Keistas skelbimas

Ir ko tik nebūna gyvenime!..

Vienos šalies sostinės laikraštyje pasirodė keistas skelbimas: “Parduodami tėvai: tėvas – 70 metų, ir motina – 65 metų.“ Ir toliau buvo nurodyta pardavimo suma.

Perskaitę šį keistą skelbimą, žmonės stebėjosi: “Na, ir laikai atėjo! Jau ir tėvus vaikai parduoda!“ Kiti piktinosi: “Ir kaip valdžia tokius dalykus leidžia?!“

Skelbimas sukėlė daug triukšmo. Jį aptarinėjo ir namuose, ir gatvėje, kaip didžiausią sensaciją..

Laikraštis su skelbimu pateko į rankas vienai jaunai šeimai, kurių tėvai neseniai žuvo automobilio avarijoje. Jie labai liūdėjo dėl netekties, todėl šis skelbimas jiems pasirodė labai jau ciniškas.

Jie bandė įsivaizduoti, kaip jaučiasi tie nelaimingi tėvai tokioje situacijoje, ir kaip sunku jiems priimti šitokį nežmonišką savo vaikų sprendimą.

Galiausiai sutuoktiniai nusprendė išpirkti tuos tėvus ir apgaubti juos savo meile.. Jie surinko reikiamą sumą ir išvyko pagal nurodytą adresą.

Kai jaunoji pora atvyko, pamatė gražų namą su dideliu sodu ir daugybe gėlių. Iš pradžių jie pagalvojo, kad suklydo, bet visgi nusprendė pasitikslinti ir paskambino į duris.

Duris atvėrė pagyvenęs vyras. Sutuoktiniai papasakojo, kad atvyko pagal skelbimą laikraštyje ir apie tai, kad neseniai neteko savo tėvų, ir todėl nori išpirkti paminėtus skelbime tėvus.

Vyras šypsodamasis tylėjo.. Pora pamanė, kad suklydo ir pradėjo atsiprašinėti už sutrukdymą.

– Ne, ne, jūs nesuklydote, prašau užeiti, – atsakė kiek sutrikęs vyras, – aš tuoj pakviesiu žmoną.

Netrukus jis sugrįžo su žmona, ir abu viską paaiškino:

– Suprantate, mes iš tiesų esame šio namo savininkai. Bet mes neturime vaikų, todėl nėra kam visa tai palikti. Štai dėl to mes ir sugalvojome tokį skelbimą.. Nusprendėme, kad į jį atsilieps tik padorus žmogus.. Ir atvirai pasakius, nesitikėjome, kad atsiras pirkėjas tokiai “prekei“, nors iš tiesų nieko nereikia “išpirkti“.. Todėl mes labai džiaugiamės, kad yra tokių gerų žmonių, kaip jūs. Tikimės, kad nuo šios dienos mes tapsime viena draugiška šeima 🙂 ..

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Visiems saulėto savaitgalio 🙂 !

 

11 minčių apie „Keistas skelbimas“

  1. Labas, Algirdai 🙂

   Kai viskas matuojama TIK pinigais, labai lengva “patikrinti“ žmoniškumą tuo matu, kuris vartotojui yra suprantamas.. Savanaudis gobšuolis perka tik tai, kas patenkina jo egoizmą ir puikybę.. Aišku, keistas šis pasakojimas, bet, manau, senoliai tikrai šmaikštūs, ir sugalvojo įdomų būdą atrasti tikrai gerus žmones 🙂 ..

   Patinka

   1. Labas,
    kaip yra sakoma liaudyje,-“kaip radom, taip ir paliksim“…taigi, radom prekybą nesibaigiančią, taip ir paliksim ją tokią…

    Patinka

 1. Gal aš esu nepataisoma idealistė, bet manau, kad viskas keičiasi net nedidelės žmonių grupelės dėka, nes pozityvi kurianti energija yra daugybę kartų stipresnė, nei pasyvus ėjimas ratu išvažinėta gilia vaga.. Ir viskas keičiasi būtent drąsiausių žmonių dėka, net jei jų tėra keletas.. Gėris pritraukia gėrį, meilė pritraukia meilę.. Ir tamsiausia būna prieš aušrą, o eiti į priekį reikia kaip toje pasakoje per gūdų mišką: aiškiai žinant savo tikslą ir neatsigręžiant į visokius gąsdinančius vaizdus ir garsus.. Didingi darbai visų labui gimsta sudėjus mažus gerus darbus: kai savo kasdieniniame gyvenime užjaučiame kenčiantį, pamaitiname alkaną, duodame rūbą šąlančiam.. Mes tikrai galime žymiai daugiau, nei mums pasakoja visokie psichikos manipuliavimo marketologai ar “galvos“ iš televizorių 🙂

  Patinka

  1. gerb. Rūta,
   bent jau aš tikrai pritariu Jums tiek dėl pozityvios kuriančios energijos, tiek dėl to, kas ką pritraukia, tiek dėl ir kitų Jūsų minčių, ir žinoma,-vieni mes esam daugiau mažiau idealistai, kiti pesimistai, ir juk išeinant iš to, atitinkamai išjaučiam mus supančią realybę, bei atitinkamai apie tuos savo išjautimus bei matymus kalbame, tiesiog tai visiškai suprantama ir žmogiška, nes visi esame tiesiog žmonės, ir taipogi,-vieni tikrai galime daugiau nei visokie išminties marketologai bei “galvos“ iš televizorių, bet kiti juk ir negalime, deja, daugiau, nes nebuvome, nesam, ir nebūsim niekad visi vienodi, kas vėlgi,-savaime suprantama ir tiesiog realu, o realybės juk “neapgausim“ niekaip, tiek būdami idealistais, tiek pesimistais, vistiek teks visiems suktis būtent joje, tik kad ne visai vienodai ją matant, išjaučiant ir pan…

   Patinka

   1. Algirdai, pritariu jums – mes nesame vienodi, bet esame lygūs, ir visų mūsų galimybės veikti realybę (pozityviai ar negatyviai) taip pat lygios, ir darome tai nuolat, tik dažnai paveikti ir įtakoti, o todėl darome tai nesąmoningai.. Žmonės dėl to tikrai nekalti, nes tai, ką daro dauguma, atrodo “teisinga“, todėl dauguma mūsų minčių iš tikrųjų yra ne mūsų mintys.. Tiesiog nepamirškime, kad esame kūrėjai, atgaukime savo žmogišką orumą, atsitieskime 🙂 , tada ir realybė pradės keistis. Ne iš karto, bet juk tik pikti darbai daromi greitai..

    Patinka

 2. žinoma, bandykime…
  *****
  …trapumas
  būties,
  erdvėje
  lemties,
  vitražu
  kasdieniu,
  lange
  dabarties,
  dėliojas…
  neužtrenki,
  VILTIE,
  langinių…
  2014.01.26

  Patinka

 3. Komentaras:
  NUOSTABU*G e r u m a s tai toks rūbas ,kuris niekados nenusinešioja*
  *** *** *** *-* *** *** ***
  JŪSŲ PUSLAPIS TAI SIELOS ATGAIVA *JŪS TIEK MATOTE GROŽIO IR TURITE BERIBĘ IŠMINTĮ ***A Č I Ū *** KAD ESATE !
  AŠ MANAU, KAD TAI TIK TODĖL KAD JUMYSE SLYPI GROŽIS IR SUŽYDUSI SIELA,KURIĄ MES JAUČIAME VISI 🙂

  Patinka

  1. Labas vakaras, Gita 🙂

   Dėkoju už jūsų širdies šilumą 🙂 ! Visi žmonės yra geri – tokia žmogaus prigimtis, tik kartais jie tai pamiršta 🙂 .. AČIŪ 🙂 !

   Patinka

   1. gal sakyčiau ne tiek mes tai pamirštam, kiek kad neretai būnam įsukti to kasdienio išgyvenimo rato, ir tiesiog nuo to ‘prislopstam’ gilesniems susimąstymams, atsirinkimams, taip sakant geriesiems susiharmonizavimams tiek su supančiu pasauliu, tiek pačiuose savyse…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s