Geros nuotaikos diena :)

Tegul šiandien bus ne kvailių, ne melagių ir ne apgaulių diena. Tegul šiandien bus tiesiog geros nuotaikos diena – tokia šviesi-šviesi diena be lašelio negatyvumo. Nors vienai dienai (o gal tai taps gera tendencija gyvenime 😉 ?) atsijunkime nuo visų išorinių negatyvumo šaltinių ir visu pajėgumu įjunkime savo vidinę šviesą 🙂 ..

Pabandom 🙂 ?..

Padovanokime šiandien vieni kitiems geranoriškumą, tyras šypsenas ir savo širdžių šilumą 🙂 ! Gyvenkime šiandien pasaulyje be negatyvumo.. Tik įsivaizduokite, kaip būtų nuostabu, jei taip gyventume visada! Tai gal pradėkime taip gyventi jau nuo šiandien 🙂 ?

Ir tegul tai bus ne vien išorinė “geros nuotaikos“ išraiška ar dirbtinos šypsenos, ne. Tiesiog leiskime šiandien pasireikšti mūsų gražiausioms prigimtinėms dvasinėms savybėms – plačiai atverkime savo širdis ir išleiskime visas savo geriausias savybes į laisvę 🙂 !

Kurkime šiandien šviesius ir šiltus tarpusavio ryšius.. Tokius, kurie suvienija, suartina ir leidžia pajusti kitų žmonių nuoširdumą, pamatyti jų gerumą. Juk kai einame pas žmones su meile, su atvira širdimi – jie taip pat atveria savo gražiausias savybes 🙂 ..

Ir, žinoma, pradėkime dieną nuo šypsenos mūsų artimiesiems, mylimiems žmonėms – tokios neskubios šypsenos, kai žiūrime šypsodamiesi į akis ir spėjame pajusti širdžių šilumą, kai norisi žmogų apkabinti, paglostyti, padrąsinti, palinkėti gražios dienos, geros kloties ir visko-visko-visko geriausio 🙂 .

O jei artimieji dabar ne su mumis arba gyvena atskirai – tiesiog prisiminkime juos geruoju, nusišypsokime ir nusiųskime jiems gražią žinutę arba paskambinkime – priminkime jiems, kokie jie svarbūs ir mylimi 🙂 .

Šypsena – ne tik geros nuotaikos pradžia, bet ir gera dienos pradžia 🙂 .. Nusišypsokime.. Taip, kaip šypsosi maži vaikai – atvirai, nuoširdžiai, plačiai..

Mes šypsomės kai mylime, kai prisimename kažką gero – todėl prisiminkime gerus įvykius iš savo gyvenimo, mylimus žmones, gerus darbus, savo draugus, žmonių pagalbą ir palaikymą, tyro džiaugsmo ir kūrybinio įkvėpimo akimirkas 🙂 ..

Nusišypsokime ir bundančiai, čiulbančiai, pražydusiai gamtai, ir saulei, ir vėjui.. Ir Motinai Žemei būtinai nusišypsokime – mūsų visų Namams, pasiųskime jai dėkingumą ir meilę už visas jos besąlygiškas dovanas, be kurių mes tiesiog neišgyventume..

Neškime ir skleiskime šiandien pasauliui gerumą ir šviesą 🙂 .. Ir neapgaudinėkime net juokais – melas išlieka melu, net jei mes “tik“ pokštaujame meluodami. Pajuokaukime, praskaidrinkime kitiems nuotaiką, bet – laiku, vietoje ir labai labai geranoriškai 🙂 ..

Žmonėms dabar kaip niekad reikia ne paikų kvailiojimų, o nuoširdumo, meilės, palaikymo, vienybės ir tyro džiaugsmo 🙂 ..

Tegul šiandien bus tiesiog geros nuotaikos diena be lašo negatyvumo, kai mes prisiminsime savo šviesią žmogišką prigimtį ir tai, kad visada galime ir turime būti vieni kitiems labai labai geri 🙂 ..

Padovanokime vieni kitiems savo širdžių šilumą 🙂 !

Saulėtos nuotaikos mums visiems ir puikios savaitės 🙂 !

9 mintys apie „Geros nuotaikos diena :)“

 1. Miela Rūta, kaip gera skaityti Jūsų nuoširdžiai išsakytas mintis.
  Vos pradėjus skaityti pajutau kitokį vidinį jausmą ir pagalvojau ,,o kas gi autorius“? Nes jaučiausi kitaip, nei skaitydama Lilios Grad noveles ar kitus autorius. Ir neapsirikau – tai parašėte Jūs. Labai noriu sakyti -mūsų RŪTA. Ačiū už nuoširdumą, kurio reikia mums visiems kaip pavasario gaivos, ačiū už skleidžiamą gėrį, kurio reikia kaip pasiilgtų saulės spindulių.
  Ir asmeniškai sakau AČIŪ už tokią dvasinę dovaną, kurią gavau iš Jūsų, perskaičiusi GEROS NUOTAIKOS DIENĄ. Šio mėnesio pirma diena yra mano asmeninė šventė. Ir tokia netikėta, įkvepianti dovana!
  Esu labai pripildyta džiaugsmo. AČIŪ…

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Labas, Virginija 🙂 !

   AČIŪ 🙂 !

   Ir koks sutapimas – ir mano šiandien asmeninė šventė (gimtadienis) 🙂 ! Jei šiandien ir Jūsų Gimtadienis – nuoširdžiai sveikinu, miela Virginija 🙂 !!

   Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. Miela Rūta, ačiū už refleksiją. Džiaugiuosi galėdama Jus pasveikinti Gimtadienio proga! Nuoširdžiai linkiu Jums Stiprybės, gerų Draugų, kurie visada būtų šalia ir Apvaizdos globos.
  Ši diena ir mano Gimtadienis. Labai malonus sutapimas.
  Apkabinu Jus…

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Labas rytas, Virginija 🙂 !

   Dėkoju 🙂 !!

   Kaip įdomu sutikti gyvenime žmones, kurie turi kažką vienodo, panašaus.. Žinau dabar jau tris žmones, kurie gimė balandžio 1 dieną. Kaip visada, įdomu stebėti, ar yra kažkas bendro tarp tokių žmonių. Tie žmonės, kuriuos pažįstu (tą pačią dieną gimusius su manimi), labai skirtingi, net labai, bet bendra vis gi pastebėjau – visi turi vidinę ašį ir yra labai kryptingi, gali būti išoriškai ramūs, bet reikalui esant įsijungia ta jų vidinė stiprybė ir tada jau pakelia ir visus sunkumus, ir sprendžia neišsprendžiamus dalykus, ir kitus palaiko. Bet.. kartais ta vidinė jėga būna ir nevaldomo blaškymosi, ir kartais impulsyvių emocinių reakcijų priežastimi. Supratau, kad reikia tą vidinę jėgą išmokti pajusti ir valdyti. Tokie tie mano pastebėjimai 😉 .

   Gėlėtos nuotaikos, miela Virginija 🙂 !

   Paspaudė "Patinka": 1 person

 3. Miela Rūta, ačiū už Jūsų įžvalgas. Jos labai laiku ir vietoje. Man gimtadienis yra daugiau vidinė nei išorinė šventė. Šią dieną aš mėgstu pamąstyti, daugiau įsigilinti į save, atlikti dvasinę analizę. Jūs man suteikėte naują galimybę. AČIŪ!
  Ačiū už gėlėtą nuotaiką, kuria dalinuosi su Jumis ir skaitytojais.
  Gražios bebrėkštančios dienos!

  Paspaudė "Patinka": 2 asmenims

 4. Su gimtadieniu, Rūta ir Virginija! Gyvenimas – tai judėjimas, įvairus, kartais netikėtais posūkiais ir vingiais, bet visada gera, kai kokiame posūkyje sutinki malonų pašnekovą, ar po kokio įvykio, nutikimo gauni naujų patyrimų. Džiaugiuosi, kad suradau Jūsų tinklapį ir skaitytojų, ir ačiū Jums abiems, kad esate. Linkiu jums, kad gyvenimo kelyje būtų daugiau gerumo, daugiau nuoširdumo, atvirumo, daugiau šiltų susitikimų, daugiau širdyje ramumo. Sveikinimai!

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Ačiū, miela Rūta 🙂 !

   AČIŪ 🙂 !

   Iš tiesų, dabar didžiausia Dovana gyvenime – bendraminčiai, geri žmonės, dvasingi žmonės, šalia tokių visi intuityviai atveria savo gražiausias dvasines savybes 🙂 .. Tokių žmonių dėka ir laikosi pasaulis, ir išlieka žmoniškumas, dvasingumas, tyra meilė, vienybė. Būkime geri vieni kitiems 🙂 !

   Paspaudė "Patinka": 1 person

  2. Miela Rūta Ruta As, ačiū už Jūsų sveikinimą. Buvo labai netikėta sulaukti Jūsų sveikinimo ir labai smagu jį skaityti. Ačiū už gražius ir šiltus linkėjimus. Aš sakau -ačiū Jums, -kad esate kartu. O visas gėris, kuriamas pavieniui ar kartu, nori plisti, skleistis. Tada ir pasaulis nušvinta šviesiomis spalvomis. Ačiū Rūtai (ruvi. lt, subūrusiai mus) ir Jums Rūta (Ruta As) už Draugystę!

   Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: