūtis, ir empatija. Va tada ir įsižiebia po truputį vidinė šviesa.

   Jūs teisi, Rūta, pabudimas įvyksta kiekvienam savo laiku, to nepaskubinsi jokiais susitikimais su pačiais šviesiausiais žmonėmis. Be to, miegančiam žmogui tas šviesus žmogus gali tapti net nemaloniu dirgikliu, nes gali nelaiku pajudinti jo snaudžiančią sąmonę, o tai griauna miegančio žmogaus pasaulį, “žadina“ jį, skatina atskleisti savyje tai, kas giliai miega..

   Dabar tai masinis reiškinys – žmonės bunda, nes senoji realybė išsisėmė ir baigia savo ciklą šioje planetoje. Kitaip tariant – vis daugiau žmonių mato realybę tokią, kokia ji yra, ir jau mažai ką motyvuoja senosios realybės “vertybės“. Taip kad švieskime vieni kitiems, kurkime šviesos saleles savo gyvenime, kurios vieną dieną susijungs ir užgims naujoji – šviesi ir harmoninga realybė 🙂 .

   Patinka

  1. Labas, Ramunai 🙂 !

   Dėkoju 🙂 !

   Ir aš visiems linkiu meilės ir šviesos, nes iš tiesų žmogus gali būti tikrai laimingas tik tada, kai gyvena laimingų žmonių visuomenėje 🙂 ..

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: