Štai tokia neįtikėtina draugystė :)

Šis filmukas (ištrauka iš filmo) – apie psichologą-tyrėją ir zoologą Keviną Ričardsoną. Tai žmogus su neįprastais sugebėjimais – jis puikiai sutaria su plėšriais gyvūnais. K. Ričardsonas nenaudoja įprastų dresūros metodų, kurie paremti gyvūno baime. Jis teigia, kad jo metodas – meilė, pasitikėjimas, pagarba bei tarpusavio supratimas. Jis laužo visus įprastus elgesio su liūtais stereotipus.

Pirmą kartą su liūtais Kevinas susidraugavo prieš keliolika metų, būdamas 23-jų – tuomet jis prijaukino du liūtukus. K. Ričardsonas daug laiko praleisdavo reabilitacijos centre, kur augo liūtukai, kol galiausiai parko savininkas pasiūlė jam darbą, kuris tapo pastovus. Šiandien jis rūpinasi 39 liūtais ir hienų šeimyna, kurie gyvena 800 hektarų parko teritorijoje Pietų Afrikos respublikoje. Kai tik jis pasirodo, liūtai džiaugsmingai sutinka jį murkimu: Kevinas juos glosto, o jie mėgsta laižyti jam rankas savo šiurkščiu liežuviu.

Savo filmu K. Ričarsonas nedaro šou, jis nori atkreipti dėmesį į organizuojamas Afrikos gyvūnų medžiokles, kuriuose trofėjams nužudoma apie keliasdešimt tūkstančių gyvūnų kasmet. “Tiesiog neįsivaizduoju, kaip galima šaudyti į liūtus uždaruose voljeruose, iš kur jie net pabėgti negali“ – sako Kevinas.

Be abejo, jis supranta, kad tai plėšrūnai, ir toks bendravimas, kokį matome filmuke, nevyksta nuolatos. Beje, filmuojant filmą, Kevinas buvo užpultas du kartus, tačiau viskas baigėsi sėkmingai. Jis teigia, kad liūtai 99 procentais yra ramūs, ir tik vienu procentu – mirtinai pavojingi.

Man šie vaizdai paliko dvejopą įspūdį – žavi šio žmogaus meilė gyvūnams, bet vis dėlto sunku ramiai žiūrėti – juk tai plėšrūnai (stereotipas?).. Matyt, šis žmogus išties turi ypatingą talentą su jais sutarti. Ir, žinoma, pagarba už tai, kad jis iškelia tokią svarbią problemą. Pažiūrime ir parašykite savo įspūdžius:

7 mintys apie „Štai tokia neįtikėtina draugystė :)“

 1. Nerealumo įspūdis, tikrai unikalus žmogus. Apie riziką taip pat pagalvojau, bet gal jis jaučia ribas. Man net iš tolo baugu į tai žiūrėti. O medžioklei aplamai nepritariu, ypač dėl trofejų.

  Patinka

 2. Man be galo gražus video. Taip širdį užliejo ramybę, po šių vaizdų, ypač po tokios gražios pabaigos.
  O dėl medžioklės aš nepritariu.

  Patinka

 3. Sveiki 🙂

  Kad žmogus ypatingas, nekyla abejonių 🙂 . Ir kokį nuostabų ryšį moka užmegzti. Tiesiog.. man asmeniškai tai buvo labai netikėta ir pirmąkart žiūrint tarpusavyje maišėsi nuostabos ir netikėtumo pojūčiai 🙂 .

  Ir man sušildė širdį 🙂 .. Sukelia gražiausius jausmus 🙂 .

  Patinka

 4. Dalia, labai vykęs palyginimas su rojumi.. Man atrodo, labai dažnai agresija yra iš žmogaus, o ne iš gyvūnų. O šis nuostabus žmogus parodo, kad be agresijos, su meile galima bendrauti ir su tokiais galingais žvėrimis 🙂 .

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: