Tiesiog šviesk..

Akimirka, kai tu atsiduri gūdžiausioje tamsoje, gali tapti giliu nušvitimu, kuomet pradedi aiškiai suvokti Šviesos galią.

Matyk tamsą, bet nekovok su ja.. Verčiau tapk toje tamsoje Šviesa – tik taip tu gali išsklaidyti tamsą. Tiesiog pradėk šviesti.

Tapk Šviesos Švyturiu. Nes tavo vidinė Šviesa gali apšviesti ne tik tavo kelią, ji gali žymiai daugiau.. Ji gali tapti ta Šviesa, kuri nušviečia visą pasaulį ir išsklaido pačią niūriausią tamsą.

Ir tegul spinduliuoja tavo Šviesa tarp žmonių, kad kiekvienas, einantis apčiuopomis per tamsą, tarsi kelrodį, pamatytų tavo esybės Šviesą.. Ir kad Šviesoje pagaliau visi jūs pamatytumėte, Kas Jūs Esate iš tikrųjų..

Tavo vidinė Šviesa dovanoja kitiems nuostabiausią ir pačią vertingiausią dovaną: ji kiekvienam dovanoja Save Patį….

Ir tebūnie tai tavo misija, tavo džiaugsmas: dovanoti žmonėms juos pačius. Net tamsiausią jų gyvenimo akimirką. Ypatingai tą sunkiausią akimirką, kai jie pasiklysta tamsoje.

Pasaulis laukia Nešančių Šviesą. Pasaulis laukia tavęs.

Išsklaidyk tamsą savo vidine Šviesa.

Tu tai gali.

Gražaus savaitgalio mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Tiesiog šviesk..“

 1. Su Naujais metais, Rūta, ir visi Jūsų tinklapio skaitytojai. Jūsų tekstas kaip tik atliepė į vakar buvusį mano susitikimą su vienu žmogumi, kuris būtent ir švytėjo tą šviesa. Aš aprašiau tą susitikimą, bet jis ilgokas, todėl be Jūsų leidimo, negaliu spausdinti. Bet tas netikėtas susitikimas man padarė didelį įspūdį. Aš supratau, kad tokių žmonių yra, tik jie patys to nežino ir tik vedami Jo rankos, ir savo nuojautos prisėda kartais prie tavęs ir tu pamatai. Linkiu Jums Rūta ir toliau būti tuo šviesuliu!

  Patinka

  1. Labas, miela Rūta 🙂 !

   Dėkoju 🙂 ! Ir Jums gerų Naujųjų metų 🙂 !

   Rūtele, dabar vis daugiau žmonių, kurie atveria savo širdis ir šildo visus savo vidine šviesa ir šiluma. Visi žmonės turi ją savyje, tik mūsų technokratinis pasaulis, vartotojiškas gyvenimo būdas tą šviesą užgožia. Todėl.. tereikia prisiminti, kad ji yra, o atvėrus sugebėti išlaikyti, išsaugoti, nenuslysti vėl į tamsą. Besąlygiška meilė, vienybės pojūtis, vidinė ramybė, išmintis, dorovė, empatija, altruizmas, kūrybingumas, tiesa, sąžinė, tyrumas, nuoširdumas.. – visa tai ir yra mūsų vidinės šviesos išraiška. Šviesa tai tamsos nebuvimas.. atrodytų, viskas paprasta, bet ir nėra taip jau paprasta įgyvendinti.

   Tačiau gyvename pabudimo, virsmo, evoliuciniu pokyčių laiku, todėl pabusti skatina pats laikmetis, bendra energetika, ir, aišku, kiti pabudę žmonės 🙂 . Pabus visi, tik anksčiau pabudusiems reikia vidinės stiprybės išsilaikyti 🙂 .. Švieskime vieni kitiems 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: