Tai taip paprasta..

Tai taip paprasta – pristabdyti ties bala ant kelio, kad praeivis galėtų toliau ramiai sau keliauti: tuomet ir jo paltas, ir jūsų sąžinė išliks švarūs..

Tai taip paprasta – pasakyti vaikui, kuris netyčia sudaužė lėkštę: “nieko tokio, mažyli, šukės laimę neša!“, o ne šaukti ant jo taip, tarsi jis ne lėkštę, o jūsų širdį būtų sudaužęs..

Tai taip paprasta – paskambinti mamai arba tėvui dabar, o ne rytoj ir ne kada nors, “kai bus laiko“, nes tai artimi žmonės, kurie myli jus besąlygiškai ir kuriems jūs dabar reikalingi taip, kaip jums buvo reikalingi jūsų tėvai vaikystėje..

Tai taip paprasta – tyliai išklausyti ir nesiginčyti, jei su kažkuo nesutinkate, o energiją, kuri išnaudojama dygiems komentarams ir beprasmiškiems ginčams, skirti kūrybai..

Tai taip paprasta – būti dėkingais ir pasakyti “ačiū“ už tai, kad jums užleido vietą, padėjo jums, kažką iš širdies palinkėjo, palaikė jus ar kartu su jumis pasidžiaugė – juk tai šviesiausios žmonių gerumo akimirkos, kurių bėgdami per gyvenimą dažnai nepastebime..

Tai taip paprasta – pasakyti “ne“ viskam, kas jums svetima, kas sujaukia jūsų vidinį pasaulį: išjungti blogas naujienas, nežiūrėti reklamos, neklausyti apkalbų, atsiriboti nuo negatyvios įtakos..

Tai taip paprasta – parašyti trumpą mielą žinutę: “myliu“, “aš su tavimi“ arba “ačiū tau“,  tiesiog taip, be jokios progos, ir pasidžiaugti, nes jums labai pasisekė, kad turite kam ją parašyti..

Tai taip paprasta – kartais leisti pabūti sau spontaniškais, pabūti savimi, pabūti kitokiais: linksmais, o kartais truputį juokingais.. Ir – tiesiog pramiegoti.., arba išeiti pasivaikščioti lietingą dieną, jaukiai pasislėpus po skėčiu.., arba kažką sukurti: nupiešti, nulipdyti, sumeistrauti, pagroti, pasiūti.., arba paruošti šeimai išskirtinius pusryčius ir suvalgyti omletą ar grikių košę iš šventinio servizo..

Tiesiog nuostabu, bet tokie maži, mieli, šilti mūsų žodžiai ir veiksmai kuria mūsų kasdieniniame gyvenime paprastą, bet taip reikalingą kiekvienam žmogui Laimę..

Ir tai tikrai paprasta – tiesiog pasakykite “ne“ viskam, kas jus griauna, ir – “taip“ viskam, kas padaro laimingais jus ir jus supančius žmones 🙂 ..

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Saulėtos pavasarinės nuotaikos mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Tai taip paprasta..“

 1. Tai taip paprasta – perskaityti TAI TAIP PAPRASTA iš Ruvi.lt ir taip nepaprasta pasijausti kitaip – stabtelėjus atkreipti dėmesį į kasdienius dalykus, apie kuriuos skubėdami, gal būt, net nesusimąstome. Ir tada suvokiu, kad Gėrį kurti taip nepaprastai Paprasta. Tik reikia noro, dėmesio ir atidumo.
  Tai taip paprasta – skaityti Ruvi tinklaraščio įrašus ir nuo to gerumo jausti šviesos spindulius savo širdyje ir norą jais dalintis.
  AČIŪ Jums, miela Rūta!

  Patinka

  1. Labas, Virginija 🙂 !

   Nieko nuostabaus – mus visus įtraukia rūpesčiai ir problemos, todėl gyvenimas kartais atrodo toks sudėtingas, kad sunku patikėti, jog laimė slypi paprastuose kasdieniniuose dalykuose, pro kuriuos per tuos rūpesčius prabėgame. Svarbu kartas nuo karto priminti tai sau 🙂 ..

   Gražios pavasariškos dienos, miela Virginija 🙂 !

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: