Vidinis Tyrumas

Sunkiausia liga – tai Ramybės (Šanti) nebuvimas. Jei protas yra ramus, tuomet ir kūnas bus sveikas. Todėl kiekvienas žmogus, kuris nori būti sveikas, turėtų atidžiai stebėti savo emocijas, jausmus ir motyvus, kurie įtakoja jo gyvenimą.

Lygiai taip pat, kaip jūs reguliariai skalbiate savo drabužius, jums būtina reguliariai apvalyti savo protą nuo visokiausio užterštumo. Priešingu atveju nuo susikaupusių prote nešvarumų gali susiformuoti blogi įpročiai, kuriais bus sunku atsikratyti – panašiai, kaip išskalbti labai purvinus  drabužius.

Todėl proto švarinimo procesas turėtų būti kasdieninis. Sekite, kad joks purvas nenusėstų jūsų prote. Todėl bendrauti reikėtų su tokiais žmonėmis, kurie neskleidžia to, kas teršia žmonių protą.

Melas, nesąžiningumas. palaidumas, žiaurumas, godumas, neapykanta – visa tai teršia protą. Tuo tarpu Tiesa (Satja), Dorovė (Dharma), Ramybė (Šanti) ir Meilė (Prema) – skaidrina protą.

Jei jūs kvėpuojate Tyru Dorybingumo oru, tuomet jūsų proto nepasieks jokios ligas sukeliančios bakterijos ar virusai, ir sveiki bus ir protas, ir kūnas. 

Mintys iš Satja Sai Babos pasisakymų, parengė ruvi.lt

Meilės ir gerovės mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: