Aplinkinių nuomonė

Ši mergina sukūrė filmuką, kuris parodė, kaip masinės informavimo priemonės iškelia nerealius reikalavimus išvaizdai (tai liečia ir vyrus, ir moteris). Labai iškalbingi ir žiūrovų komentarai, įtakoti tų reikalavimų.

Iš pradžių mes matome simpatišką, bet be makiažo merginą su problematiška oda. “Negaliu žiūrėti į ją“, “Baidyklė“, “Tu atrodai baisiai!“ – štai kokie užrašai pasirodo ekrane.

Paskui mergina pasidažo, ir, rodos, komentarai keičiasi“ “Tu puikiai atrodai“, “Labai miela mergina“, “Makiažas – tiesiog super!“.

Bet netrukus žmonės vėl pradeda kritikuoti merginą ir net pravirkdo ją: “Pernelyg daug makiažo“, “Atrodai dirbtinai“, “Tavo grožis – tikra apgaulė“, “Tu baisi, todėl dažaisi!“ Ir vėl skamba tie žiaurūs žodžiai: “Tu  atrodai baisiai!“. Žmonėms neįtiksi..

Taip, tai socialinė problema – primetami dirbtini tobulumo standartai. Galime paskatinti žmones nepasiduoti tai įtakai, galime patarti nekreipti dėmesio į piktus komentarus..

Bet svarbiausia – visiems mums reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip mes bendraujame su žmonėmis.. Atsisakykime agresijos, puikybės, žeminimo bendravime. Juk piktas žodis gali padaryti neatitaisomą žalą.

Taikykime seną kaip pasaulis taisyklę: “Elkimės su kitais taip, kaip norėtume, kad elgtųsi su mumis“.. Išmokime pamatyti gera kiekviename žmoguje.. Mokykimės bendrauti pozityviai!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: