Tiesos link..

*Paklauskite žmogaus: “Kas yra laimė?“, ir jūs sužinosite, ko jam labiausiai trūksta gyvenime..

*Jei vieną marškinių sagą užsegsime neteisingai, tuomet ir visos kitos sagos bus užsegtos neteisingai. Taip ir gyvenime: yra klaidų, kurios pačios savaime nėra klaidos, o tik “neteisingai užsegtos sagos“ pasekmė.

*Kartais aklavietė gyvenime – taip pat Kelias, bet Kelias – į save..

*Kiekvienoje sudėtingoje situacijoje stabdykime vidinį dialogą! Tik ramybėje ateina aiškios mintys ir teisingi sprendimai.

*Mūsų gyvenimas visada juda pačios stipriausios minties kryptimi.. Jei “pasiklydome“ – tiesiog atlikime savo minčių “inventorizaciją“.

*Sąmonės prašviesėjimo būsenoje “ego“ neegzistuoja.

*Kol žmogus jaučia skausmą – jis gyvas. Kol žmogus jaučia svetimą skausmą – jis Žmogus.

*Kartais tam, kad išgelbėtume žmogų, pakanka jį apkabinti..

*Būkime geranoriški su vaikais, supratingi su jaunimu, rūpestingi su vyresniaisiais, atlaidūs su klystančiais ir kilnūs su silpnesniais! Nes savo gyvenime mes kažkada buvome arba būsime vienu iš jų..

*Ar pastebėjote – mes galime keisti pasaulį: kai liūdime – ir pasaulis niūrus, kai džiaugiamės – ir pasaulis nušvinta..

*Besivejant laimę kartais reikia tiesiog sustoti ir.. BŪTI Laimingu!

*Ramybė širdyje priklauso nuo mūsų minčių galvoje.

*Nelaikykime to, kas išeina, neatstumkime to, kas ateina.. Ir tuomet Laimė pati mus suras..

*Apatija ir depresija – tai “signalinė sistema“ , kuri perspėja, kad gyvename ne savo gyvenimą.

*Kai atsisakome frazės “Neturiu laiko“, mes labai greitai pradedame suprasti, kad atrandame ir turime laiko viskam, kas iš tiesų svarbu mūsų gyvenime..

*“Kai tik viskas atsistos į savo vietas, aš pajusiu taiką ir ramybę“ – pasakė Ego. “Atrask savyje taiką ir ramybę, tuomet viskas atsistos į savo vietas“ – pasakė Širdis.

*Mylintys vienas kitą žmonės konfliktinės situacijos metu turi suprasti, kad jų santykiai – ne kova. Juk kažkieno iš dviejų “pergalė“ konflikte – tai mylimo žmogaus pralaimėjimas, o kartu – ir jausmų bei santarvės griovimas..

*Silpni keršija. Stiprūs atleidžia. Laimingi pamiršta..

*Mesdami poelgių bumerangą, iš anksto pagalvokime – kaip gaudysime pasekmių bumerangą..

*Kuo dažniau žmonės susiduria su melu, tuo stipriau pakrinka jų vidinis tiesos suvokimas.

*Neišvysime grožio išorėje, jei jo nėra viduje: grožis visada žiūrinčiojo akyse.

*Žmonių silpnybė – susiskaldyme, susvetimėjime, priešiškume. Žmonių stiprybė – vienybėje, meilėje, santarvėje.

*Viltis – tai mūsų tikėjimas geriausiu bet kokios situacijos sprendimu. Viltis gali vesti per gūdžiausias gyvenimo aplinkybes.. Ir kartais pakanka mažo Vilties grūdelio, kad užsėtume didžiulį Laimės lauką.. Todėl niekada, jokiose aplinkybėse nepraraskime Vilties!

*Kartais mes taip įsitraukiame į “kažko didingo“ fantazijas, kad pradedame nepastebėti mažų, mielų kasdieninių smulkmenų, kurios padaro mūsų gyvenimą stebuklingu..

*Jei norite vieną gražią dieną padaryti kažką nuostabaus – neatidėliokite.. Tegul ta graži diena bus šiandien 🙂 !

Parengė ruvi.lt

6 mintys apie „Tiesos link..“

 1. Labiausiai gyvenimą nuodija baimė. Ją reikia įveikti ir gyventi be jos. Manau kad nugalėti šį parazitinį “jausmą“ labiausiai padeda vertybės, tos vertybės dėl kurių verta kovoti. Pagrindinė amžina ir nekintanti vertybė yra besąlygiška meilė, žmogus turi kažką mylėti ir jaustis reikalingas. Tai yra stiprus, brandus ir drąsus žmogus. Priešingybė- tai silpnas, infatilus, bailus, egoistiškas žmogelis, turintis ne vertybes bet iliuzijas. Priešingybės: egoizmas-meilė, iliuzijos-vertybės, baimė-drąsa, infatilumas-brandumas, menkystė-stiprybė.

  Patinka

  1. teisingai, Leksai, kad ją kur, tą baimę…čia ji jau toks parazitas, kad ohoho…
   taip, -MY-LĖ-TI-…
   …priešingybės, taip…o fizika sako,-‘priešybių vienybė’…gi be to, viena pusė netektų prasmės, tai priešybės neišvengiamos, mokymas per palyginimus,-puikus mokymas, aiškus, įsisavinamas…priešybių išgyvenimas, potyris,-kelias į tobulėjimą…
   ir ką gi,-nieko naujo nepasakiau…tai gal kam ir iš vis tai sakiau?…

   Patinka

   1. Sveiki 🙂

    leksai, koks įkvepiantis jūsų komentaras 🙂 ! Iš tiesų, visos mūsų problemos – tik dėl Meilės trūkumo.. Ir tik besąlygiška, tyra Meilė tikrai padės mums viską išspręsti 🙂 ..

    Algirdai, mums tiesiog reikia nustoti blaškytis tarp tų priešybių ir atrasti įvairovės vienybę. Tik mūsų šabloniškas mąstymas ir primetami gyvenimo stereotipai mums nuolat kužda, kad viskas blogai ir bus dar blogiau.. Bet mums reikia sau leisti galvoti, kad galima (ir jau reikia) gyventi kitaip – meilėje, santarvėje, vienybėje 🙂 . Viskas prasideda nuo minčių, kurios formuoja mūsų vidinę būseną, o būtent savo būsena mes galime keisti šį pasaulį.. Įsileiskime geras mintis ir tapkime harmonijos Kūrėjais 🙂 ..

    Jaukaus visiems vakaro 🙂 !

    Patinka

 2. Rūta, žinoma, negaliu Jums nepritarti, taip ,reikia nustoti, reikia pradėti, ir mes tai žinom juk ne nuo vakar, ne nuo užvakar ar dar anksčiau, ir juk iš tikro kalbam apie tai irgi ne mėnuo, ne metai, ne keli ,jau apie tai (mes, tai turiu mintyje apskritai mus kaip žmoniją, bent jau ne visai menką jos dalį), ir ką gi., -kalbam apie tai šiandien, nes vadinas vis dar iš to ‘reikia’, ‘turim’, vis dar neįeinam į tokią gyvenseną, kai jau jaučiam, jog įvykdėm, perėjom tuos -reikia-turim-, nes tada nebūtų poreikio tiesiog apie tai kalbėt, ir toliau mes vis dar kalbėsim ir rytoj apie tai, poryt, po metų, po kelių, nes tiesiog tai vis bus ir bus poreikis, nes mes norėsim ‘įsigyvendinti’ visus tuos -reikia-turim-…ir galų gale pratęsim savąjį Kelią KURTAI, taip ir neįsigyvendinę viso TO…pesimistiškai pakalbėjau?, žinoma kad pesimistiškai…toks žmogaus KELIAVIMAS…galbūt man jis toks ‘matosi’, gal Jums kam nors ir kitaip viskas, tad tiesiog paskaitę nužturėkit viso šito mintyse…

  Patinka

 3. Pritariu, Algirdai, kad kartais Kelias nuo kalbų iki darbų būna laaabai ilgas 🙂 .. Bet gi viskas prasideda nuo minčių ir kalbų (veiksmo “projekto“), o paskui jau ir darbuotis pradedame. Ir visi mes praeiname pesimizmo laikotarpius, nes tam, kad žengtume žingsnį “nuo kalbų prie darbų“, reikia drąsos.. nes tai visada žingsnis į nežinomybę 🙂 . Tiesiog aš tvirtai tikiu (žinau), kad galų gale viskas bus gerai 🙂 .

  Patinka

 4. Manau nebūtinai priešingybės yra viena gera kita bloga. Priešingybės gali būti ir abidvi teigiamos, taip pat jos gali būti ir neigiamos. Bet apie tai dar reikia pagalvoti man.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: