Apie mūsų energijų sąveiką

Dažnas iš mūsų pastebėjo, kad kitų nuotaika veikia mus, jei mes atsiduriame šalia tam tikro žmogaus.

Pavyzdžiui, jūsų kaimynas geros nuotaikos ir jums šypsosi, ir tai persiduoda ir jums. O jei šalia jūsų žmogus, kuris išgyvena depresiją ir kuris gali būti agresyvus – ir jūsų nuotaika kaipmat sugenda.

Šis reiškinys vadinamas vieno objekto vidinių būsenų perdavimu kitam objektui.

Beje, ir negyvi objektai taip pat ilgai išsaugo buvusio savininko energiją  (tai pravartu turėti omenyje, kai paveldimi giminės papuošalai arba tiesiog superkami seni daiktai).

Ypač jei jūs (pabrėžiu!) esate labai jautrus, todėl nemokate atskirti savo būsenų nuo kitų ir pilnai įsitraukiate į kitų žmonių gyvenimo situacijas ir pergyvenimus…

Tarkime, jūs turite ištekėjusią draugę arba vedusį draugą, kurio šeimoje ne viskas sklandu, ir šis žmogus nuolatos skundžiasi jums, išlieja savo emocijas arba depresyvias nuotaikas.

Ir tuomet palaipsniui, jei tik jūs neatseksite savo minčių ir nuotaikų eigos, kurios susietos tik su šiuo žmogumi, gali nutikti taip, kad ir jūsų šeimoje prasidės bendravimo problemos.

O tuo tarpu to žmogaus santykiai pagerės. Todėl, kad jis pajuto, jog gali išlieti jums savo negatyvias būsenas.

Jūs nuoširdžiai užjautėte arba pergyvenote (įsijautėte į jo skausmą kaip į savo), o tai reiškia, kad savo vidine būsena priėmėte jo energijas…

Jūsų nenužiūrėjo, kaip pagalvotų daugelis. Ne.

Įvyko energijų apykaita.

Padėka autoriui! Pagal M. Markus tekstą, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

Keiskimės tyromis ir šviesiomis energijomis 🙂 !

7 mintys apie „Apie mūsų energijų sąveiką“

 1. Labas rytas:) Apie energijas mokausi jau beveik 20 metų. Patirtys rodo, kaip jos veikia, o jei yra kam paaiškinti, tai dar geriau. Energijos “vaikšto“ nuo vieno prie kito, sklando ore ir tarsi “stebi“ prie ko prilipti, – ką nudžiuginti jos gausa, ką apsunkinti, nes to vertas. Patyriau, kai per didelis įsijautimas į praeitį, į išėjusių tėvų nuotraukas, daiktus sukūrė tiek minčių energijos, kad teko kviesti greitąją. Viskas su kūnu buvo gerai, svaigimą susikūriau pati mintimis, tad į ateitį jau žinau kas ir kaip. O kartais savaime ateina galvos skausmas, tuomet atgaminu su kuo bendravau, apie ką. Po kokio susitikimo su žmogumi, jaučiamas galvos skausmas rodo, kad jis galvoja apie mane, nesutinka su mano mintimis ir bando kovoti. Po kurio praeina savaime. Tam, kad neįeitų į mus kitų blogos energijos, reikia išmokti apsidaryti apsaugą, pirmiausia – stiprinti savo vidinę ašį. Taip vadinu savo vidinę būseną, pasitikėjimo savimi pojūtį, tvirtumą mintyse. Kurio niekas negalės išmušti ar jam pakenkti. Tai nėra lengva, bet įmanoma. Ne visada ir man pavyksta, bet kai skauda galvą (arba eina signalai kūne) jau žinau kodėl. Su artėjančiom Gandrinėm! Pažinkime ir saugokime savy esančią gerąją jėgą:)

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Labas, miela Rūta !

   Labai teisingos išvados – supratimą įgyjame tik per asmeninę patirtį, ir – reikia stiprinti vidinę stiprybę, tai mūsų dvasinės jėgos šaltinis, kuris ir yra patikimiausia apsauga nuo visokių nepageidautinų išorinių poveikių. Ir būtinas sąmoningumas, kad patys netaptume negatyvumo šaltiniais.

   Taip, tai nelengva, kai aplink tiek negatyvumo, galima greitai juo “užsikrėsti“. Bet, pritariu Jums – įmanoma ir būtina, kitaip nebus atsvaros tam negatyvumui. Visiems mums prieinami būdai riboti negatyvumą – atsisakyti jo šaltinių, ir pirmiausiai tai įvairiausios informavimo priemonės. Juk mes labai puikiai jaučiame negatyvumo poveikį – jis veikia žaibiškai ir visada gniuždančiai. Mokykimės tai atskirti iš masės informacijos ir sąmoningai atsisakykime šių informacinių nuodų. Jais užsikrėtę žmonės taip pat užkrečia visus aplinkui.

   Būkime geranoriški, tyri, šviesūs – tuomet jokia tamsa nebaisi. Laikykimės ir palaikykime vieni kitus 🙂 .

   Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. O kaip reikia elgtis jeigu žmogus agresyvus? Gal tai irgi koks ženklas, nes būna kad žmonėm užeina tokia ūmi, stipri emocija kad gali kąnors padaryti.

  Patinka

  1. Sveiki!

   Daug kas gali būti agresijos priežastimi – ir ūmus būdas, ir vidinė įtampa, ir psichinė liga, ar – tiesiog bloga nuotaika. Bet kokiu atveju geriau vengti atsakomosios agresijos: ugnis ugnimi negesinama, o nepalaikoma agresija paprastai užgęsta, ir žmogus atsipeikėja.

   Jei tai atsitiktinis žmogus ar retas atvejis – taip jau būna, tai greičiau ne ženklas, o savotiškas išbandymas – kaip sureaguosime. Na, o jei tai žmogus iš jūsų gyvenimo – čia jau labai asmeniškas dalykas, bet sprendimo, aišku, reikia ieškoti.

   Todėl – elgiamės pagal situaciją, taip, kaip tuo metu gaunasi, tačiau bet kokiu atveju ramus, geranoriškas žmogus jei ir susiduria su agresyvumu, gana greitai tą agresiją išsklaido.

   Patinka

  2. Agresija, tai reakcija į kito sakymą, ar aplinką, (čia ne apie psichikos ligą kalbu). Kiekviena reakcija turi pradinę priežastį. Būna ir taip, kad žmogus savaime į bet kokį sakymą reaguoja taip. Aš darau taip, – leidžiu tokiam žmogui kalbėt, rėkt kol iš jo išeis tai, tyliu, bet neleidžiu savy augti nepasitenkinimui, ar pykčiui į tai. Tiesiog matau, girdžiu, bet many nėra į tai reakcijos. Aš jam atgal neatiduodu savo energijos, laikau ją savy. Aš esu rami ir neleidžiu aplinkos į savo vidinį pasaulį. Tai ir yra vidinės šerdies stiprumas. Laikymasis savo asmenybės vidinės ramybės, t.y. tai ką aš sau susikuriu savy niekas negali pajudinti. Tai yra dvasinė stiprybė. Galima išmokti tai, tam reikia save stebėti, ir pastebėti net mažiausias smulkmenas savo mąstyme. Net pati mažiausia mano mintelė apie kažką labai svarbi, nes ji yra arba reakcija į aplinką, arba atėjusi savaime man.

   Paspaudė "Patinka": 1 person

   1. Labas, Rūta!

    Pilnai pritariu – ir mūsų reakcijos, ir tai, kaip mes patys bendraujame su žmonėmis, priklauso nuo mūsų būsenos, o vienokia ar kitokia būsena taip pat priklauso nuo tam tikrų priežasčių. Ir jei žmogus sąmoningas – jis supranta tas priežastis ir valdo savo būsenas.

    Aš retai sutinku agresyviai nusiteikusius žmonės, bet jei pasitaiko – taip pat neužsikabinu už jų būsenos, todėl tai greitai užgęsta. Nors būdavo ir taip, kad rami reakcija pradžioje tik dar labiau įsiutina agresyvų žmogų. Bet.. galiausiai ramybė ima viršų 🙂 .

    Pritariu Jums – ugdykime vidinę stiprybę, tuomet neužsikabiname už paviršutiniškumų, nes matome gilumines reiškinių priežastis. Taika širdyje – taika gyvenime 🙂 .

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: