“Meilės“ instaliavimas

Techninis aptarnavimas: – Klausome jūsų.

Klientas: – M-m-m… viską apsvarstęs, aš vėl ryžausi instaliuoti “Meilę“. Galėtumėte man padėti?

Techninis aptarnavimas: – Žinoma. Jei jūs pasirengęs, galime pradėti tuojau pat.

Klientas: – Na, aš nelabai susigaudau šiame procese, bet manau, kad esu pasirengęs. Nuo ko pradėti?

Techninis aptarnavimas: – Pirmiausiai atverkite “Širdį“. Jūs žinote, kur yra jūsų “Širdis“?

Klientas: – Taip. Bet ar galima instaliuoti “Meilę“, jei yra paleistos kitos programos?

Techninis aptarnavimas: – Kokios programos?

Klientas: – M-m-m.. turiu pajungtas “Praeities Nuoskaudas“, “Žemą Savęs Vertinimą“, “Nusivylimą ir Niūrumą“.

Techninis aptarnavimas: – Su “Praeities Nuoskaudomis“ neturėtų būti problemų. Kad netrukdytų kitų programų darbui, “Meilė“ jas palaipsniui ištrins iš operatyvinės atminties, išsaugodama kaip laikinus failus. Savo modulio “Aukštesnė Savimonė“ pagalba “Meilė“ palaipsniui ištrins ir “Žemą Savęs Vertinimą“, tačiau jūs pats turėsite ištrinti visą “Nusivylimą ir Niūrumą“, nes jie gali trukdyti instaliuoti “Meilę“.

Klientas: – Bet aš nežinau, kaip ištrinti. Galėtumėte pamokyti?

Techninis aptarnavimas: – Žinoma. Įeikite į pagrindinį meniu ir pabandykite įjungti “Atleidimą“. Junkite tiek kartų, kiek prireiks ištrinti “Nusivylimą ir Niūrumą“.

Klientas: – Gerai, viskas gavosi. Ačiū… oi, “Meilė“ pati pradėjo instaliuotis… Ar tai normalu?

Techninis aptarnavimas: – Taip, bet nepamirškite, kad jūs turite tik bazinę programą. Ją pilnai patobulins “Kitos Širdys“.

Klientas: – Oi,.. atsirado pranešimas “Klaida! Programa neveikia su vidiniais komponentais“. Ką tai reiškia?

Techninis aptarnavimas: – Nesijaudinkite. Tai techninis terminas, jis parodė, kad “Meilė“ jau dirba su išoriniais komponentais, bet dar nepasikrovė į “Jūsų Širdį“. Kad tai įvyktų, reikia iš pradžių pamilti save.

Klientas: – Ką gi man dabar daryti?

Techninis aptarnavimas: – Paspauskite ties “Pritarimu Sau“, o paskui įjunkite šiuos failus: “Atleidimas Sau“, “Savo Privalumų Pripažinimas“, o taip pat “Savo Trūkumų Pripažinimas“.

Klientas: – Gerai, padaryta.

Techninis aptarnavimas: – O dabar nukopijuokite visa tai į “Mano Širdį“, ir sistema pati ištrins nederančius failus. Tačiau jums teks savarankiškai ištrinti “Daugiažodę Savikritiką“ iš visų meniu, o taip pat išvalyti šiukšlinę. Įsitikinkite, kad “Daugiažodė Savikritika“ sunaikinta pilnai, ir niekuomet, jokiomis aplinkybėmis nesisiųskite šio failo.

Klientas: – Viskas gerai! “Mano Širdis“ pildosi naujais failais! Monitoriuje pasirodė “Šypsena“ ir “Dvasinė Pusiausvyra“. Taip visuomet nutinka?

Techninis aptarnavimas: – Ne visada… Kartais tai užtrunka žymiai ilgiau… Taigi… “Meilė“ įdiegta. Dar viena detalė: “Meilė“ – nemokama programa. Kad ji normaliai funkcionuotų, būtina ją dovanoti kitiems, o jie mainais padovanos jums savąją.

Klientas: – Ačiū! 🙂

(Autorius nežinomas)

Visiems gražaus, saulėto ir šilto savaitgalio!! 🙂

7 mintys apie „“Meilės“ instaliavimas“

 1. Xixi vienas iš linksmesnių algoritmų meilei:)) ir svarbiausia, kad visiškai sutinku su veiksmų seka ;)))

  P.S. man taip trūksta mygtuko “gauti pranešimus apie kitus komentarus“, nes parašius kur nors ką nors vis tenka grįžti tiesiai į tą puslapį ir pasitikrinti. Galiu padėti susitarti su wordpress, kad jis tai leistų. Jei bus noro lauksiu emeilo

  Patinka

 2. Ryti,

  galima užsisakyti komentarų RSS (kairiajame apatiniame svetainės kamputyje) – ir jeigu RSS skaitai per, pvz Microsoft Outlook programą, tai matysi komentarus kaip laiškus 🙂

  Patinka

 3. Sveiki 🙂

  Asta, ir man labai patiko šis tekstas, gaila, autorius nepaminėtas, o ir verčiant teko konsultuotis, nes ne visus terminus žinau 🙂 . Bet smagu, kad perteikiau esmę 🙂 .

  Ryti, tuose techniniuose dalykuose mažai suprantu – tik tiek, kiek man reikia, kad tvarkyčiausi tinklapyje. Matau, oposumas – labas :)! – kažką patarė (aš nieko nesuprantu)..

  Ačiū visiems ir gero savaitgalio! 🙂

  Patinka

 4. Sveiki,
  Grazus tekstas:)meile tai toks nuostabus jausmas.Bet as tikiu tik viena ir vienintele meile.Tada kai per kuna laksto siurpuliukai,kai sunku susikaupti,nes mintys sukas tik apie viena zmogu.Kai po darbo begi namo namo,nes nori pajusti tai kas taves laukia.Kai eidama gatve sypsais,lyg kvailute,o zmones i tave pasiziuri ir nesupranta taves…Ir tai tikra…;)

  Patinka

 5. Oposumai, tiesiog man nereikia visų komentarų, daug kur yra funkcija, kad kai pats komentuoji, tai gali būtent to straipsnio komentarus užsisakyti, nes visus sekti nėra jokios prasmės 🙂 Ačiū už bandymą padėti.

  Patinka

 6. Sveiki 🙂

  Edita, smagiausia, kai meilė jau tampa žmogaus būsena, ir jis pradeda ją spinduliuoti visiems 🙂 . Stebuklingas jausmas ir didžiulė harmonizuojanti jėga Meilė 🙂 ..

  Ryti, pasakysiu savo padėjėjui, kol kas nepavyko su juo susisiekti 🙂

  Jaukaus visiems vakaro! 🙂

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: