Prašau, tikėkite savo Vyrais!

Tikėkite savo Vyrais. Sūnumis, broliais, tėvais, seneliais, draugais, sutuoktiniais ir mylimaisiais. Tikėkite taip, kaip tai moka tik Moterys: su šiluma ir meile, su didele kantrybe ir jautria širdimi.

Įkvėpkite juos dideliems darbams. Sugrąžinkite jiems tikėjimą savimi, kai palaužti sunkumų, jie jį praras. Tikėkite savo Vyrais ir, prašau, atminkite, kad “tikėjimas“ ir “ištikimybė“ – tai tas pats. Saugokite ištikimybę jiems, laukite ir tikėkitės geriausio.

Nelyginkite savo Vyrų su kažkuo kitu. Kiekvienas iš jų yra unikalus, o palyginimas dažnai žeidžia savigarbą. Pasakykite jiems, kad jie – patys-patys. Patvirtinkite tai savo meile ir darbais.

Atminkite, kad net atsitiktinai ištartas aštrus Moters žodis gali įkristi į Vyro širdį abejonės sėkla, kuri vieną dieną subujos nepasitikėjimo ūgliu. Jie apie tai jums nieko nepasakys, bet kaskart mintimis sugrįš prie to pokalbio, o vėliau tyliai įrodinės sau ir visam pasauliui, kad yra verti meilės ir pagarbos. O jie yra verti. Ir be jokių įrodymų.

Nežeiskite Vyrų savo netikėjimu jų jėgomis. Nežeminkite jų orumo nuolatine kritika ir nenurodinėkite, ką jiems daryti. Atsakomybė gimsta per pasitikėjimą, o ne per kontrolę. Noras kurti gimsta iš įkvėpimo.

Lengva mylėti pasitikintį savimi ir brandų Vyrą. Bet net patiems stipriausiems ir drąsiausiems kažkada buvo reikalingi tie, kas jais tikėjo.

Tikėkite savo Vyrais tuomet, kai jie negali atrasti savęs. Tikėkite jais ir tada, kai jie neuždirba pinigų. Tikėkite, kai jie paklydo savam Kelyje. Tikėkite, kai jie negali būti stiprūs. Aplinkybės nesvarbios. Tiesiog tikėkite.

Argi ne jautrios mylinčių Moterų širdys tūkstančius kartų sugrąžindavo gyvenimui Vyrus, kurie palūždavo, įgyvendindami didingą idėją? Argi ne graži Moters širdis moka mylėti taip kantriai ir pasiaukojančiai, kad Vyrai patiki, jog visko pasiekia savo jėgomis?

Argi ne mūsų misija būti jiems ir Motina, ir Seserimi, ir Dukra, ir Mylimąja, ir Bendražyge? Argi ne Moteris, pagimdžiusi Vyrą, tampa ta, su kuria jis lygina visas vėliau jo gyvenime sutiktas moteris?

Jūs sakote, kad tai ne tas vyras, kuriuo norisi tikėti? O jūs pabandykite. Pabandykite tapti TA, kuri TIKI.

Pagal Dinos Ričards tekstą, vertė ruvi.lt

Geros savaitės mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Prašau, tikėkite savo Vyrais!“

 1. Labas rytas. Mintys kaip tik į temą man ir šį kartą. Taip – tikėti, pasitikėti, norėti suprasti, stengtis suprasti, perimti jo mintis ir jauseną į save siekiant suvokti jo vidų, perdėti dalį savęs į jo asmenybę stengiantis pajausti kas jame – kokios mintys, sumanymai, gyvenimo tikslas, kokia jo įsivaizduojama gyvenimo eiga, gyvenimo prasmė, išmokti gyventi gal net jo ritmu ir jo mintimis, bandyti save pritaikyti jo žingsniui, tam kad eiti drauge, koja kojon, gal net šiek tiek kartais pabėgėjant į priekį, o kartais atsiliekant, tai mano patirties mintys susijusios su vyru, gyvenimo draugu. O dėl sūnaus – jau šiek tiek kitokios. Ir dar viena mintis – visi esame skirtingi, ir tikėjimai gal skirtingai tinkami kiekvienam… Gražios šiltos dienos mums visiems :))

  Patinka

  1. Labas, Rūta 🙂 !

   Tikrai, tikėjimas žmogumi kiekvienam yra svarbus – ir vyrui, ir moteriai, ir vaikui, ir senoliui. O tikėjimui reikia stiprybės, kantrybės ir visiško nuoširdumo. Toks tikėjimas gimdo gilų tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą. O tai, kad esame skirtingi – ne yda, esame unikalūs, saviti, su savo gabumais ir trūkumais, bet mylinti širdis viską supranta ir priima. Besąlygiškos, tyros meilės terpėje visi žmonės tampa geresni, tik neretai, tam, kad žmogus sušiltų toje meilėje ir patikėtų savimi, reikia laiko, ir kartais nemažai..

   Jei tikėjimas kitu žmogumi nuoširdus – tai visada sustiprina jį ir skatina išskleisti savo geriausias savybes. Bet kartais žmonėms pritrūksta kantrybės, kartais jie pernelyg kritiški kitiems, o neretai – ir egoistiški. Juk ne rojuje gyvename, mus veikia ir aplinka, visuomenė bei aplinkybės.. Bet jei esame nuoširdūs, linkime gero žmonėms ir mylime besąlygiškai – gyvenimas visada nukreipia teisinga linkme ir galiausiai pasiekiame harmoniją bendravime su artimaisiais. Į nuoširdumą ir gerumą žmonės taip pat reaguoja nuoširdumu ir gerumu 🙂 ..

   Ačiū, Jums, miela Rūta, ir Jums gražios dienos 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: