Praregėjimai (3)

* Kartais žmonės viską tik dar labiau supainioja, nors dauguma supranta, kad turi augti dvasiškai ir tobulėti: jie semiasi žinių psichologijoje ir ezoterikoje, klausosi daugybės paskaitų, svajoja apie sąmoningumo augimą ir nušvitimą.

O šalia – didžiulė gyvenimo erdvė, “praktikos laukas“: šeima, vaikai, darbas, namai, tėvai, giminės, kaimynai – kurioje retas bando pritaikyti tas visas žinias. Vietoje to jie pradeda teisti bei aršiai mokyti gyventi kitus.. (Ošo)

* Laimę žmonės dažniausiai tapatina su daiktais, turtais ir paverčia tai malonumo sinonimu. Be abejonės, pasaulis pamišo dėl vartojimo, ir žmonės patiria pasitenkinimą nuo pačio daiktų pirkimo proceso, galvodami, kad tai suteikia jiems laimę.

Jie neturi valios ir gebėjimo savarankiškai mąstyti, jiems, lyg narkomanams, reikalinga eilinė laimės iliuzijos dozė. Ir jie pasiryžę dėl to paminti moralę – kad bet kuria kaina gautų tai, ko taip trokšta. (Dario Salas Sommer)

* Reklamos specialistai puikiai žino, kaip galima lengvai paveikti vartotojų motyvaciją, žadėdami patenkinti žmonių giluminius, paslėptus poreikius.

Todėl kartu su prekėmis jie “parduoda“: emocinį saugumą, asmeninio reikšmingumo patvirtinimą, kūrybinę realizaciją, meilės objektą, pasitenkinimą, valdžios pojūtį, priklausymo kažkokiai grupei pojūtį, amžinybės pojūtį.

Tai patvirtinti manipuliacijos pasąmone būdai (arba paklausos stimuliavimas), kuriems retas gali atsispirti. (V. Pakkard)

* Žmogus, kuris išsilaisvino nuo egoizmo, išmoko besąlygiškai viską (gamtą, žmones, gyvūnus..) mylėti kaip Kūrėjas, lyg savo vaikus – toks žmogus užbaigia savo evoliuciją ir tampa tobulu.

Tai reiškia, kad jis išlaikė visus egzaminus Žemėje ir pasiekė amžiną palaimą, amžiną tobulą laimę ir amžiną meilę. Tai ir yra šventi, nušvitę Žmonės. (Buda)

* Jei žmogus “pamiršta“ savo įsikūnijimo tikslą, tuomet jo dvasia verčia kūną sustoti ir pakeisti judėjimo kryptį, siųsdama gyvenimo ženklus ir išbandymus.

Na, o laimė – vidinė būsena, kai žmogus jaučia, kad eina į numatytą tikslą tiesiausiu keliu – mylėdamas, per Meilę. (D. Krišnamurtis)

* Žvelgdami į atskiras detales, visumos neįžvelgsime. Žmonėms sunku patikėti, kad vyksta teigiami pokyčiai, kai žiūri į atskirus įvykius. Tačiau kai žvelgiame į visumą, galime pamatyti: žmonija bunda ir pagaliau sveiksta!

Tai panašu į vaistų vartojimą ligos atveju – juk iš esmės, vaistai yra nuodai mažomis dozėmis. Vieni žadina miegančius organizmo rezervus, kiti šalina toksinus, treti naikina parazitus.

O visas organizmas tuo metu patiria stresą, blogai jaučiasi.. Ir jei žiūrėsite į atskiras kūno dalis, jūs nesuprasite, kas vyksta, bet visas organizmas sveiksta!

Taip ir su žmonija: tai sveikimo procesas, ir ne paskutinė piliulė, kurią teks išgerti, kad pasveiktų. Bet jei tai suprantate, tuomet ramiai reaguosite į šalutinius poveikius nuo vaistų.

Jūs tiesiog adekvačiai išgyvensite tą diskomfortą, suprasdami, kad aukšta temperatūra – tai ženklas, kad imuninė sistema veikia!

* Pasaulis turi susivienyti. Mūsų pasauliui atėjo laikas nustoti kvailinti save ir suprasti, kad vienintelė žmonijos problema – tai meilės trūkumas.

Pats greičiausias būdas žmonijai atsidurti meilės, rūpestingumo ir dėmesingumo pasaulyje – pamatyti visą žmoniją kaip savo šeimą.

Pats greičiausias būdas pamatyti visą žmoniją kaip savo šeimą – neatskirti savęs nuo kitų. (N. D. Walsch)

(Parinko ir vertė – ruvi.lt)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: