Apie Šviesos jėgą

* Kali Jugos pabaiga reiškia pabaigą išnaudotojams, apgavikams, griovėjams ir pikta sėjantiems. Nuosekliai ir nenumaldomai tamsa pralaimi, nes ji pasmerkta – tai dėsninga. Laimi tie, kas palaiko Evoliuciją ir Šviesą.

* Pasirinkimas – eiti su tamsa ar su Šviesa – yra laisvas, bet būtinas ir neišvengiamas. Niekas negali likti nuošalyje.

* Meilė ir neapykanta – dvi priešingos jėgos, atitinkančios Šviesą ir tamsą. Tarp šių dviejų jėgų dabar yra žmonija.

* Šviesos jėga planeta bus išvalyta nuo visų tamsos apraiškų. Kiekvieno žmogaus pasirinkimas lems – kaip ir kiek vyks šis pokytis.

* Dviejų epochų sandūroje naujos idėjos pripildo visą erdvę – tai vienybė, tiesa, taika, bendradarbiavimas, meilė, visų gerovė. Šios idėjos palengva įsiskverbia į daugumos sąmonę, nors dar sukelia pasipriešinimą. Į šį procesą įtraukti visi planetos gyventojai.

* Suvokimas per širdį – esminis, bazinis. Per protą – primestas, klaidinantis. Aukščiausias sąmoningumas pasiekiamas suvokimu per širdį. Tikroji žmogaus galia sklinda iš širdies, su meile.

* Viskas, kas daroma su meile, su meile ir sugrįžta. Tas, kas myli žmones ir pasiryžęs jiems padėti, tas sujungtas su savo tikrąja galia.

* Veikiantis visų labui, iškėlęs kolektyvo interesus aukščiau savų ir besidžiaugiantis bendrais pasiekimais – jau yra teisingame kelyje. Vienybės ir Tiesos pojūtis kelia sąmoningumą.

* Tikroji galia vienija, kuria ir džiaugsmingai išreiškia dvasios didybę. Iki šiol Žemėje šito nebuvo, nes žmonės buvo priešinami neapykanta, šmeižtu, vertinimais.

* Kaip daug žmonių sunkina gyvenimą, ir kaip dar vis mažai jį palengvina!

* Besitraukiančios tamsos jėgos dar vis tebekovoja savo paskutines kovas, bet jau negali remtis nei neapykanta, nei melu – visa tai griūva.

* Nekenk, nedaryk artimam savo bloga – teigia amžių išmintis, nes blogis galiausiai atsigręžia prieš patį piktadarį.

* Už visus padarytus veiksmus teks atsiskaityti. Kiekviena sąmoningai ištaisyta skriauda po truputį išlaisvina ir leidžia judėti į priekį, link Tiesos ir Šviesos.

* Šviesos požymiai – vienybė, bendradarbiavimas, tamsos – skaldymas, supriešinimas.

* Tamsa veikia kiekvieną, kas jai pasiduoda. Tačiau blogis jau negali plisti, nes vis ryškiau sklindanti Šviesa palengva išsklaido jį lyg rytinį rūką.

* Ugninė energija pasiekė Žemę, todėl ir geras, ir blogas žmogaus savybes pilnai išryškina. Viskas, kas silpna – perdegs, viskas, kas bloga – pasieks tokį lygį, kad pradės pats save naikinti. Išliks tai, ką kuria Šviesa.

* Ateina Tiesos metas, kai kalbėsime Tiesą ir gyvensime Tiesoje. Ateities žmonės – tikri šviesuoliai, dvasios aristokratai.

* Taika ir gerovė sugrįžta į Žemę. Įsitvirtins vienybė, išnyks priešiškumas. Pasikeis žmonės ir suklestės Žemė, gyvūnai ir augmenija. Planeta bus išvalyta nuo visų šiukšlių.

* Žmogaus sąmonė transformuosis. Visos planetos tautos taps viena draugiška šeima. Ateis Šviesos karalystė. Ir jai jau nebus pabaigos…

Mintys iš “Gyvosios etikos“

5 mintys apie „Apie Šviesos jėgą“

 1. Zmones nieko netiki, mes ir musu tevai esame isaukleti jau daugiau nei 300 metu valdancioje Rotschildu elitoje netiketi vienas kitu, buti pats uz save, grauzt viens kita, neapkest viens kito. Socializmas tapo anti-socializmu. Bendruome tapo isskaldyta ir nestabili. Dauguma JAU zombuoti to ka naudojame kasdiena, mums JAU ipirso alkoholi, pornografija, ir kita suda kuri laikom norma. Dauguma JAU esame savo vaiku priesai nes auginame juos taipat kaip augino mus, laikant tai norma.

  Patinka

 2. Sveiki, Panama,

  Taip, tai tiesa. Padėtis pasaulyje iš tiesų yra sudėtinga ir prieštaringa – žmonės apgauti, supriešinti, suklaidinti.

  Tačiau yra ir geroji, kaip keistai beskambėtų, viso šito blogumo pusė: labai daug žmonių JAU supranta, kad yra apgaudinėjami, priešinami ir klaidinami, todėl trokšta TIESOS. O tai jau yra labai daug: nes jei žmonės nesupranta, kad yra apgaudinėjami, tai juos galima apgaudinėti be galo..

  Aš žinau, kad viskas bus gerai, kad galiausiai visi mes praregėsime ir atkursime teisingumą. Juk apgaudinėjančių mažuma..

  Patinka

 3. Sveikas, Panama

  Na, gal ne visi taip gyvena kaip jūs. Aišku visada buvo ir bus tėvų kurie tikrai galėtų labiau mylėti savo vaikus. Lygiai kaip ir netrūksta suinteresuotų nukreipti mūsų troškimus ir elgesį sau reikalinga linkme. Bet jei suprantame tai – turime galimybę rinktis: negerti alkoholio ar elgtis su savo vaikais kitaip nei kažkada tėvai elgėsi su mumis.

  Atrodo tai beveik nieko nepakeis pasaulio mastu. Bet taip tik atrodo. O mūsų artimiausioje aplinkoje tai keičią labai daug. Gal netgi viską iš esmės.

  Įkelsiu vieną man patikusią citatą ta tema:

  “BŪKITE TAS, KUO, JŪSŲ NUOMONE TURI TAPTI VISA VISUOMENĖ. JŪS TIKITE ŽODŽIO LAISVE? TADA KALBĖKITE LAISVAI. JŪS MĖGSTATE TIESĄ? TADA SAKYKITE TIESĄ.JŪS TIKITE ATVIRA VISUOMENE? TADA ATSIVERKITE. JŪS TIKITE PADORIA IR HUMANIŠKA VISUOMENE? TADA ELKITĖS PADORIAI IR HUMANIŠKAI.

  (iš Ryto Staselio interviu su “Gazeta Wyborca“ redaktoriumi A. Michniku “Verslo klasėje“)

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: