Įveikime viską drauge

Žinai, mes dažnai galvojame, kad žmogaus paskirtis – tai būtinai ir tik kažkas didingo, kažkas, kas palieka neišdildomą pėdsaką istorijoje. Gal ir taip, bet nebūtinai. Tiksliau, ne tik taip.

Žinai, o juk būna taip, kad paskirtis mūsų, žmonių – apie tai, kaip mes kažką įveikiame drauge. Laikydamiesi už rankų. Palaikydami vienas kitą. Žodžiu. Darbais. Žiniomis. Užuojauta. Supratimu. Paprastų ir labai reikalingų prasmių sutapimu. Kai viskas savo laiku.

Įveikime tai drauge. Kai tu, aš, mes, einame su džiaugsmu. Pasidalinkime tą džiaugsmą –  ir jo bus daugiau, užteks visiems, ir dar daug-daug liks.

Įveikime šiuos išbandymus drauge. Ir tuomet sunkumų bus mažiau, nes juk drauge mums visada lengviau. Širdyje. Sieloje. Gyvenime.

Keliaukime per šį laikmetį drauge. Per šias minutes, valandas, dienas, naktis, savaites, mėnesius, metus. Ir tuomet šis laikas bus nepamirštamas – jis paliks istorinį pėdsaką mūsų širdyse. Sukurs mūsų santykių istoriją apie tai, kaip mes tapome dvasiškai stipresni, nuoširdesni, geresni ir rūpestingesni.

Galbūt, tai ir yra tas didingumas – kai mes gimstame čia vieni kitiems.

Galbūt, tai ir yra mūsų rankų paskirtis – apkabinti, padėti, palaikyti.

Galbūt, tai ir yra mūsų žodžių paskirtis – būti laiku ištartiems arba neištartiems. Ir, svarbiausia – to nesupainioti.

Kaip ten bebūtų, kuo mes bebūtume profesijoje, kūryboje, saviraiškoje – tegul visa tai išlieka. Mes atradome ar tebeieškome savęs įvairiose srityse.

Tačiau dabar apie kitką. Mums svarbu, kas mes esame mūsų kasdieniniame gyvenime.

Duok man ranką. Aš palaikysiu tave. Ir aš tikiu tavimi.

Įveikime visa tai. Drauge.

Linkiu jums laimės!

Padėka autorei! Pagal Ninos Sumire esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Įveikime viską drauge“

    1. Sako, sunkiu metu išryškėja tikrosios žmonių savybės – blogis pasidaro dar aršesnis, o gėris – stipresnis. Vienybė, palaikymas, meilė, rūpestis, pagalba padeda įveikti sunkumus ir galiausiai persveria bet kokius blogio veiksmus.

      Nes blogis gali susiburti tik trumpam blogiems darbams, o gėris – ilgalaikis: jis ne tik suvienija, įžiebia viltį, bet ir pažadina žmonėse prigimtinį gerumą ir poreikį kurti bendrą gerovę visiems. Tik gėrio veiksmai tylūs, o blogis – triukšmingas, todėl kartais gali atrodyti, kad tik jis ir tėra. Tačiau nežiūrint į nieką gėris tyliai daro savo gerus darbus 🙂 ..

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: