Įkvepiantis pasveikinimas

Šri Šri Ravi Šankaras – dvasinis lyderis ir humanistas. Jo tikslas – suburti žmones į laisvą nuo smurto ir stresų pasaulinę šeimą. Induistams jis religinis bei dvasinis vadovas, kitų tikėjimų žmonėms jis skelbia visuotines bendražmogiškas vertybes. Turi Holistinės medicinos filosofijos daktaro laipsnį, 1981 metais įkūrė “Gyvenimo meno“ fondą. Tai viena didžiausių pasaulyje savanoriška švietėjiška organizacija. 1997 metais įsteigė Tarptautinę žmogiškų vertybių asociaciją (IAHV). Šis sveikinimas buvo įrašytas Naujųjų 2012 metų išvakarėse.

– Brangus Gurudži, koks tavo palinkėjimas Naujiesiems metams? Į ką mums koncentruotis, ką galime padaryti sekančiais metais?

– Padaryti pasaulį geresniu.

Mūsų tarnystė nukreipta į tai, kad padarytume pasaulį geresniu, kad padarytume visuomenę geresne.

O asmeniniame gyvenime – įsitikinimas, tvirtas tikėjimas tuo, kad viskas bus gerai, kad tik gera su jumis nutiks.

Jūs girdėjote, kad majų kalendoriuje šie metai paskutiniai.

Ir bus pasaulio pabaiga ar kažkas panašaus. Daugybė filmų apie tai pastatyta – kad greitai bus pasaulio pabaiga.

Aš sakau jums – nieko panašaus nenutiks.

Pasaulio pabaigos nebus. Gyvenimas tęsis.

Pagal vedų kalendorių ateinantys metai, pradedant nuo kovo mėnesio, vadinasi Nanda.

Nanda reiškia – laimė, tai laimės metai.

Iš pradžių ateina laimė, o po to ateis metai, kurie vadinasi Pergalė.

Pergalė. Taigi, jūs būsite laimingi ir būsite nugalėtojai, todėl nesibaiminkite.

Ir priimkite sprendimą daryti gerus darbus visuomenėje, skleisti žinią.

Jūs pamatysite, kad metų gale vis daugiau ir daugiau žmonių atsigręš į dvasingumą, atsigręš daugiau į humanizmą.

O tie, kurie užsiima terorizmu, bus įsprausti į kampą, ir žmonės, vykdantys prievartą – jų įtaka, jų jėga sumažės.

Tai įvyks, ir jūs esate šių pokyčių dalis.

7 mintys apie „Įkvepiantis pasveikinimas“

 1. Visiškai sutinku su jo pozityviomis prognozėmis, visada kai pasaulyje vyksta kokia krizė ar daugėja karų- tai reiškia jog jog negatyvios jėgos bando desperatiškai išlaikyti esamą situaciją (argi ne todėl, kuriamos pasaulio pabaigos baimės) ir… skaičiuoja paskutines dienas. Dabartiniu metu labai ryškūs dideli kontrastai: vieni žmonės klimpsta į vergystės liūną (priklausomybės ir t.t.), kiti šviečiasi ir atranda informaciją, kuri prieš 10-20 metų buvo prieinama gal tik kai kuriems dvasingiesiems. Ignoravimo ir iškraipytų vertybių sistema žlunga, žmonėms atsibodo kančia, kuri yra nežinojimo pasekmė

  Patinka

 2. Labas rytas 🙂

  Taip, Evaldai, pritariu – paprastume slypi tiesa. Melas visuomet sudėtingas, nes reikalauja “pridengti“ vis iškylančią tiesą. Geri darbai visuomet paprasti, jie nieko nekainuoja, todėl kartais sunku patikėti, kad jie gali kažką pakeisti. Išjudinsime tuos melo kalnus gerais darbais, tikrai išjudinsime 🙂 ..

  Vytautai, aš taip pat padariau tokią išvadą, kad apokalipsių scenarijus įnirtingai kuria tie, kurie nori pridengti tai, ką jie pridirbo.. Informacinis šuolis padarė savo darbą – labai daug žmonių žino tiesą, todėl netiki nei neatitinkančiais realybės pasakojimais apie “kylančią“ ekonomiką, nes mato, kas vyksta realybėje, nei apie taip norimą sukelti pasaulio pabaigą karu ar kokiomis dirbtinai sukeltomis katastrofomis (tik tam, kad pridengti juodus darbelius)..

  Štai ir mosuoja žmonėms “pabaigomis“ lyg buliui raudonu audeklu.. kad žmonės gyventų įtampoje, baimėje ir nematytų tiesos. Tačiau pasiskelbę pasaulio galingaisiais ne visagaliai ir turi jėgą tik tol, kol niekas nežino apie tikruosius jų tikslus ir veiklą. Pasaulis bunda – VALIO!!! – ir tironijos ir vergijos amžius dėsningai baigiasi. Tiesa mus išgelbės :). Tironijos epocha griūva, nors šiandien dar sunku tuo patikėti. Pokyčiai jau vyksta, ir daugybė žmonių pasaulyje juos jau vykdo gerais darbais 🙂 ..

  Patinka

 3. Labas, Jolanta 🙂

  Labai norėjosi ja pasidalinti 🙂 .. Žmonės turi atgauti orumą ir pasitikėjimą savimi, ir, aišku, tikėjimą gera ateitimi – tik tuomet ir jie gali pradėti kurti tą gerą ateitį, šiandien, savo gerais darbais ir mintimis 🙂 .

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s