Kelrodė gyvenimo Tiesa

*Eikite į Šviesą, nes paskui tamsą einantys, pačia tamsa yra ir pražudomi. Taip pat pražudo ir tie žmonių surašyti įstatymai, kurie atima Laisvę, todėl gyventi reikia pagal Aukščiausiąją Tiesą, kuri yra visos Visatos Pagrindas, ir kurią žmogus gali pajusti tik širdimi.

*Gyvenkite santarvėje su Gamta, gerbkite ir saugokite ją, tai jūsų motina maitintoja ir protėvių paliktas gyvas paveldas, tai jūsų atrama ir stiprybė. Alindami ją, pražudysite jus maitinantį pagrindą – patį gyvenimą. Todėl branginkite Gamtą ir savo gerais darbais ją puoselėkite.

*Valgykite tyrą, švarų maistą, kuris auga jūsų laukuose, miškuose ir soduose, tuomet įgausite tyras, šviesias gyvybines jėgas ir būsite sveiki ir stiprūs. O valgydami užmuštų gyvūnų mėsą, patys tapsite lyg žvėrys laukiniai, o ligos ir kančia eis iš paskos. Venkite ir svaigalų, nes geriantys juos, praranda žmogišką pavidalą.

*Gerbkite savo Tėvus ir padėkite jiems senatvėje, nes kaip jūs rūpinsitės jais, taip jumis rūpinsis ir jūsų vaikai. Saugokite senus ir mažus, tėvus ir motinas, sūnus ir dukteris, nes tai jūsų Giminė, protėvių patirties išmintis. Su kitomis Giminėmis taip pat gyvenkite santarvėje ir padėkite vieni kitiems.

*Kuo daugiau vaikų Giminėje, tuo daugiau Meilės, Džiaugsmo ir Laimės bus Giminėje, nes vaikai stiprina Giminę, atneša jai gerovę ir klestėjimą. Kiekviena Šeima – tai Meilės ir Santarvės sąjunga, apsauganti nuo visų bėdų. Šeimos vyrai – Sąžinės, Dvasinės stiprybės ir Tiesos saugotojai, o kiekviena Motina savo darbais sukuria šeimos namuose Ramybę, Gerumą ir Džiaugsmą.

*Padėkite savo artimam bėdoje, nes kai ateis pas jus bėda, padės ir jums artimi žmonės. Taip pat su kaimynais gyvenkite taikoje ir santarvėje, nežeminkite kitų žmonių orumo, tuomet nebus žeminamas ir jūsų orumas.

*Gyvenkite pagal Sąžinę, tuomet įgausite dvasinę ramybę, o gyvenimas taps prasmingas. Tegul visi jūsų darbai bus matuojami Sąžinės ir Giminės patirties išminties matu. Saugokite Aukščiausiąją Tiesą nuo tamsos jėgų ir nuo miegančių sielų ar šaltų širdžių. Nes užvaldę žinias apie Aukščiausią Tiesą, jie iškreips ją ir suklaidins einančius Dvasiniu Keliu.

*Neįsileiskite į savo širdis kaustančios baimės, o savo kalbose venkite kvailumo ir nemokšiškumo. Neįsileiskite į savo širdis blogio, pykčio ir neapykantos, nes jie apjuodins jūsų sielas, o širdys jūsų pasidarys šiurkščios. Taip pat neatstumkite kažko nepažinto ir nepaaiškinamo, bet pasistenkite tai pažinti ir išsiaiškinti, nes pats gyvenimas padeda visiems, ieškantiems Išminties.

*Mylėkite – tai kurianti ir vienijanti gyvenimo Jėga: reikia su Meile žvelgti ne tik į žmones, bet ir į visą gyvybę. Kas naudojasi Meile, tas ją praranda, o kas Meilę spinduliuoja – tas ją didina. Tik mylėdami galite išspręsti visus ginčus ir užbaigti visus nesutarimus.

*Visada klausykitės savo širdies, nes širdis – neišsenkantis įkvėpimo ir dvasinės jėgos šaltinis. Aukščiausia Tiesa tampa prieinama ir suprantama tiems, kas siekia kūrybingumo aukštumų, keliaudami Dvasinio tobulėjimo Keliu. Ji tampa patikimiausiu gyvenimo Kelrodžiu.

Mintys iš paskaitų apie Vedas, parengė ruvi.lt

Šviesios, kūrybingos savaitės mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: