Laimės Slėnis

Kiekvienas galime jį sukurti. Kur? Iš ko? Iš savo gyvenimo, savo gyvenime – juk tai turime kiekvienas. Gimstame šioje nuostabioje Žemėje, kur tiek žmonių, papročių, patirčių, istorijos pamokų, valstybių, šeimų.. kad gali pasirodyti, jog viskas už mus jau sugalvota ir nuspręsta. Tačiau ne: yra toji nuostabi kiekvieno asmeninė erdvė – gyvenimas – kurioje esame Kūrėjai, ir nuo kurios labai priklauso – kokia yra ir bus visų mūsų sukurta bendra Gyvenimo erdvė.

Ką joje kuriame? Ir ar sąmoningai kuriame? Prisimenate pasakojimą apie tai, kaip Kūrėjas sukūrė žmogų, ir liko molio gabalėlis? Ir kai Kūrėjas paklausė, ką jam sukurti iš likusio molio, žmogus paprašė: laimę. Tuomet Kūrėjas padavė tą molio gabalėlį žmogui į rankas.. Kad pats kurtų savo laimę, savo nuostabią gyvenimo erdvę, savo Laimės Slėnį – tokį, kuriame jis pats būtų laimingas ir skleistų bei dovanotų savo laimę aplinkiniams. Kad taptų bendrakūrėju.

N. Hilas vienoje savo knygų aprašo Laimės Slėnį – tai labai graži alegorija ir išmintis, kurią galime pritaikyti ir šiandien. Nes vis aiškiau suvokiame – kas yra tikrosios vertybės, ir kad kiekvienas įdedame savo spalvą į bendrą Pasaulio mozaiką.. Laimės Slėnio žmogus piešia gyvenimą ryškiomis spalvomis, jis turtingas tomis vertybėmis, kurių negali prarasti – tuo, kas teikia laimę, proto ramybę ir sielos harmoniją.

Laimės Slėnio gyventojo gyvenimo dėsniai paprasti, tereikia juos drąsiai taikyti gyvenime:

* Aš atradau laimę padėdamas ją rasti kitiems.

* Įgijau gerą sveikatą blaiviai gyvendamas, sportuodamas ir valgydamas tik tokį maistą, kurio reikia mano kūno gyvybingumui palaikyti.

* Nėra nei vieno asmens, kurio nekęsčiau ar kuriam pavydėčiau – myliu ir gerbiu visus žmones.

* Esu pasinėręs į darbą, kurį labai mėgstu, todėl aš niekada nepavargstu.

* Kasdien meldžiu ne daugiau materialinių gėrybių, bet daugiau išminties, kad galėčiau atpažinti, naudotis ir džiaugtis tais neįkainojamais turtais, kurie man jau yra duoti.

* Jokiomis aplinkybėmis neįžeidinėju nė vieno žmogaus, juos paminiu nebent tik tam, kad išreikščiau savo pagarbą.

* Nesiekiu nė iš vieno žmogaus gauti naudos, prašau tik privilegijos dalintis su tais, kam to reikia.

* Aš gerai sugyvenu su savo sąžine, todėl ji man visur ir visada labai tiksliai pataria.

* Materialinių gėrybių turiu pakankamai, ir kadangi nejaučiu godulio, vieno ar kito daikto siekiu tik tokiu atveju, jei jį galiu konstruktyviai panaudoti. Mano brangiausias turtas yra žmonės, kuriems galėjau padėti dalindamasis man duotomis malonėmis.

* Laimės Slėnyje nėra mokesčių. Jo neapčiuopiami turtai egzistuoja mano širdyje, todėl jų niekas negali nei pasisavinti, nei įvertinti, juos galima tik perimti… Šis Slėnis – viso mano gyvenimo rezultatas. Aš kūriau jį stebėdamas Gamtos dėsnius ir ugdydamas įpročius, kurie atitiktų tuos dėsnius.

Svarbiausia – suvokti, kad esame Kūrėjai ir galime kasdien kurti savo nuostabų Laimės Slėnį 🙂 .. Tokį, kur mums sekasi; kur mūsų namai – miela tyro džiaugsmo salelė kiekvienam šeimos nariui; kur sveikata, entuziazmas, harmonija, draugystė ir meilė 🙂 . Ir.. kuo daugiau kuriame tokių Laimės Slėnių, tuo gražesnis mūsų visų Pasaulis 🙂 ..

Visiems linkiu gražaus artėjančio savaitgalio ir saulėtos nuotaikos :)!

2 mintys apie „Laimės Slėnis“

    1. Sveiki, Kola 🙂

      Na taip, šito netrūksta 🙂 . Bet gi galime rinktis – tapti pačiam tokiu kalnu ir prisijungti prie to Nelaimės kalnyno, ar kurti savo Laimės Slėnį 🙂 .. Žinau, kad tai nelengva, bet kito kelio sukurti laimę, deja, nėra..

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s