4 mintys apie „Svarbus priminimas apie maistą“

 1. Labas, Ruvi ir atostogaujanti komanda, 🙂

  Valgyti McDonald’o maisto atliekas, tai jau totalus degradavimas. 🙂 Įsidėmėti būtina jog, tai ne maistas, o maisto atliekos. Gyvūnai ir tie nuo tokių atliekų bėga kuo toliau! Prekybos centruose praktiškai visi konditerijos ir kiti produktai prikimšti po keletą E. O kai sužinai kas slypi po tuo E…tai net nupurto. Tokie filmukai labai naudingi, sustiprina norą kuo sveikiau maitintis. 🙂

  Man įdomu kur jūs randate sveikų produktų? Kur perkate daržoves, vaisius?

  Būkite laimingi,
  Saulius

  Patinka

 2. Labas, Sauliau 🙂

  Informacija apie kelis metus pragulėjusį spintoje sumuštinį.. nustebino 🙂 .
  Yra sveiko maisto ir parduotuvėje.. Tik reikia atidžiau pažiūrėti sudėtį, nes ji arba mikroskopinėmis raidelėmis parašyta, arba įsigudrino chemikalo pilną pavadinimą rašyti.. bet žmonės dabar vis daugiau žinių turi ir tikrai renkasi.. ir gamintojai pradėjo vengti tų chemikalų.. Pagaliau!!
  Daržovės ir vaisiai mums labai tinka tie, kurie auga pas mus – jų tikrai galima pigiai nusipirkti turguje. Dabar sezono metas – reikia kaupti gyvų vitaminų atsargas 🙂 . O žiemą mūsų klimatinės juostos žmonėms tinka tos daržovės, kurios natūraliai išsilaiko per žiemą – burokėliai, morkos, kopūstai. Išlaikydavo rūsyje ir obuolius iki pavasario 🙂 . Žodžiu, pasirinkimas yra, jei pradedi ieškoti 😉 .
  O egzotiniai vaisiai.. čia jau asmeninis kiekvieno pasirinkimas – nebus kriminalo, jei kartais pasmaližiausime (aišku, turėdami omenyje, kad jie purkšti chemikalais).

  Ačiū už palinkėjimus 😀 Ir tau, Sauliau, jaukaus vakaro 🙂

  Patinka

 3. Sauliau, yra puslapis http://www.sveikasvaikas.lt, kur galima pasižiūrėti E reikšmes ir pamatyti produktus, kurie laikomi sveikais, abejotinai sveikais ar vengtinais. Manau, kad su jo pagalba tikrai galima rasti sveiko maisto parduotuvėse.

  E950 – dirbtinis saldiklis, kuris naudojamas gėrimuose. Vienas yra kartus, tačiau pridėjus kitų priedų, lieka saldumas. Kenksmingas todėl, kad organizmas tampa priklausomas nuo jo, tokiu būdų gėrimo reikia vis daugiau ir daugiau, kad atsigaivintume.

  Karogenas – stabdo žmogaus augimą ir vystymąsi, tačiau dedamas į vaikų pieno mišinėlius, sūrius, želė ir t.t.

  Patinka

 4. Povilai, toks jau gamintojų požiūris, kai dėl pelno aukojama žmonių sveikata, net vaikų sveikata.. mažų mažiausiai ciniškas.
  Todėl dar kartą įsitikinu, kad informacija tikrąja ta žodžio prasme gali išgelbėti gyvybę..

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s