Praeities talentai

Dėkoju Jūratei R., kad atsiuntė šią nuorodą.

Iš tiesų sunku patikėti, kad šie vaizdai filmuoti 1944 metais. Tai trijų talentingų merginų Aggie Ross, Elmira Ross ir Maggie Ross pasirodymas.

Jos ne tik puikiai dainavo, bet ir atliko neįtikėtinus akrobatinius triukus (filmuke jie rodomi nuo 1:00 minutės). Ypač įspūdingas triukas su obuoliu.. Visais laikais buvo talentingų žmonių! 🙂 Pažiūrim:

5 mintys apie „Praeities talentai“

  1. Visi žmonės turi slypinčius talentus. Kada žmogus patiria įkvėpimą, tai reiškia kad jis atrado savo slypintį talentą. Talentai tarytum laukia kada jie bus “paliesti“. Gyvenimas dažniausiai neleidžia jų atrasti arba juos išvis sunaikina.
    Žmonės sugebėję prisitaikyti prie aplinkos ir išsaugoję savo prigimtinius talentus tiesiog žinomi kaip garsios, labai stiprios asmenybės.

    Patinka

  2. Sutinku, leksai – visi mes esme unikalūs ir kiekvienas turi kažkokį talentą. Jį užslopina iš išorės diegiami standartai, bet anksčiau ar vėliau, vienu ar kitu būdu, dažniausiai jis vis vien pasireiškia. Nepasiduoda tokiam slopinimui tiktai stiprūs dvasiškai žmonės. Deja, bet mūsų visuomenėje garsūs nebūtinai talentingi..

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: