Jis jau atėjo…

Mes taip ilgai keliavome, įkvėpti vilties pamatyti Naują Pasaulį, kad net nepastebėjome, jog jis jau atėjo. Jis tiesiog dabar, mūsų akivaizdoje, išskleidžia naujas realybės kryptis ir pateikia savo neįtikėtinas galimybes!

Tačiau pastebėti jį nėra taip jau paprasta. Juk mes neišvydome dar vienos saulės danguje. Negirdime pergalingų trimitų nuo kalnų aukštumų. Mūsų auros nesušvytėjo visomis vaivorykštės spalvomis. Neatsivėrė visiems prieinami laiko ir erdvės portalai.

Tai kur gi mes galime pamatyti šias naujas apraiškas? – paklausite jūs. Esu įsitikinusi, kad žmonėse! Jokios naujos energijos, grožybės ir galimybės neegzistuoja atskirai nuo mūsų. Visa tai vyksta su žmonėmis.

Atverti šias naujas energijas ir galimybes gali tik žmogaus sąmonė. Ir ko mes jau tikrai negalime nepastebėti – tai visiškai naujų žmonių. Jų bendrumas yra ne tautybėje, ne profesijoje, ne socialiniame statuse ar krašte, kuriame jie gyvena. Gali skirtis net jų pasaulėžiūra. Tačiau visiems jiems žymiai svarbesnė yra žmogaus vidinė pilnatvė, nei jo išorinis įvaizdis.

Savo motyvacijose jie vadovaujasi moraliniais ir dvasiniais aspektais, o ne materialių turtų troškimu ar ydingo elgesio šablonais. Jų sąmonė nepriima jokios kovos ir prievartos. Jie klausosi savo širdies balso.

Kiekvienas iš jų jaučiasi ne tik atskira asmenybe, bet ir visos žmonijos dalimi, vieningu organizmu su planeta ir reikšminga visos Kūrinijos dalele.

Jų jautrumas suteikia galimybę jausti vienas kitą bet kokiu atstumu. Suprasti pagal kūno reakcijas bendravime. Pagal vibracijas krūtinėje susitikus žvilgsniams. Pagal vienintelę frazę laiške. Pagal nuostabų, nepaaiškinamą visų gyvų Esybių gilios vienybės jausmą.

Jie sąžiningi ir atviri su pasauliu ir žmonėmis. Jų pagrindinis kriterijus bendravime – nuoširdumas. Jie jau netelpa į siaurus senos realybės šablonus. Jie myli gyvenimą ir spinduliuoja tyrą džiaugsmą. Būtent per šiuos žmonės ir išreiškiamas Naujo Pasaulio atėjimas. 

Jų energija nukreipta į visų vienybę ir sąskambį, kur kiekvienas įpina savo širdies dainą. Ir, žinote – visi technikos pasiekimai jiems padeda! Bendravimas vienu metu, esant tūkstančius kilometrų vienas nuo kito – tai mūsų realybė.

Ir stebuklingi portalai atėjo į mūsų gyvenimą ne burtų pagalba, o prieinamu visiems mobiliuoju ryšiu, internetu ir tiesioginiu video ryšiu tarp miestų ir valstybių. Dėka to mes galime būti taip artimi, kaip niekada anksčiau. Argi tai ne magija?..

Ir, svarbiausia! Kiekvienas žmogus dabar gali pažvelgti naujai į save ir į Realybę. Įsiklausyti į savo Aukščiausią Esybę. Ir taip pat tapti didingų permainų ir transformacijų mūsų planetoje dalyviu.

Sveikas atvykęs, Naujų Žmonių Pasauli! Mes tavęs laukėme! Ir mes džiaugiamės tavimi!

Padėka autorei! Pagal Tatjanos Masiutinos esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerovės mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: