Jubiliejus :)

Šiemet kovo mėnesį šiam tinklapiui sukanka 10 metų 🙂 ! Nesitiki.. Daug 🙂 ..

Įdomu prisiminti pačią tinklapio užgimimo pradžią, kai net neįsivaizdavau, į ką tai išsivystys, o tuo labiau – kiek tai tęsis.. Gal todėl ir buvo drąsos, nes pasinėriau į visiškai man nepažįstamą sritį ir daug ko mokytis teko jau proceso eigoje 🙂 .

Ir, aišku, kaip ir dauguma šios srities naujokų, pradžioje pervertinau savo galimybes ir neįvertinau daugybės dalykų, kurie išryškėja tik laikui bėgant. Nors, kita vertus, turiu pripažinti, kad tai, ko gero, yra gerai, nes visi pasitaikantys netikėtumai vysto kūrybingumą ir yra labai geras indikatorius, išryškinantis tam tikras asmenines savybes.

Pavyzdžiui, buvau visiškai nepasiruošus negatyviems komentarams ir kritikai. Bet jų dėka išsiugdžiau ir gerą savybę – atsakyti į juos tik aprimus. Pradžioje tokie komentarai net ašaras sukeldavo, nes turėjau bendravimo baimę su nepažįstamais žmonėmis.

Tiesa, paskui radau savotišką išeitį 😉 – ilgą laiką prisistatymo skyrelyje buvo perspėjimas, kad negatyvius komentarus ir ginčus šalinsiu, nors pasinaudojau tuo tik keletą kartų 🙂 .. O laikui bėgant išmokau ir įvertinti – ar apskritai yra priežastis ginčytis. Džiaugiuosi, kad nors komentarų ir nedaug, bet visi jie taikūs, įdomūs ir – į temą.

Kiek vėliau, augant įrašų skaičiui tinklapyje, atėjo laikas suskirstyti juos pagal temas, kad ir aš, ir skaitytojai galėtų lengviau susirasti senesnius įrašus. Buvo ir laikotarpiai, kai nežinojau – apie ką rašyti, ar tiesiog negalėjau rašyti dėl tam tikrų įvykių gyvenime ir kai norėjau tinklapio darbą užbaigti.

Bet kai pamačiau, kad skaitytojų daugėja, supratau, kad tinklapis jau tampa neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Ir kažkokiu mistiniu būdu, kaskart, kai tik norėdavau užbaigti tinklapio darbą – gaudavau padėkos laiškus nuo skaitytojų, ir tai tarsi vėl atverdavo antrąjį kvėpavimą 🙂 ..

Šiai dienai tinklapyje yra 1590 įrašų, 15 temų. Kiek per tuos metus apsilankė čia žmonių – negaliu tiksliai pasakyti, nes kai 2016 metais kėlėmės į kitą serverį, visi prieš tai buvę statistikos duomenys dingo. Beje, niekada nieko nedariau specialiai tam, kad pritraukčiau kuo daugiau skaitytojų – visi bendraminčiai susirado mane patys 🙂 .

Manęs dažnai laiškuose klausia – ar aš viena čia rašau, kas man padeda ir ar kas nors finansuoja tinklapį. Taip, rašau ir verčiu tekstus aš viena, ir – ne, tinklapis nėra finansuojamas, išskyrus geranorišką skaitytojų paramą.

Na, o kas liečia visus techninius klausimus, susijusius su kompiuteriu ar tinklapio valdymu – labai geranoriškai padeda mano šeima (labai ačiū jiems už tai 🙂 ! ), turime šeimoje ir šios srities specialistų. Nors.. stengiuosi, kiek sugebu, išmokti tvarkytis pati, o į juos kreipiuosi tik kraštutiniais atvejais.

Kiek dar būsime kartu? Nežinau, bet šiais metais tikrai bendrausime 🙂 . Gyvenimo pažinimas – nuolatinis procesas, todėl visada yra kuo pasidalinti, o ir visos mūsų žinios – tarpinės į vis aiškesnį Tiesos suvokimą..

Noriu pabrėžti, kad aš nieko nemokau, nedalinu patarimų, tiesiog tai, apie ką rašau, atitinka mano suvokimą, patirtį ir vidinę būseną. Esu toks pats žmogus, kaip ir visi, ieškantys atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Niekada nerašau impulsyviai ar paveikta emocijų, jaučiu atsakomybę už tai, ką rašau, nes suvokiu, kad tekstai daro įtaką, todėl siekiu, kad ji būtų objektyviai pozityvi 🙂 . Nes tam, kad neprarastume žingeidumo ir motyvacijos augti, mes turime turėti pozityvų ateities matymą.

Įrašai ir toliau bus skelbiami 4 kartus per savaitę: pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, o šeštadienį – muzikinis kūrinys. Bus techninės pertraukėlės, kurios būtinos ir apie kurias pranešiu iš anksto. Pranešiu ir apie nenumatytas pertraukas, žodžiu, nedingsiu neperspėjus 🙂 .

Visada labai labai laukiu ir Jūsų pamąstymų – mūsų diskusijose dažnai gimsta mintys naujoms temoms. Juk iš kiekvieno žmogaus galima kažko pasimokyti, nes jis žino tai, ko nežinau aš, ir tai yra labai įdomu.. Labai gilūs ir įdomūs Rūtos, Virginijos, Rolando, Ramūno, Algirdo, Pauliaus ir kitų bendraminčių pamąstymai. Dėkoju Jums visiems už tai, kad dalinatės savo patirtimi 🙂 !

Draugausime 🙂 .. Laukiu ir Jūsų laiškų, į kuriuos visada atsakau, ir užtikrinu, kad tai, apie ką man asmeniškai rašote, visada lieka tarp mūsų. Dėkinga ir už pasiūlymus ir pastabas dėl tinklapio. Taip pat dėkoju visiems, kas paremia tinklapio darbą! Ačiū už tai, kad esate, kad užsukate čia 🙂 !

Visiems mums linkiu pavasarinio atgimimo, vienijančios širdžių šilumos ir tyro gyvenimo džiaugsmo 🙂 !

Rūta

13 minčių apie „Jubiliejus :)“

 1. Tegul Jūsų gyvenime netrūksta šviesių minčių beribio optimizmo ,
  ir saulėtos nuotaikos❣️
  AČIŪ KAD ESATE🌷

  Patinka

 2. Miela Rūta,
  pirmiausiai sveikinu Jus ir džiaugiuosi, kad ši diena yra brangi ne tik Jums, bet ir visiems Ruvi skaitytojams. 10 metų! Tai ilgas laiko tarpas, kurį Jūs, kurdama Ruvi, šauniai įveikėte. Tai kelias, kuriuo Jūs vedate Ruvi skaitytojus. O šiandien ačiū Jums už tai, kad taip jautriai atvėrėte savo širdį ir papasakojote, kuo gyvenate dešimtmetį. Kurdama puslapį Jūs mažiausiai galvojate apie save, tuo labiausiai atskleisdama savo vidines dvasios jėgas ir visą dvasinį turtą, esantį Jumyse. Labiausiai galvojate apie Ruvi skaitytoją, kad jis aplankęs Ruvi, rastų čia daug gėrio, prasmingų pamąstymų ir įkvėptų tyros, paprastos kasdienės laimės. Laimės, kuri, kiekvieno skaitytojo priimta į širdį, suteikia daugiau šviesos, nuskaidrina sielą ir rodo kelią.
  AČIŪ Jums! Linkiu sveikatos, stiprybės ir Angelo, kuris visada globotų Jus.
  Virginija

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Miela Virginija, dėkoju už Jūsų širdies gerumą 🙂 ! Kiekvienam žmogui reikia padrąsinimo, atgalinio ryšio ar patvirtinimo, kad tai, ką darai, prisideda prie bendro gėrio. Ir ne dėl to, kad sulauktum pagyrimo, bet tiesiog patvirtinimo – ar neapgalvotai kažko neįskaudinai, ar apskritai reikalinga tai, ką darai. Todėl labai labai ačiū už Jūsų žodžius.. iki ašarų sujaudino.. iki tokio tylaus vidinio džiaugsmo.. 🙂 . AČIŪ Jums:) !

   Patinka

 3. Sveika, Rūta. Su tinklapio jubiliejumi sveikinu! Ačiū, kad išsakėte apie save mintis, apkabinu (virtualiai :)) Nepamenu kas užvedė “ant“ Jūsų tinklapio, bet, spėju, dvasinės temos, taigi ir pradėjau skaitinėti, ko reta virtualioje erdvėje. Prieš kelias dienas buvo užėjusios į namus dvi moterys vienos religinės bendruomenės su savo misija, ir aš labai nudžiugau, kad turėjau galimybę pakalbėti apie dvasingumą, apie dvasią, tą kuri yra žmogaus dalis ar kitaip galime pavadinti, apie žmogaus mąstymo, minčių reikšmę gyvenime, įdomu buvo išgirsti pačių tų moterų mintis apie savo supratimą ką joms reiškia visos šios temos. Nors ryte buvau ne kokios nuotaikos, savijautos, po pokalbio su jomis dušia atsigavo, pakylėjimas buvo kaip reikiant – išeidama viena iš jų ir pasakė teisybę: “trūksta tokių pokalbių, nėra su kuo pakalbėti apie dvasingumą“. Pritariau jai. Džiugu, kad yra toks tinklapis, kuriame galiu išsakyti savo patirtis, ačiū skaitytojams ir autorei. Gerai būtų, jei realybėje būtų susitikimų panaši vieta, tačiau deja… ačiū, Rūta, už susitikimus čia šiuolaikiškoje erdvėje. Įkvėpimo ir naujų atradimų autorei ir skaitytojams.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Labas, Rūta 🙂 !

   Labai ačiū už sveikinimus ir gerus žodžius 🙂 !

   Sutinku – kai esame bedvasiškumo atmosferoje, pokalbiai su bendraminčiais apie dvasingumą yra labai reikalingi, nes antraip žmogus gali pasijusti labai vienišas šiame pasaulyje.. Ir manau, kad dabar atėjo laikas ne tik pokalbiams, bet ir veiksmams, kurie realiai patvirtina mūsų dvasingumą ir šviesius siekius. Ko gero, tai ir yra didžiausias išbandymas kiekvienam geram, dvasingam žmogui – išreikšti dvasingumą realiais darbais ir veiksmais savo kasdieniniame gyvenime, o tai nėra lengva dabartiniame pasaulyje.. Gėris neatsiranda savaime, jį kuria geri žmonės:) ..

   Kai tenka bendrauti su pakliuvusiais į bėdą, gyvenimo palaužtais žmonėmis, pajuntu jų vidinę vienatvę, kuri, ko gero, yra sunkiausiai pakeliama, nes tai vienatvė tarp daugybės žmonių.. Susvetimėjimas – viena iš didžiausių dabartinių problemų. Pati tai patyriau, kai pakliuvau į bėdą, ir negalėjau patikėti, kad buvę labai artimi draugai vienas po kito nusisuka. Ir tai ne todėl, kad jie blogi, bet todėl, kad tai skaitoma “normalu“ “vakarų civilizacijoje“ – jei pakliuvai į bėdą, tai tavo problemos. Todėl man tai jautri tema – norisi apkabinti, paguosti, padrąsinti kiekvieną, kam sunku, nes tik žmonės šalia gali padėti kiekvienam palaužtam gyvenimo žmogui.

   Taip, Rūta, Jūs teisi – reikia ir pokalbių, ir pasikeitimo informacija, ir bendros bendraminčių veiklos. Todėl aš turiu šį tinklapį, kur žmonės pasidalina savo patirtimi ir išgyvenimais, ir tai įkvepia 🙂 ! Juk mes taip reikalingi vieni kitiems 🙂 .. Mūsų vienybėje skleidžiasi gražiausios žmonių savybės..

   Dar kartą AČIŪ, Rūta 🙂 !

   Paspaudė "Patinka": 1 person

 4. Šaunuole Ruta! Kantrybės ir užsispyrimo einant savo keliu. Labai idomūs ir reikalingi straipsniai. Kartais atrodo jeigu kažkoks klausimas kirba galvoje, arba ta diena situacija rutuliuojasi ne taip kaip norisi, būtent tada išeina straipsnis su atsakymais. Gal būt kartais straipsniuose ta pati mintis labai dažnai kartojasi, ir galvoji įmanoma būtu kažkaip sudelioti sakinius aiškiau. Čia ne kritika tik pamastymas. Į kritikus siūlyčiau nereaguoti, neverta gaišti brangaus laiko. Labai ačiū už dideli savanoriška darba:)

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Labas, Diana 🙂 !

   Dėkoju! Taip, sutinku su Jumis – nors tinklapyje temų ne viena, bet iš tiesų jos susiveda į vieną – į mūsų visų dvasinį augimą, mūsų visų gražiausių prigimtinių savybių išsiskleidimą, todėl ir kartojasi tos pačios mintys, tie patys žodžiai 🙂 . Suprantu, kad tai gali erzinti, nes dabartinėje informacinėje erdvėje labai daug to kartojimo – reklama, kasdieninės negatyvumu persunktos naujienos, besikartojantys filmų siužetai..

   Labai viliuosi, kad artėja laikas, kai mums nereikės žodžių, kai pereisime nuo kalbų prie darbų ir visi drauge kursime šviesią, harmoningą realybę 🙂 . O kol kas – dalinamės savo patirtimi, įkvepiame, palaikome, mylime ir branginame vieni kitus 🙂 .

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: