Toks svarbus palaikymas..

Dvi gyvenvietes vienoje kalnuotoje vietovėje skyrė gilus tarpeklis.

Kad galėtų susisiekti, gyventojai nusprendė pastatyti pakabinamą tiltą iš keturių storų trosų. Du apatinius trosus jie tvirtai sujungė lentelėmis, kuriomis galima buvo eiti. O du viršutiniai trosai buvo kaip turėklai, už kurių galima buvo laikytis einant tiltu.

Laikui bėgant gyventojai taip priprato prie šio tilto, kad galėjo juo perbėgti, nesilaikydami už viršutinių trosų. Net vaikai drąsiai bėgiojo tiltu, pamiršdami turėklus.

Tačiau vieną dieną du viršutiniai trosai kažkur dingo.

Anksti ryte žmonės susirinko prie tilto iš abiejų pusių, bet niekas nesiryžo žengti net žingsnio tiltu be trosų-turėklų..

Kol trosai buvo – žmonės galėjo eiti ir nesilaikydami, tačiau be jų tiltas pasirodė sunkiai įveikiamas.

Taip ir mūsų tėvai.. Kol jie yra, mums atrodo, kad mes pilnai galime apsieiti ir be jų. Tačiau kai tik jų netenkame, mes pradedame suprasti, koks svarbus mums yra jų palaikymas gyvenime..

Saugokime, mylėkime, branginkime savo tėvus ir būkime dėkingi už jų besąlygišką meilę ir palaikymą!

Gražiausi sveikinimai su artėjančia Tėvo diena visiems tėveliams, seneliams ir proseneliams 🙂 !

4 mintys apie „Toks svarbus palaikymas..“

 1. Labas rytas, taip be tėvų tenka mokytis gyventi. Kartais taip reikia nors žinojmo, kad jie yra ir viską susitvarkytum pats. Tas žinojimas, kad jie čia su manim buvo toks stiprus jausmas. Buvo visko santykiuose su tėvais, bet tik dabar vis labiau suprantu ką jiems reiškė būti tėvais. Dabar maldose, sapnuose kartais jie man ateina. Su Tėvo diena!

  Patinka

  1. Labas, Rūta 🙂 !

   Tikra tiesa – kai yra tėvai, padeda vien žinojimas, kad jie yra, ir yra jų besąlygiška meilė ir besąlygiškas palaikymas. Tai labai svarbu kiekvienam žmogui. Nors kartais dėl lengvabūdiškumo ar nebrandumo to nevertiname. O kad jie visada šalia, mūsų širdyse – tai faktas, tai giminės, kartų ryšys, o ir žmogaus dvasia juk nemiršta.

   Gražaus savaitgalio, miela Rūta!

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: