Vieną dieną..

Vieną dieną.. jūs jau negalėsite gyventi taip, kaip anksčiau, pagal senas taisykles, šablonus ir dogmas, kurios kaustė jus ir slopino jūsų kūrybinį potencialą.

Jūs nusiimsite visas kaukes, prie kurių taip buvote įpratę, sąžiningai pažvelgsite į savo vidinius prieštaravimus ir užduosite sau svarbiausius gyvenimo klausimus.. Ir ieškosite į juos atsakymų.

Vieną dieną.. jūsų jau nebetenkins senoji apribojimų ir kontrolės paradigma, grįsta žmonių sąmonės manipuliacija ir masine socialine hipnoze, skatinančia vartoti viską iš eilės ir nuolat ieškoti kūniškų malonumų.

Vieną dieną.. jus švelniai pakvies ypatingas šauksmas – jūsų širdies šauksmas. Ir tai taps postūmiu busti pagaliau iš gilaus sąmonės miego..

Šis šauksmas pakvies ištirti supančią jus realybę ir į viską pažvelgti nauju žvilgsniu. Ir jūs nustebsite pamatę tai, ko anksčiau net nepastebėjote, nors visa tai visada buvo visai šalia, prieš jūsų akis..

Stebins, džiugins, o kartais ir glumins atsiveriančios tiesos platybės. Tiesa skatins užpildyti gyvenimą nauju turiniu, nauja energija, nauja prasme ir nauju požiūriu į supančios realybės įvykius.

Šis tyras širdies šauksmas pažadins besąlygišką meilę, vienybės su visa kūrinija pojūtį ir svaiginantį laisvės polėkį.. Jūs pasijusite svarbia didžiulės visumos dalimi, kuri kvies jus jungtis į bendrą kūrybinį procesą.

Ir tik pabudę jūs suprasite, kaip giliai miegojote..

Laikas pabusti, Žmogau!

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Visiems gražaus savaitgalio 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: