Praregėjimai (12)

Ar žinote, kas yra jautrumas? Be abejo, jis išreiškiamas dėmesingumu tam, kas vyksta aplink jus: kai gebate matyti kito kančią ir ją kažkuo palengvinti; patraukti akmenį nuo takelio, kad kiti į jį nesusitrenktų; pakelti vinį nuo kelio, kad važiuojantys automobiliai nepradurtų padangų..

Būti jautriu – reiškia jausti žmones, gyvūnus, matyti gamtos grožį.. Kai esate jautrūs, jūs negalite pakenkti ar padaryti kažką blogo, atvirkščiai – jūs mylite, gerbiate, darote gera.

Jautrumas yra neatsiejama besąlygiškos meilės dalis. Jei nėra jautrumo – širdis šalta ir tuščia. (Dž. Krišnamurtis)

*******

Tik dvasiškai brandus žmogus gali mylėti besąlygiškai. Nebrandūs žmonės dar nemoka mylėti, jų jausmai visada bus tik jų egoizmo apraiškos.

Dvasiškai brandus žmogus jaučia vidinę pilnatvę, todėl dovanodamas savo meilę, jis nelaukia dėkingumo. Jis dovanoja besąlygiškai ir pats dėkingas už tai, kad jo meilę priima.

Kai vienas kitą myli du brandūs žmonės, įvyksta didžiausias ir gražiausias stebuklas: iš dviejų jie tampa vienu, tačiau jų vienybė nesuardo jų individualumo, o tik paryškina ir sustiprina jį.

Du brandūs mylintys žmonės padeda vienas kitam tapti laisvesniais – jų santykiuose tik geranoriškumas ir pasitikėjimas. Nėra jokios kontrolės ar manipuliavimo.

Mylintys brandūs žmonės suteikia vienas kitam laisvę ir sąlygas išskleisti gražiausias abiejų savybes ir talentus. (Ošo)

*******

Atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta jūsų aplinkoje ir jūsų viduje.
Jei kažkas traukia jūsų dėmesį, sukelia tam tikras mintis ir emocijas, reiškia, tai yra jumyse ir todėl reikia iš šios situacijos kažko pasimokyti.
Jei mes kažko vengiame – reiškia, už to slypi baimė ar skausmas.
Jei patenkate į tokią pačią situaciją ar nuolat sergate, reiškia, praeinate kažkokią pamoką.
Kai keisitės patys, keisis ir supantys jus žmonės, aplinkybės ir visas pasaulis.
Jūsų dėmesys – tai kanalas, kuriuo teka energija, sustiprinanti mintį. Paskui mintį seka kūrybinė energija.
Vaizduotė išneša už apribojimų rėmų ir išlaisvina vidinį potencialą.
Negatyvios emocijos neatneša tai, ko norite, jos atneša tik tai, ko nenorite.
Mes atėjome į šį pasaulį per patirtį plėsti savo sąmonę. (Mudži)

*******

Visada reklamuojami ne daiktai, o paprasčiausia žmogiška laimė. Visada rodomi laimingi žmonės, tik skirtingose situacijose tą laimę jiems sukelia skirtingi pirkiniai. Todėl žmogus eina į parduotuvę ne daiktų, o tos laimės, o jos ten neparduoda. (V. Pelevinas)

*******

Meilė – tai energija, kuri maitina visa, kas gyva, įskaitant ir žmones. Įsivaizduokite, kad jūsų kūne yra sklendė, kuri atveria kelią maitinančiam jus meilės srautui.

Tos sklendės uždarymas labai skausmingas. Bet mes taip prie to pripratome, kad net nepastebime, kai ji užsidaro. O tas vidinis skausmas toks stiprus, kad mes tampame tokiais, kokiais niekada nenorėjome būti.

Pas žmones, kurie savo elgesiu skaudina kitus, ši sklendė beveik pilnai užverta ir praleidžia meilės energijos tiek mažai, kad jos vos pakanka išgyvenimui.

Todėl jie tampa šalti ir abejingi kitiems žmonėms. Tai panašu į nuolatinį galvos skausmą, prie kurio priprantame. Tai tampa norma. Bet juk tai nenormalu!

Meilės trūkumas turi daug pasekmių – nuo ligų iki neapykantos viskam.

Tuomet ir pagelbėja žinojimas, kaip atverti tą sklendę, kad meilė atgaivintų jų sušalusias širdis.

Tokiems žmonėms labiausiai trūksta būtent meilės. Pasiųskite jiems savo meilę, apgaubkite juos meile – ir jie pradės keistis jūsų akyse.

Meilę gali įžiebti tik meilė..

*******

Ko jums neverta daryti vienareikšmiškai – tai nusivilti gyvenimu. Jūs neturite galvoti, kad jis nenusisekė. Jokiame amžiuje negalima taip galvoti. Šiame gyvenime niekas nevyksta šiaip sau. Ir visą laiką kažkas prasideda – bet kuriuo metu, bet kuriose sąlygose ir aplinkybėse. (V. Zeland)

*******

Būkime savo gyvenime tarsi laužai, kurie visokias šiukšles paverčia šviesa ir šiluma 🙂 !

*******

(Parinko ir vertė ruvi.lt)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s