Tik Šviesa ją išsklaido

Kiekvienas, net pats mažiausias mūsų sielos virpesys, neišvengiamai sukelia pokyčius ir fiziniame pasaulyje…

Ir jei mes mylime, jei esame taikūs, nuoširdūs ir geranoriški, tuomet mūsų būsena daro atitinkamą įtaką erdvei aplink mus, o gali būti, kad ir visai planetai.

Ir kuo subtilesni, gilesni mūsų jausmai – tuo didesnę įtaką darome mus supančiam fiziniam pasauliui. Tai paaiškina, kodėl pavieniai šventieji, kurie neskelbia ir nešaukia apie savo šventumą, sugeba subalansuoti sudėtingas situacijas planetoje.

Tačiau yra ir negatyvios mintys ir jausmai, kurios taip pat daro įtaką fiziniam pasauliui. Laimei, dėl savo žemų vibracijų šios energijos neturi didelės galios, bet… jei tik jos užvaldo didžiosios daugumos žmonių protus ir širdis, tuomet ir jų įtaka aplinkai ženkliai sustiprėja.  

Todėl žmonijos būsenos klausimas tik tame, koks mąstymas dominuoja mūsų pasaulyje. Ir dabartiniame žmonijos gyvenimo etape akivaizdu, kad dominuoja negatyvumas, kuris darosi pavojingas visų mūsų ateičiai.

Bet kai mes suprantame savo minčių ir būsenos galią (kaip mąstome, taip ir gyvename), tuomet galime sąmoningai atsisakyti negatyvumo šaltinių, kurie dabar labai aktyvūs informacinėje erdvėje.

Negatyvumas įveikiamas tik pozityvumu, iš čia ir alegorijos: “ugnies ugnimi neužgesinsi“, “tik šviesa išsklaido tamsą“, “įžiebus net mažą liepsną, tamsiame kambaryje pasidaro šviesu“, ““kovodami su negatyvumu, didiname jį“, “tamsiausia prieš aušrą“, ir t.t..

Prisimenate: harmoningos energijos žymiai stipresnės už negatyvias, todėl svarbus kiekvienas žmogus! Todėl sąmoningai rinkimės teigiamas mintis, jausmus ir veiksmus mūsų kasdieniniame gyvenime – taip mes pajėgūs persverti balansą į visuotinės harmonijos pusę.

Mylėkime, draugaukime, užjauskime, padėkime vieni kitiems, būkime taikūs, geranoriški, sąžiningi, kūrybingi, vieningi… – ir tai neišvengiamai įtakos šviesius pokyčius mūsų nuostabioje planetoje.

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerovės mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: