Ne tik posakis…

Svarbu žinoti, kad dienos eigoje mūsų organizmas paruošia visas medžiagas, kurios jam bus reikalingos sekančią dieną.

Tačiau dažnai būna taip, kad visos šios medžiagos išeikvojamos, kai mes patiriame kažkokią audringą, ir, kaip taisyklė, negatyvią emociją…

Prasta nuotaika, nerimas, bauginantys lūkesčiai, abejonės, baimė, pažeminimo pojūtis, pyktis, susierzinimas… Bet kuri iš šių emocijų, pasiekusi tam tikrą intensyvumo lygį, per pusvalandį, o kartais net ir per minutę gali išeikvoti visas medžiagas, kurias organizmas paruošė sekančiai dienai.

Vienas vienintelis pykčio proveržis arba kita audringa emocija gali sudeginti visas substancijas, paruoštas organizmo “laboratorijoje“, ir ilgam išderinti, o neretai ir nepataisomai sutrikdyti normalią organizmo sistemų veiklą.

Todėl posakis “visos ligos nuo nervų“ nėra tik posakis, tai išmintis, perduodama iš kartos į kartą, kurią turėtume atsiminti kaskart, kai mus užvaldo negatyvios emocijos…

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Meilės ir dvasinės stiprybės mums visiems 🙂 !  

2 mintys apie „Ne tik posakis…“

  1. Labas, Jone!

   Ne visada tai paprasta, ypač kai gyvename negatyvios informacijos ir įvykių sraute. Bet reikia stengtis išlaikyti dvasinę pusiausvyrą ir sveiką nuovoką, kitaip tikrai psichika ir organizmas gali užtrumpinti.

   Laikykimės ir palaikykime vieni kitus! Niekas nesitęsia amžinai, pasibaigs ir šis chaosas. Svarbiausia – išlikti Žmonėmis, ir, nežiūrint į nieką, išsaugoti Gerąją Viltį 🙂 ..

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: