Viskas prasideda nuo jūsų

Kokiu norite būti?

Laikų pradžioje Kūrėjas sutvėrė žmogų ir paklausė jo – koks šis norėtų būti. Tačiau žmogus buvo dar naujutėlis ir nepatyręs, todėl nežinojo, ką atsakyti… Tuomet Kūrėjas nusivedė žmogų prie jūros.

Jis parodė žmogui gražias kriaukles ir pasiūlė: “Tu gali pasirinkti panašų į šio moliusko kriauklėje gyvenimą – gulėsi ant dugno tarp daugybės tokių kaip ir tu. Valgysi tai, ką atneš srovė.

Kiekviena nauja diena bus panaši į vakarykštę, o visas gyvenimas praeis be rizikos ir sukrėtimų. Tavęs nejaudins nei pergalės, nei praradimai. Visą savo gyvenimą tu gulėsi ant dugno, tik retkarčiais atverdamas ir užverdamas savo namelį“.

Parodęs ramų ir sotų moliusko gyvenimą, Kūrėjas nusivedė žmogų į snieguotus kalnynus. Ten parodė jam erelio lizdą: “Tačiau jei norėsi, galėsi pasirinkti kitokį gyvenimą – skraidyti danguje taip aukštai, kaip tik panorėsi, kad ir iki aukščiausių kalnų viršūnių… Tik tose aukštybėse sutiksi nedaug tokių, kaip tu…

Jei pasirinksi tokį gyvenimą, tuomet pats spręsi – kur ir kaip tau skristi. Tokios laisvės kaina – tau viską reikės pasiekti savo jėgomis. Viską išbandysi savo širdimi ir skausmu, o maistą kasdien turėsi pats susirasti. Jei nori, gali pasirinkti ir tokį gyvenimą“.

Štai taip iki šiol ir renkamės… Tiesa, dažniau moliusko gyvenimą, rečiau – laisvo erelio. Tačiau visada galime rinktis!..

Kaip vieningas organizmas

Elkimės vieni su kitais taip, kaip mūsų kūno organai organizme. Juk nežiūrint į tai, kad jie visi skirtingi, jie tarnauja ir padeda vieni kitiems. Jie bendradarbiauja, yra naudingi vieni kitiems, todėl ir sudaro harmoningą Visumą.

Pavyzdžiui, akys žiūri į priekį, ir kojos eina pirmyn. Ir nėra jokios konkurencijos tarp dviejų plaučių, kad vienas iš jų taptų monopoliniu deguonies tiekėju… Jie nekonkuruoja, nebando vienas kito prismaugti, kaip tai daro besivaržantys žmonės.

Gyvendami pagal tokį organizmo bendradarbiavimo pavyzdį šeimoje, valstybėje, santykiuose tarp valstybių, turėsime harmoningą organizmą, kur visi savo vietoje ir kiekvienas džiaugiasi savo unikalumu ir galimybe būti naudingu.

Juk organizme viskas reikalinga ir nėra nesvarbių ar nereikalingų organų: visi dėkingi visiems už tai, kad jie yra ir už tai, kad besąlygiškai tarnauja bendram labui.

Na, ir bent akimirkai pabandykime įsivaizduoti: kas būtų, jei organizmas veiktų taip, kaip dabartinė valdymo sistema? Ar ilgai toks organizmas “patrauktų“?..

Viskas prasideda nuo jūsų!

Pagalvokite apie savo Gyvenimą Dabar.
Apie savo Vertybes.
Apie savo Tikėjimą.
Apie savo Tikslą.
Apie savo Tobulėjimą.
Apie savo Meilę.
Apie savo Tėvynę.
Apie mūsų Žemę.
Apie Artimus savo.
Apie tuos, kam Dabar reikalinga jūsų pagalba.
Apie tai, kad VISKAS JŪSŲ GYVENIME PRASIDEDA NUO JŪSŲ!

Šviesaus ir šilto artėjančio savaitgalio! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: