Susitarimas

Už apskrito stalo sėdėjo dvasios ir rinkosi eilinę savo pamoką.

Pati stipriausia ir drąsiausia dvasia atsistojo ir pasakė:

– Šį kartą aš einu į Žemę mokytis atleidimo. Kas padės man išmokti šią pamoką?

Dvasios susižvalgė, sunerimo ir bandė ją perspėti:

– Tai viena iš sunkiausių pamokų.. Per visą gyvenimą gali jos neįveikti.. Tu kentėsi.. Mums labai gaila tavęs. Bet.. bandyk! Žinoma, mes visos tau padėsime.

Viena dvasia pasakė:

– Aš pasiruošusi būti su tavimi Žemėje ir padėti tau. Aš būsiu tavo vyru ir dauguma problemų mūsų šeimoje kils dėl mano kaltės. O tu mokysies man visa tai atleisti.

Trečioji dvasia pridūrė:

– O aš būsiu vienu iš tavo tėvų: organizuosiu tau sunkią vaikystę, o vėliau pradėsiu nuolat kištis į tavo gyvenimą su nurodymais. Ir tu mokysies man tai atleisti..

Trečioji dvasia pridūrė:

– O aš tapsiu vienu iš tavo viršininkų. Aš žeminsiu tave, elgsiuos su tavimi nesąžiningai – kad tu galėtum mokytis atleidimo.

Ir dar kelios dvasios sutarė susitikti su pirmąja įvairiais gyvenimo tarpsniais – kad toji galėtų laikyti atleidimo patikrinimus-egzaminus netikėčiausiose gyvenimo situacijose. Jos uoliai derino laiką, vietą, sąlygas, planus..

Bet.. yra toks dvasių apmokymo ypatumas: kai jos gimsta, jų atmintis yra ištrinama. Todėl tos pamokos tokios sunkios – juk reikia suprasti, kad mokaisi ir suprasti – ko mokaisi..

Ir tik nedaugelis suvokia, kad atsitiktinumai gyvenime – ne atsitiktiniai, ir bet kuris žmogus pasirodo mūsų gyvenime būtent tada, kai mums reikia išmokti kažkokią gyvenimo pamoką.. Griežtai pagal išankstinį susitarimą 😉 ..

(Autorius nežinomas, vertimas – ruvi.lt)

Visiems gražaus savaitgalio! 🙂

4 mintys apie „Susitarimas“

  1. Labas, Ramzi 🙂

   Tikrai – kaip subtilu ir tikra.. Man dar labai patinka mintis apie tai, kad reikia išmokti mylėti, tuomet daugiau nieko nereikės mokytis 🙂 .

   Patinka

 1. Labas, leksai 🙂

  Žiūrint, kaip stipriai pakenkė.. Sutinku – ne viską galima atleisti, bet ir nuolat prisiminti skriaudą ir kankintis – taip pat ne išeitis. Ir užmiršti nepavyks, ypač jei liko skaudžios pasekmės. Čia jau reiktų veikti pagal situaciją.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: