Su artėjančiais Naujaisiais metais!

Naujųjų išvakarėse įprasta planuoti pozityvius pokyčius, bet tai ir paskutinė besibaigiančių metų diena, todėl skirkime šiek tiek laiko prisiminti praėjusius metus.. Galbūt, juose ne viskas buvo taip, kaip tikėjomės, bet juk buvo juose ir gero, tiesa :)? Būtinai iš širdies tuo pasidžiaukime 🙂 ..

Atsisveikinkime su tuo, kas jau atliko savo vaidmenį, prarado prasmę ar pasikeitė. Padarykime išvadas, pasimokykime, padėkokime.. Būtinai pasiimkime viską, kas geriausia, ir – pirmyn į nuostabius Naujuosius metus! Atverkime savo širdis gyvenimui, žinokime, kad esame kūrėjai, todėl: svajokime, kurkime, planuokime, tobulėkime, būkime žingeidūs, atviri, laisvi ir drąsūs :)!

Ir dar – atsiribokime nuo negatyvios informacijos ir gąsdinimų apokalipsėmis. Tai skleidžiama tik tam, kad nukreipti dėmesį nuo realių problemų. Patikėkite – tai, kas dėsningai turi išeiti – išeis, o kas turi ateiti – būtinai ateis, ir jokie gąsdinimai to nesustabdys.

Net “baisusis“ Juodasis Drakonas, kuris “saugos“ ateinančius metus, tvirtina: metai bus dinamiški, bet kartu ir stebuklingi dėl naujų, neįtikėtinų atsiveriančių galimybių. Ir.. prasti metai tingiems ir nesąžiningiems, geri – doriems ir darbštiems, taigi, visuomet viskas mūsų pačių rankose 🙂 ..

Todėl sąmoningai rinkimės pozityvumą ir vienykimės darydami gerus darbus 🙂 . Skleiskime savo širdies šviesą, dovanokime, dalinkimės.. O padovanoti žmonėms galime labai daug: atleidimą, padėką, dėmesį, meilę, apkabinimą, pagalbą, gerumą, palaikymą, džiaugsmą, švelnumą, gerą nuotaiką, galiausiai priimti juos tokius, kokie jie yra..

Galvodami tik apie save, gražios ateities nesukursime.. Juk visi žinome, kad gėris auga tik nuoširdžiai darant gerus darbus, o visi dideli pokyčiai prasideda nuo mažų smulkių pokyčių. Tiesiog pradėkime.. dabar :)!

Aš linkiu visiems šviesių, kūrybingų, harmoningų 2012 metų! Dėkoju visiems už tai, kad užsukate į šią erdvę, dalinatės savo mintimis, idėjomis ir širdies šiluma 🙂 ! AČIŪ! Aš jūsų visada laukiu!

Laimingų visiems ateinančių metų! 😀

2 mintys apie „Su artėjančiais Naujaisiais metais!“

  1. Tai jau ir su naujais! Vienas išminčius pasakė: neįtikėtina, žmones myli Dievą, bet nemyli žmonijos arba myli žmoniją, bet nemyli savo artimųjų. Linkiu visiems tikros besąlygiškos viską aprepiančios MEILĖS! Dzen! Tebūnie! :))

    Patinka

  2. Labas vakaras 🙂

    Prajuokinote savo vardu :).. Ačiū už pasveikinimus ir išminčiaus žodžius – iš tiesų, besąlygiška Meilė – didelė jėga.. Ir aš prisijungiu prie jūsų palinkėjimo 🙂 . Ir jums linkiu laimingų metų! 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s