Žmonijos valdymo metodai (II dalis)

Valdymas per nevalstybines struktūras. Tai įvairios transnacionalinės korporacijos ir bankai, klubai, slaptos ložės ir ordinai ir t.t.. Tokių organizacijų kuluaruose nubrėžiami pagrindiniai žmonijos ateities kontūrai.

Valstybinės struktūros. Dauguma šiuolaikinių valstybių jau tapo fikcija, o politinis “elitas“ vykdo “užkulisių“, t.y., nevalstybinių struktūrų valią. Beveik kiekvienam valstybės veikėjui yra spaudimo svertai: kažkas slaptų sąskaitų turi, kažkas nuodėmių, kažkas nuslėptų mokesčių ar turto, ir pan.

Partijos, tame tarpe ir “opozicinės“ – sukurtos dirbtinai ir atlieka tam tikrą vaidmenį. Jos keičiasi vietomis ir metų metais “lyderiauja“. Sąžiningi, pasiryžę dirbti tautos labui žmonės visapusiškai žlugdomi ir neprileidžiami prie baigiamųjų patekimo į valdžią etapų.

Švietimo sistema. Beveik visos geros vaikų savybės – žingeidumas, iniciatyvumas, kūrybingumas – mokymosi procese sugriaunamos. Tokia sistema skirta nemąstančio “planktono“ formavimui, kurio interesai – pinigai, lytinis palaidumas, alkoholis, sporto varžybų ir koncertų stebėjimas, dykinėjimas.

Diegiami įvairūs dirbtinai sukurti jaunimo judėjimai – pankai, gotai, skinai ir pan., – ir tokiu būdu “kanalizuojama“ jaunimo kūrybinė energija.

Masinės informavimo priemonės. Melas, tiesos nutylėjimas, faktų iškraipymas ir daugybė nereikalingos, nereikšmingos ir kenksmingos informacijos. Diegiama griovimo programa per filmų ir įvairių šou “herojus“ – rūkymo ir alkoholio propaganda, keiksmažodžiai, palaidumas, grubumas, žiaurumas.

Labai retas šios srities darbuotojas užsiima tikru visuomenės informavimu ir švietimu.

Ekonomika, finansai. Sukurtas “auksinio veršio“ (pinigų) kultas, kurio dėka žmonės paverčiami vartotojais. Matuojama pinigais ir perkama bei parduodama jau beveik viskas: ne tik daiktai, bet ir santykiai, jausmai, bendravimas, sąžinė, pagalba, dėmesys, gyvenimas… O kreditų aukomis tapo ne tik daugybė žmonių, bet ir beveik visos pasaulio valstybės.

Sąmoningas natūralios sistemos “žmogus-gamta“ sąveikos griovimas. Žmonėms įskiepytas vartotojiškas požiūris į Gamtą, nes sukurta barbariška gamtos resursų išnaudojimo ekonomika. Jie atskirti nuo Gamtos, apgyvendinti megapoliuose, kur neįmanomas normalus ir sveikas gyvenimas. Žmogus atskirtas nuo natūralių sveikatos šaltinių: saulės, vandens, žemės, oro ir visos Gamtos.

Laisvalaikio degradacija. Žmogus gyvena nenormaliai, nes didžiausią savo gyvenimo dalį priverstas skirti tik pinigų uždirbimui. O likęs laikas skiriamas kelionei į ir iš darbo, kelioms valandoms prie televizoriaus ar kompiuterio ir miegui. Per laisvadienius – tolimesnis savęs griovimas: alkoholis, naktiniai klubai…

Apskaičiuota, kad normaliam ir sveikam organizmo ir psichikos funkcionavimui žmogus turėtų dirbti 4-5 valandas per parą, o likusį laiką skirti fizinei kultūrai, bendravimui, savišvietai, kūrybai, poilsiui gamtoje.

Sveikatos apsaugos ir medicinos degradacija. Totalinis vaistų vartojimas išprovokavo masę mutacinių susirgimų ir žmogaus imuninės sistemos nusilpimą. Gydomos pasekmės, simptomai, ir tik gydytojai entuziastai kalba apie ligų profilaktiką. Niekas neužsiima visuotinu sveikos gyvensenos sistemų diegimu.

Genocido priemonės. Sunku rasti kitą įvardinimą, žinant jų poveikį žmogaus organizmui – tai alkoholis, tabakas ir kiti narkotikai, chemizuotas ir genetiškai modifikuotas maistas. Kita vertus – turime pagaliau viską pradėti vadinti savo vardais.

Ginklai, masinio naikinimo priemonės. Jais žmones užmušinėja ir nuolat gąsdina mirties grėsme. Karai, terorizmas, perversmai, revoliucijos, kriminaliniai nusikaltimai… Visa tai sukelia baimę, siaubą ir netikrumą dėl ateities, atima gebėjimą aiškiai mąstyti, ir tuo pačiu padaro žmones lengvai valdomus.

(Mintys iš įvairių paskaitų ir knygų)

O pabaigai – kelios optimistinės mintys. Pirmiausia – tai, kas iškyla į viešumą – jau nėra paslaptis, todėl netenka savo galios. Ir visada geriau žinoti, nei gyventi nežinioje, apgaudinėti save ar būti apgaudinėjamam.

Nors.. teisus buvo ir M. Tvenas: “Paprasčiau kažką apgauti, nei įtikinti, kad jis buvo apgautas“… Tačiau teisus ir A. Linkolnas: “Įmanoma apgaudinėti dalį liaudies visą laiką, įmanoma apgaudinėti visą liaudį kurį laiką, tačiau neįmanoma apgaudinėti visą liaudį visą laiką“.

Ką apie tai manote?

2 mintys apie „Žmonijos valdymo metodai (II dalis)“

 1. Labas vakaras Ruvi 🙂

  Kiek daug blogybių išvardinta, bet džiugu tai, kad labai daug žmonių mums praskleidžia šydą apie slaptas organizacijas, kultus, nuspėjamąjį programavimą ir t.t.
  Teko klausyti Petrovo lekcijų internete, viskas kaip ir girdėta, bet labai įdomu kad paliečiamas ir toks atrodytų nekaltas dalykas kaip sportas.
  O juk tai irgi puikiausia masių valdymo priemonę, sporto varžybomis atitraukiams žmonių dėmesys nuo rimtų problemų, į sportą sudedami milijardai dolerių, kai tuo tarpu bado problemos spasaulyje niekas pakankamai nesprendžia. Kodėl akcentuojamas ne sportas dėl sveikatos (kuris nerekalautų varžymosi), bet sportas dėl konkuravimo, pasirodymo kas geresnis, stipresnis.
  Pasirodo ne tik religijos, bet ir sportas kursto nesantaikas- juk labai dažnai sirgaliai aiškinasi kumščiais kieno komanda geresnė.
  Sportas turi užslėptą simbolinę reikšmę- kaip komandos kovoja viena prieš kitą taip ir karai vyksta pasaulyje vienos valstybės prieš kitą, kai tuo tarpu globalistai tik stebi ir stumdo pėstininkus tarsi šachmatų lentoje- jiems žmonės yra tikpatrankų mėsa.
  O sportas pasitarnauja vienam dalyku- pratina žmonės jog reikės konkuruoti/kovoti visą gyvenimą, netgi eiti į tikrą karą (tai veikia kaip nuspėjamasis programavimas)

  Ačiū už tiek daug svarbios, koncentruotos informacijos vienoje vietoje

  Patinka

 2. Labas, Vytautai 🙂

  Iš tikrųjų, ta varžymosi idėja tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nekalta.. O kai pažiūri, kam žmonės ryžtasi, kad pasiektų pergalių, o ir į tų pergalių vertinimą pinigais – darosi viskas aišku..

  Įdomu ir tai, kad tiek žmonių įtraukiama – ir patys sportininkai, ir sirgaliai, ir remėjai, ir alkopramonė (jau net sportas, t.y., varžybų stebėjimas susietas su alumi), ir reklama.. Kai pamatai, kad kartais tikros muštynės kyla tarp sirgalių – tikrai suabejoji, ar čia viskas gerai..

  Ir tokio sporto pasekmės dažniausiai liūdnos, nes dažnai pabaigę aktyviai sportuoti, dėl perkrovų sportininkai pasidaro tikrais ligoniais. O juk turėtų būti sveikuoliai!

  Žinoma, sporto paskirtis – sveikas, stiprus kūnas, o ne varžymasis. Apskritai, bet koks varžymasis – beprasmis dalykas, nes galiausiai verčia žmones siekti tų aukščiausių rezultatų nesąžiningais būdais, jau nekalbant apie sveikatos ir psichikos alinimą.

  K. Petrovo paskaitos atveria daug tiesos.. nors pradžioje kartais ir šokiruoja. O kai norėjau glaustai perteikti esmę – iš tiesų gavosi gal ir niūroka, kaip rašai – koncentratas. Išplėstą paskaitą su pavyzdžiais lengviau klausyti..

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: