Ištikimybė sau

Sąmoningumas ir savo vidinės Jėgos pripažinimas – tai laisvės susigrąžinimas.

Laisvės būti savimi ir nepriklausyti nuo to, kas vyksta aplinkui: nuo daugybės primestų pareigų, kurias kadaise užsimetei ant savo pečių iš baimės, atsakomybės už kitų žmonių poelgius ir veiksmus, kitų nuomonės paisymą ar pasmerkimo baimę, ir kitų stereotipų, taip dosniai primetamų iš išorės.

Laisvės nuo daugybės vaidmenų ir klastingų tinklų, į kuriuos kadaise įkliuvai arba leidaisi įtraukiamas. Jie išsisklaido šios Jėgos veikiami. Ji nepavaldi jiems.

Tu nustoji blaškytis, ieškoti kitų pritarimo ir palankumo, nebijai neįtikti ar likti nesuprastas, neišgirstas, ryškus ir matomas.

Į reikalavimus iš išorės tapti paklusnesniu ir silpnesniu, nei esi iš tikrųjų, tu ramiai atsakai “ne“. Ne. Todėl kad tu laisvas rinktis vienintelį tau įmanomą ir teisingą sprendimą ir būti ištikimas sau ir savo vidinei Jėgai. Jos pilnatvei ir išminčiai, gyvenimo vertybėms ir patirčiai, kuri įgyta tavo Sielos ir širdies dėka ne per vieną dieną ir gal net ne per vieną gyvenimą. Per daugelį metų.

Ištikimybė sau, savo Sielai, savo dvasinei Jėgai ir jos išraiškos įvairovei šiame pasaulyje – tai ir esi tu. Amžinas. Beribis. Kūrybingas ir Laisvas, su visa savo vidine pilnatve, išmintimi, grožiu ir žiniomis. Tai – Tikras tu.

Padėka autorei! Pagal Julijos Chara esė, vertė ruvi.lt

Geros savaitės mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Ištikimybė sau“

  1. Nėra paprasta, bet kuo toliau eini tuo lengviau. Aš jau labai toli nuėjau nors tik gerą galą tuo keliu nužingsniavęs pradėjau suprasti kiek socialinės (ir ne tik!) įtakos pančių mane laiko. Dauguma žmonių apie tai net nesusimąsto. O be reikalo.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: